Nápad

Založil Dansson, 21.12.2005, 10:18:29

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Dansson

Napadlo mě, že by se mohla každý měsíc vyhlásit i nějaká soutěž na stavbu něčeho konkrétního třeba rodiného domku, jindy zase ponorky, a někdy třeba hradu nebo jeřábu, prostě čhokoliv, co by se dalo poskládat z lega(takže všechno)
Byla by na to speciální místnost, kde by své výtvory mohli uživatelé porovnávat nebo i hodnotit nejlepší výkon měsíce. Popřípadě se srovnávat se zbytkem světa. a na nástěnce by pak "visel" třeba každý měsíc vítěž této soutěže?
Je to moc velká blvobina? nebo bychom do toho mohli jít? Nevím ptám... se ať zjistím ohlasy (samozdřejmě hlavně adminů ;)

JOHN

Mě to přijde jako dobrý nápad , ale nejsem admin že jo  ;D

muzzo

Klidně do toho jdi, otázkou je kolik dalších nadšenců získáš  ;) Já za sebe si nedovedu představit, že bych měl dost času na to abychkaždý měsíc postavil něco z Lega  :( Takže ta témata by musel být zadaná hodně dopředu.

Dansson

Jasně, já si to taky u sebe zatím nedokážu představit.Ale to téma by mohlo klidně trvat dva měsíce a je samozdřejmostí, že vždy se nezapojí všichni, ani není možné aby všem vyhovovalo téma.
Ale nechci ať to hergot furt vyznívá tak pracovně..rozpis témat.fuj. No, ale víte jak to myslím.... ::)

rdk

Citace od: Dansson kdy 21.12.2005, 10:18:29
Je to moc velká blvobina? nebo bychom do toho mohli jít? Nevím ptám... se ať zjistím ohlasy (samozdřejmě hlavně adminů ;)

Něco takového je samozřejmě možné a dal by se na to v případě zájmu udělat i extra chlívek na titulce fóra... 8)

JOHN

teď jde o to , jestli by se lidé dohodli na tématu  :P a kdo by to vymýšlel ?

rdk

Citace od: JOHN kdy 21.12.2005, 11:12:03
teď jde o to , jestli by se lidé dohodli na tématu  :P a kdo by to vymýšlel ?

No, nejdřív by kdokoliv mohl navrhnout nějaké téma a pak by se o těch návrzích mohlo hlasovat. Vítězné téma by se vyhlásilo a pak by se na tom mohlo třeba 2-3 měsíce "pracovat"...

Dansson

Rada starších alias administrátors trio, ne? Nebo náhodným výběrem, píchnutím prstu do slovníku...a nejbližší možná věc na postavení....

JOHN

Souhlasím s "rdk" . ;D

muzzo

Každý, kdo se bude chtít zúčastnit napíše co by chtěl stavět a ten kdo s tím přišel to poupraví a přidělí ke každému tématu datum.  ;)

cembry

Trosku mi to zacina zavanet skolou/praci a terminama diplomky/pracovnich projektu...  ;D

JOHN

rozdíl je v tom že tady se může účastnit jen ten kdo chce  ;D a není to povinný  ;D

cembry

Citace od: JOHN kdy 21.12.2005, 11:27:21
rozdíl je v tom že tady se může účastnit jen ten kdo chce ;D a není to povinný ;D

OK, to beru, dobrovolnost predevsim...  ;)

JOHN

záleží jestli bude dostatek lidí  ;D ;D ;D

werrac

Krome kategorie to asi bude chtit i nejake velikostni deleni, nebo aspon predem dane meritko, podkategorii. Ale ja se predem hlasim :-)

JOHN

spíš bych dal limit z kolika to může být maximálně kostek . ale je to jen návrh  ;D

werrac

Citace od: JOHN kdy 21.12.2005, 12:03:56
spíš bych dal limit z kolika to může být maximálně kostek . ale je to jen návrh  ;D
To neni spatny navrh, ale ja primarne spis myslel neco jako mini scale, minifig scale a maxi scale

