7. ročník LTTT - 2018

Založil peter, 14.03.2018, 08:22:55

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

peter

AHOOOJ, LEGO Technic Truck Trial 2018 už je tu!

Toto téma bude sloužit pro diskuze, informace či sdílení dat ohledně tohoto ročníku. Prosím v případě obecných otázek, otázek na pravidla apod., využijte hlavní vlákno této soutěže.

Letošní šampionát se skládá z celkem 7-mi jednotlivých venkovních závodů a o titul mistra se může poprat každý, kdo absolvuje minimálně 4 závody, ale zároveň po svém úvodním závodě nevynechá dva po sobě jdoucí. Do celkového hodnocení každého soutěžícícho budou započítány výsledky až ze šesti závodů.

Tímto tedy oficiálně zahajuji sedmou LTTT sezónu!

Závěrem tohoto úvodního příspěvku všem účastníkům přeji mnoho štěstí a minimum technických problémů. Divákům přeji ať se jim letošní sezóna líbí hojně se ji také účastní a ať si najdou toho svého favorita a podpoří i ostatní v jejich nelehkých soubojích o získání mistrovského titulu. Všem nám pak přeji, hezké počasí, spoustu zábavy a pěkných sportovních zážitků.

Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

peter

Během noci bylo uzavřeno okno pro přihlášky do úvodního závodu letošního ročníku LTTT. Posledním registrovaným se stal Shmade, který uzavřel počet startujících posádek na číslovce 7. Níže je přiložena kompletní soupiska všech startujících posádek. Pro obrázky závodních vozů vč. technických parametrů jednotlivých vozů a mapy kudy na závod navštivte hlavní web šampionátu.

Harmonogram:
Sraz účastníků od 9:45 do 10:00
Technické přejímky vozidel od 10:00 do 10:30
Záhájení jízd v soutěžních sekcích 10:30
Přibližné ukončení jízd v soutěžních sekcích 17:00
Vyhlášení výsledků a ukončení soutěžního dne 17:30

Počasí by mělo přát, takže se již nyní těším na zítřejší zahájení letošní sezóny a věřím, že i diváci si tento den pěkně užijí.

Tabulka registrovaných posádek:
- HD Designs
- Engine
- Ass
- Ondrej
- Fairytale
- Daveman
- Shmade
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

ass

Pánové a dámy, dnešní závod jsem si moc užil, jsem rád, že jsme se zase všichni sešli, byla sranda. Těším se na příště a doufám, že vás k nám zavítá minimálně tolik jako dnes.

peter

#3
Já moc děkuji za účast a zejména pak divákům, kteří si k nám našli též cestu. Bylo jich opravdu až neuvěřitelně a doufám, že se jim to také líbilo :o
Všechny výsledky jsou již na svém místě na webu mistrovství a tak si je můžete znovu v klidu prohlédnout. Závěrem přikládám fotku vítězů a odkaz na video sestřih.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

HD

Přidávám se se slovy díků za bezchybný závodní den a opravdu rychlé zpracování výsledků.
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

Fairytale

Taktéž děkuji Petrovi a ostatním za skvěle strávený den. Už teď se těším do Vlkova.  :D

Engine

Taky vám všem děkuju, bylo to super. A líbí se mi vyrovnanost posádek. Mezi druhým a šestým místem byl rozsah trestných bodů 2327 až 2648. Takže letos to bude napínavé.

A prosím fotící návštěvníky závodu, jestli by se s námi mohli podělit o fotky.

HD

Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

peter

Takže jak jsem slíbil, tak níže přikládám odkaz na sestřih z prvního závodu letošního ročníku LTTT.

Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

HD

Díky za video, budou tentokrát i fotky?
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

peter

Citace od: HD kdy 18.04.2018, 21:48:44Díky za video, budou tentokrát i fotky?

Budou a mám je připravené, ale potýkám se se zajímavým problémem. BS mi od koupi nového PC odmítá nehrávat zip balík a po jedné se mi to na něj uploadovat nechce, takže teď řeším kde je problém, ale pracuji na tom ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Shmade

Díky za závod i supr video! Už sdílím. :)

peki

Pěkné video. Koukal jsem že se toho opravdu nebojíte  >:D ta poslední překážka na konci byla dost drsná.

