Články o LEGO v ČR

Založil Jindroush, 23.02.2005, 08:50:57

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

Meduin

Věž z Lega - Metro, 6. října 2009. Na Webu jsem zatím nenašel.

Ondrej


Ondra


MwK

Citace od: Ondra kdy 16.11.2009, 15:30:12Tvary vozu bmw x1 zachytily bezchybně  ;D.
BMW a asi aj Lego by ich malo zobrať ako dizajnérov... :D
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...


macholeg


maeror


Ondrej


maeror

Nechte se postavit ve skutečné velikosti: Nathan Sawaya via xman.idnes.cz.
Pokud to tedy za ty peníze nezvládnete sami (o čemž docela pochybuji ;)).

Woyta

"Blbí maj čas si pamatovat. Chytří musí vymýšlet." Jan Werich

Colonel32


otaznik

Citace od: Colonel32 kdy 10.01.2010, 20:42:21
http://www.ilist.cz/clanky/sbirani-a-staveni-lega-se-stalo-mou-vasni
Slovo LEGO by mělo být velkými písmeny. Jsem zvědavý na tu knihu, v čem chce být nová oproti již vydaným titulům?

otaznik

Citace od: Matošo kdy 11.01.2010, 22:32:09
Nesmíš být takový negativista...

Nech se překvapit...

Já žádné před tím vydané tituly nemám, takže se na ní těším !
Negativista? Jen se ptám, co přinese za nové informace (ne v tom smyslu, že už není co přinést).

Hardegon

V časopise Epocha 3/2010 se objevil krátký článek.

otaznik

Citace od: Hardegon kdy 14.02.2010, 12:35:30
V časopise Epocha 3/2010 se objevil krátký článek.
Ovšem ta zelená kostka u nadpisu....  :-\

Šejmus

Moh to bejt megablocks
Fool of a Took!

Gibur

Citace od: otaznik kdy 14.02.2010, 13:46:16
Citace od: Hardegon kdy 14.02.2010, 12:35:30
V časopise Epocha 3/2010 se objevil krátký článek.
Ovšem ta zelená kostka u nadpisu....  :-\

To víš ,,Epocha" :P
Sám jsi smradlaví Elf!
Poslání Trpaslíka: ,,Naostřit sekeru,rozetnou skřeta,vykutat zlato,žít..."

Meduin

Deník E15 - 5. března 2010
+ článek z webu

peter

Výborně, jen tak dál, alespoň se potvrzuje, že je LEGO v řadách rok od roku lepší a lepší.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

otaznik

Asi moc firem není, které by loni vykázaly růst čistého zisku. Pro nás je to dobrá zpráva, budou snad peníze na AFOL sety apod.

Hardegon

Jen aby takový nárůst byl díky zvýšení prodeje nových a kvalitních setů a ne kvůli nenápadnému zvyšování cen...  :P

Siegnord

  Ke zvýšení cen už došlo. Snad se jim to vyplatí.  ;)

killco

Neviem či to tu už bolo, ale narazil som na to keď som hladal na nete niečo o stavebnici cheva. S mojou ženou som sa totiž hádal, či tu bola už za komunistou alebo nie. Ona tvrdila, že ju mali v škôlke a ja som tvrdil ,že to nebolo možné, pretože ju začali vyrábať až v 1991. Mal som pravdu?

Tu je článok LEGO VS. Cheva

peter

Netuším, já mám stavebnici č.1 a na ní jsou jen dva psané údaje, jeden je nejspíše číslo, které končí 89, což může značit rok a pak cena, která je Kčs.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

otaznik

Citace od: killco kdy 12.03.2010, 21:51:53
Neviem či to tu už bolo, ale narazil som na to keď som hladal na nete niečo o stavebnici cheva. S mojou ženou som sa totiž hádal, či tu bola už za komunistou alebo nie. Ona tvrdila, že ju mali v škôlke a ja som tvrdil ,že to nebolo možné, pretože ju začali vyrábať až v 1991. Mal som pravdu?

Tu je článok LEGO VS. Cheva
Ten článek je opravdu pro zasmání.

JardaL

Citace od: killco kdy 12.03.2010, 21:51:53
Neviem či to tu už bolo, ale narazil som na to keď som hladal na nete niečo o stavebnici cheva. S mojou ženou som sa totiž hádal, či tu bola už za komunistou alebo nie. Ona tvrdila, že ju mali v škôlke a ja som tvrdil ,že to nebolo možné, pretože ju začali vyrábať až v 1991. Mal som pravdu?

Tu je článok LEGO VS. Cheva
Cheva byla první stavebnice, která prolomila ochraná práva Lega a začala vyrábět stavebnice podobného typu jako LEGO. A bylo to již před revolucí.
Piš holoubku piš, brzo zcepeníš.

Ondrej

V dnešní sobotní MF Dnes je článek o výstavě v Roztokách, pozvání na 21.3. na otevření.

Vasyk

Citace od: Ondrej kdy 13.03.2010, 13:10:44
V dnešní sobotní MF Dnes je článek o výstavě v Roztokách, pozvání na 21.3. na otevření.

Bude scan ?

Gibur

Sám jsi smradlaví Elf!
Poslání Trpaslíka: ,,Naostřit sekeru,rozetnou skřeta,vykutat zlato,žít..."

Jarmila

V pátečním Příbramském deníku byl také článek o výstavě v Roztokách. Ale na netu se mi to najít nepodařilo. Asi jsem špatně hledala. Noviny snad uchráním před potupným spálením v kotli.  ;)
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!