JOHN

ale zatím to vypadá že moc lidí se do toho nehrne  :P

muzzo

Citace od: werrac kdy 21.12.2005, 11:57:38
Krome kategorie to asi bude chtit i nejake velikostni deleni, nebo aspon predem dane meritko, podkategorii. Ale ja se predem hlasim :-)

To nééééééééé, nejzajímavější právě bude různost výtvorů. Rozhodně bych to ne škatulkoval  víc než bude nezbytně nutné.  ;)

JOHN

já říkal že je to jen návrh  ::)

Police collector

Já bych do toho šel. A navrhuju to takhle: (aby to bylo spravedlivé a mohl se toho účastnit skoro každý)

Model silničního vozidla v Minifig měřítku, maximální délka 20cm. Maximální počet dílků 550. 
Nezáleží na tom jestli to je něco co existuje, existovalo anebo existovat bude :) Může to být auto, motorka, lunochod,cokoliv co jezdí po silnici :D Důležité je aby to nemělo víc než 500 dílů (tolik anebo jen o málo méně má třeba santa fé 70020). Co vy na to ?
Terminated.

JOHN

A kolik by na to bylo času ? Jinak ty pravidla se mi taky zdají O.K  ;)

Llevelyn

...
Citacelunochod,cokoliv co jezdí po silnici
A pak se divíme, kde PC bere ty svý nápady..no když u nicj jezdí po silnici totok...
UŽ TO MÁM..PC je mimozemšťan.. ;D ;D
Sry..já neodolala

Jinak ten nápad se mi moc líbí, nechala bych jen zadání..teda typ stavby a potom ať každej dělá co umí. Snad jen pevně stanovený způsob focení/ pozadí, kvalita../ a max. velikost a počet fotek, které lze uveřejnit.
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

Dickie

Citace od: Llevelyn kdy 21.12.2005, 13:24:37
Snad jen pevně stanovený způsob focení/ pozadí, kvalita../ a max. velikost a počet fotek, které lze uveřejnit.

to rozhodně, známe, co se tu občas objevuje...
Ceterum autem censeo Carthaginem delendam esse.

KLF

Citace od: Police collector kdy 21.12.2005, 12:59:18
Já bych do toho šel. A navrhuju to takhle: (aby to bylo spravedlivé a mohl se toho účastnit skoro každý)

Model silničního vozidla v Minifig měřítku, maximální délka 20cm. Maximální počet dílků 550. 
Nezáleží na tom jestli to je něco co existuje, existovalo anebo existovat bude :) Může to být auto, motorka, lunochod,cokoliv co jezdí po silnici :D Důležité je aby to nemělo víc než 500 dílů (tolik anebo jen o málo méně má třeba santa fé 70020). Co vy na to ?

A ako by si tie dieliky spocital ? Ja by som tu dal model s 530 dielikmi a ako to zratas ? Nie... pocet dielikov by sa nemal limitovat. Ved aj model z 20 kociek moze byt 100x krajsi ako model z 600 kociek. Vid ten ozraty Mikulas na lavicke.  :)
Terminated.

rdk

Souhlasím, limit počtu kostek ne, lepší je limit velikosti.

JOHN

Limit velikosti ? Tak kolik je podle Vás takový limit ?  :o

KLF

Citace od: JOHN kdy 21.12.2005, 13:35:39
Limit velikosti ? Tak kolik je podle Vás takový limit ?  :o

Ten zalezi od dohody.
Najlepsie X x Y x Z studov.
To sa totiz aj podla fotky da realtivne dobre skontrolovat.

Terminated.

JOHN

A téma bych upravil na : dopravní prostředek . auto , motorka , bus , tramvaj . atd . co vy na to ?

ass

Já bych se taky zůčastnil, je to super nápad.  :)