Dejte to  také prosím na FB kostek.

peter

Citace od: peki kdy 19.04.2018, 14:42:02Dejte to  také prosím na FB kostek.

Nevím jak, každopádně za sdílení budu i já rád ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

peter

#14
Termín druhého závodu se pomalu, ale jistě blíží a tak se připomínám s uzávěrkou přihlášek. Své závazné přihlášky můžete zasílat do úterý 8. května. Do zprávy s přihláškou prosím nazapomeňte uvést i počet požadovaného množství jídla k občerstvení. V místním cateringu Vlkov :D si bude možné během závodu vybrat z:


  • "Vlkovská" klobása s chlebem a hořčicí - 45,- Kč/ks
  • "Vlkovské" předuzené kuřecí stehno s bramborem - 85,- Kč/ks

Ti z Vás, kteří pojedou se stejným vozem bez jakýchkoliv úprav, mi mohou zasílat jen krátkou PM zprávu doplněnou o požadavek na jídlo - viz výše. Níže přikládám seznam závazně přihlášených posádek a již nyní se na Vás všechny, vč. diváků moc těším. Závěrem ještě tradiční Vlkovský plakát ;)

Tabulka přihlášených posádek a jejich vozů:

  • Ass - MB Unimog 416
  • Daveman - Ford
  • Engine - Ural 4320 (kuře 2x, klobása 2x)
  • Fairytale - Liaz (klobása 2x)
  • Shmade - Kamaz 4326 (klobása 2x)
  • Ondrej - Liaz (klobása 2x)
  • Knoterdo - Avia (klobása 2x)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

peter

Děkuji všem, kteří se přihlásili. Tímto tedy známe finální startovní listinu druhého závodu. Poslední přihlášenou a zároveň novou posádkou je Knoterdo, která se tak stala 7 posádkou, která se bude ucházet o zisk co možná nejvíce bodů do celkového hodnocení mistrovství.

Všem posádkám tedy přeji mnoho štěstí a už se na Vás moc těším v sobotu ve Vlkově.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Shmade

Nechcete někdo zítra odvoz na závod? Mám prázdný auto...  Kdyžtak klidně volejte 775303323

Ondrej

Ahoj, sraz klasicky 9:45? Jinak taky můžu někoho vzít kdyžtak SZ nebo 721134413

Fairytale

Díky za skvělý závod. Sice najetých 490 km, ale stálo to za to!  ;D

peter

#19
Děkuji všem, kteří se zúčastnili včerejšího závodu. Troufám si říct, že to byl asi jeden z těch nejnáročnějších. Celkový čas strávený v sekcích se vyšplhal k 9 hodinám, ale i přes tuto dobu si myslím, že se závod vyvedl. Jsem rád, že se na závodě objevila další nová tvář a to přímo mezinárodní, která se snad stane dalším stálým členem a o to více mne potěšilo, že za námi přijela až z německa!

Moc děkuji Assovi a jeho rodině, kteří nám vůbec umožnili, v této lokalitě již po třetí závod uspořádat. Závěrem ještě jednou gratuluji vítězi a jeho navigátoru, kteří opět potvrdili svoji skvělou formu i výborně připravený vůz. Velké gratulace samozřejmě patří i ostatním posádkám, ale také velké dík všem divákům, kterých se opět sešlo mnoho.

Kompletní výsledkové listiny naleznete již na tradičních místech webu LTTT a já se už nyní těším na třetí závod, který opět jako v minulé sezóně bude společným závodem s RC Trcuk Trial modeláři.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

ass

Závod byl super, pěkné sekce (více technické), počasí vyšlo, super. Děkuji všem závodníkům a divákům, že přijeli i z velkých dálek.

knoterdo

Závod byl super aj trať.Sice šrotík to nezvládol ale čo už treba trening na reálnom závode a nie v obyvačke na koberci :) Chalani poradily a šrotík pôjde na večný odpočinok a budem sa snažiť využiť všetky rady ktoré som získal a zučastniť sa aj na ďalšom závode z Aničkou.

