CRAZY JOB

Založil FilipS, 01.09.2010, 20:28:10

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

FilipS

Ahoj všem, po úspěchu minulé soutěže CRAZY CAR jsem s pro vás připravil druhou s názvem CRAZY JOB.
Náplň soutěže je postvit vignettu představující bláznivou práci, kancelář, nebo výkon služby. Fantasii se meze nekladou.
Pravidla a informace:
-základna vignetty musí být na ploše 8x8
-výška a přesah není omezen
-své fotografie max. 3 zveřejněte v tomto vláknu spolu se stručným popiskem
-Photoshop povolen
-uzávěrka soutěže je 10.9.2010

Hodně štěstí

EDIT: Zapomněl jsem na jednu důležitou informaci tato soutěž je výherní. Cenu pro vítěze 5USD na nákup ve svém BL věnoval Celda.

germik

Citace od: Diidy kdy 01.09.2010, 20:28:10

-uzávěrka soutěže je 10.1.2010

Ses trochu sekl ne ???
uzávěrka je předpokládám 10.9.2010 ;)
Výborně, snad něco vymyslím ;)
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

Kiko97

Nie tak skoro nie .  >:( Aj ja chcem niečo postaviť ale za takú krátku dobu.  :(

FilipS

Díky za upozornění. Opraveno.  ;)
Citace od: Kiko97 kdy 01.09.2010, 20:35:51
Nie tak skoro nie .  >:( Aj ja chcem niečo postaviť ale za takú krátku dobu.  :(
Mno já nevim, ale vymyslet, postavit a zdokumentovat vignettu by imho nemělo zabrat víc jak 5 dní.

Kiko97

Ale ja som taký slimák a začína škola. Nič mi neostáva iba sa snažiť.  ;)

Kiko97

Musí mať rozmer 8x8?


FilipS


Věšák

Citace od: Kiko97 kdy 01.09.2010, 21:27:13
Musí mať rozmer 8x8?
Máš to tam přesně popsaný ;)

Já se na soutěž těšim - Crazy car jsem kvůli prázdninám propás, ale tohle bude sranda :)

stepan

Mohu použít přichycení pomocí lepící gumy na místě, že by nebyla vidět, ale bylo by jasné, že jinak díl držet nemůže? Případně jsou povoleny neoriginální samolepky?

FilipS

Neoriginální samolepky povoluji, ovšem u té gumy váhám. Pokus se problém s uchycením vyřešit jinak.

Marty713

Photoshop povolen? ;D >:D Koukám, že jsem tu rozjel něco, co má daleko větší dopad, než jsem tušil.

Budu se těšit na vaše výsledky!!! Nebo že bych se taky po delší době zapojil??? 8)

FilipS

#11
Márty: Photoshop jsem povolil z důvodu ořezání, změny pozadí atd.  ;) Ale máš pravdu napadlo mě to v souvislosti s tvým modelem.

Info pro soutěžící:

a) Jak jste si možná všimli soutěž je výherní cenu 5 USD věnoval Celda a nově i Linhi.
Obě připadnou vítězi a v případě remízy se rozdělí.

b) Hlasování bude probíhat následovně: Každý uživatel Kostek registrovaný před 1. Zářím bude mít k dispozici 5 bodů. Tyto body může libovolně rozdělit jeho favoritům nebo dát všech pět jednomu. Soutěžící s největším počtem bodů vyhraje.
Hlasování proběhne ve speciálním vlákně.

Doufám, že jsem to napsal srozumitelně.

Marty713

Aha, takže obarvování je zakázáno? :)

FilipS

Citace od: Márty kdy 02.09.2010, 12:45:10
Aha, takže obarvování je zakázáno? :)
Pouze ho nedoporučuji.  ;)

mizdas

Rád bych se zůčastnil této soutěže, protože Crazy Car (u) jsem si všiml bohužel až ve dni uzavření a to už jsem nestihl nic, tak doufám že teď když na to mám týden něco stihnu ???.

mizdas

Tak to mně pobavilo super nápad.

germik

Tak konečně mám námět, Zeměplocha opět nezklamala ;D ;)
Jen se chci zeptat - musí být vigneta v minifig meřítku? Já chci použít minifigy, ale v trochu jiném ... měřítku ;). Něco jako kdybych použil normoš minifiga jako dítě, a dospělého bych trochu "zvětšil" >:D  ???
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

FilipS

Měřítko si udělej jaké chceš.  ;)

Steve23

Gobliní mučidlo
Gharakh(kutil) vynalezl nový spůsob mučení, rotační pily, řetěz svazující ruce, to všechno k dostání ve slevách až 10% v Go-Go-goblin Electro shopu, máme i slevu na Steampunk ;)
Fotku fotil táta :-\

Rhox

Citace od: germik kdy 02.09.2010, 16:48:49
Tak konečně mám námět, Zeměplocha opět nezklamala ;D ;)
Jen se chci zeptat - musí být vigneta v minifig meřítku? Já chci použít minifigy, ale v trochu jiném ... měřítku ;). Něco jako kdybych použil normoš minifiga jako dítě, a dospělého bych trochu "zvětšil" >:D  ???
Fíglové?

germik

Spíš Afekt, a pak jedna postava proslulá právě svou .... výškou, i když poněkud vychrtlejší postavou, víc už ale neřeknu. Jo, a pak ještě jeden vymazlený stroječek, ale psss :o ;)
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

Rhox

Obávám se,že tuhle knížku jsem nečetl:)

germik

Aspoň budeš (doufám že příjemně ;D) překvapen ;)
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

germik

Ještě jedna otázka - musí to být stále jedna a ta samá neměnná vigneta? to znamená (když už můžu mít tři fotky)
1)můžu udělat tři fotky, kde na každé fotce bude ten stejný "Crazy worker" >:D na stejném místě, dělat stejnou práci, ale na pozadí se bude dít pokaždé něco jiného? ??? :D
A ještě jeden dotaz - když je povolen photoshop, můžu použít i třeba malování? (photoshop nemám) jde jen o nepatrnou úpravičku ve velikosti pár pixelů, které si většina stejně asi ani nevšimne  >:D ???
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

FilipS

Páni, nečekal jsem, že vyvstane tolik otázek.
Na všech fotkách musí být tatáž vignetta.
Úprava nemusí být provedena ve photoshopu, klidně použijte malování, Gimp nebo kterýkoliv podobný program.
Kdyby jste měl někdo ještě nějaký dotaz, tak napište prosím SZ.

germik

OK, škoda, ale co se dá dělat.. :-\ ;)
Jen se chci zeptat - můžu tu vignetu uveřejnit i jinde? (BS, zdejší topic Zeměplocha atd. - tam bych rád dal úplnou podobu ;)
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

FilipS

Ano, můžeš. ;)

Kiko97

Tak moja prvá vignetta. Atentátnik útočí na železnicu.  ;D

alladjex

To je typický ;] Původní Crazy Cars se obešla bez diskuze nad pravidly a prostě se stavělo ...

Jediný co je pro mě blbý a proč se pravděpodobně nezůčastním je termín. Minule byl konec v neděli. Teď je v pátek. Přes týden se domů nedostávám před desátou, takže asi nic nepostavím  :'(

Škoda ... termín ukončení v neděli mi přijde mnohem lepší. Ale Rules sou Rules ;=]

FilipS

Ahoj všem, protože se ozvalo mnoho lidí s žádostí o prodloužení soutěže, posunuji uzávěrku na Neděli 12.9.2010 do 20:00.