PS: sa tu orientujem ako novačik taK strpenie.

peter

Práce na videosestřihu z druhého letošního závodu jsou dokončeny a tak si již můžete uplynulý závod připomenout ;)

Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

knoterdo

Video sa zase pekne podarilo ;) PS: uz sa my disky nepretacaju ;)

HD

Díky za video; koukám, že bahna bylo dost.  ;D
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

Engine

Potok byl vyschlý, takže jsme se nemohli bahnit jako minulou sezónu. Ale Petr se postaral, aby jsme o bahno nepřišli :D

peter

No abych to uvedl na pravou míru. Bahno v podstatě nebylo. To co je vidět na fotkách, tak krom závěrečné díry bylo vše ostatní podřízeno zlepšení podmínek. Na vyprahlém a suchém podkladě by se nedalo s vozy předvádět to co jste díky pokropení předvedli ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

peter

#27
Pomalu, ale jistě se blíží termín již třetího závodu letošní náročné sezóny. Jak už jsem zmínil dříve, tak třetí závod bude opět velmi prestižní. Opět jako v minulé sezóně bude tento závod společným podnikem nás LEGO trialistů a RC modelářů. Věřím, že opět předvedeme mnoho kvalitních výkonů a v ničem nezůstaneme nijak pozadu ;)

Dovoluji si nyní připomenout uzávěrku přihlášek, která je v pondělí 11. června. Do zprávy / E-mailu s přihláškou prosím opět nezapomeňte připsat Váš požadavek ohledně občerstvení. Na tomto závodě totiž bude opět možnost zakoupení grilované klobásy. Cena jedné porce je 50,- Kč.

Závěrem ještě přikládám propagační plakát tohoto společného závodu a startovní listinu :D




  • Knoterdo - Avia
  • Ass - MB Unimog 416
  • Fairytale - Liaz
  • Peter - Tatra 805
  • Psychoward - LEGO
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

peter

Třetí závod je úspěšně za námi a doufám, že se účastníkům líbil. Výsledkové listiny najdete na tradičních místech webu LTTT.

Jsem nakonec rád, že ačkoliv jsem se do zápolení tentokráte také zapojil, jelikož přihlášených posádek bylo velmi málo, tak mé výsledky v podstatě nijak soutěžící neovlivní, jelikož jsem skončil jako poslední ;D . Alespoň se ukázalo, že je dobře, že jsem s řízením skončil a plnně se věnuji jen organizaci - ta mi jde myslím lépe :D Ještě jednou tak moc děkuji všem ostatním účastníkům, že na závod přijeli a závod tak nemusel být anulován. Doufám proto, že další závody budou již zastoupeny klasicky, jelikož je opravdu o co hrát!

Gratuluji vítězi, který jak se zdá v letošní sezóně dominuje ještě více než v té předešlé, ale věřím, že se ještě ostatní soutěžící pokusí zabojovat a minimálně mu jeho další zápolení znepříjemnit ;) Jsem rád, že Knoterda první učinkování v soutěži neodradilo a stále pracuje na svém voze, který již na dnešním jeho druhém závodě jezdil mnohem lépe. Děkuji také náhlé účásti Psychowarda, který se po letech do šampionátu vrátil a rovnou ukázal možnosti ovládání vozu pomocí S-Bricku ve spojení s Gamepadem, které fungovalo nad očekávání skvěle.

Ještě jednou díky a těším se na již čtvrtý závod, který nás po dvou kolech opět zavede do Prahy - Kunratic. Závěrem ještě přikládám fotografií dnešních soutěžících.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

knoterdo

 ;D Zavod bol skvely.Peter zase neprekvapil a sekcie boly narocne.Postupne zdokonalujem model ale zistil som v jednoduchosti je sila ;) a ked model uz ide tak treba aj zdokonalit ovladanie ;).