Bambule slevy

Založil Tomtombuy, 07.02.2014, 18:03:24

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

klubo

úterní nákup v Liberecké bambuli, vše koupeno s 50% slevou, dnes už tam nic neměli, čekám na maják 31051 ve slevě a zatím nejlevnějc v tescu za 1100 kč...

Tomik

Dneska jsem se byl podívat v Bambuli v pražské Galerii Butovice a našel tam ještě pár slevněných setů na polovičku. Bral jsem jednu Firends dodávku na hot dogy (měli jich tam více než 5) a pak jsem ještě zahlédl nějaké slevněné Nexo Knights, ale celkově to bylo dost probrané.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Borekity

Bambule má teď slevu 30% na 42055 Rypadlo. Mít prachy navíc, tak už to mám objednané  :(
https://www.bambule.cz/lego-technic-tezebni-rypadlo

ElvensmithCZ

50% slevy na Sopečnou mobilní základnu a nějaké to Ninjago + další dívčí sety. E-shop skladem a včera jsem bral jednu tu základnu v Bambuli v HK, na obou pobočkách jich měli více kusů.

https://www.bambule.cz/lego-city-sopecna-zakladna-pruzkumniku
https://www.bambule.cz/lego-nexo-knights-jestrovo-sopecne-doupe

Chairudo

Citace od: ElvensmithCZ kdy 28.05.2017, 16:14:51
50% slevy na Sopečnou mobilní základnu a nějaké to Ninjago + další dívčí sety. E-shop skladem a včera jsem bral jednu tu základnu v Bambuli v HK, na obou pobočkách jich měli více kusů.

https://www.bambule.cz/lego-city-sopecna-zakladna-pruzkumniku
https://www.bambule.cz/lego-nexo-knights-jestrovo-sopecne-doupe

Díky, dnes jsem si udělal radost s jestrovo-sopecne-doupe ;D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Rakeťák

Bambule v rámci týdne nákupů s Ona Dnes slevy 20%... Slevy platí i na e-shopu.

yoshimaka

Dnes mi došel kód na další 21% slevu v Bambuli - při on-line nákupu. Ověřeno - lze použít i na již slevněné sety (skladem jich už moc není), napřiklad 42065 vychází na 1500 (od 2000 je doprava zdarma). Kód je BAMBULEDPH a platí dnes a zítra.
Lust och fägring stor

jojik

Citace od: yoshimaka kdy 24.10.2017, 13:40:06
Dnes mi došel kód na další 21% slevu v Bambuli - při on-line nákupu. Ověřeno - lze použít i na již slevněné sety (skladem jich už moc není), napřiklad 42065 vychází na 1500 (od 2000 je doprava zdarma). Kód je BAMBULEDPH a platí dnes a zítra.

Tak to jsem překvapený protože na netu píšou , že se to nevztahuje na již zlevněné.

ThomasMorta

Citace od: jojik kdy 24.10.2017, 13:59:05
Citace od: yoshimaka kdy 24.10.2017, 13:40:06
Dnes mi došel kód na další 21% slevu v Bambuli - při on-line nákupu. Ověřeno - lze použít i na již slevněné sety (skladem jich už moc není), napřiklad 42065 vychází na 1500 (od 2000 je doprava zdarma). Kód je BAMBULEDPH a platí dnes a zítra.

Tak to jsem překvapený protože na netu píšou , že se to nevztahuje na již zlevněné.
Buď si toho nevšimli, nebo mají bordel v tom, že mají několik různých slevových značek: Akce, výprodej atd... Každopádně díky za info, teď mě to začalo zajímat:-)
Jsem AFOL a miluju řadu Nexo Knights!
Diskuse o Nexo Knights: NEXO KNIGHTS :: vlastní tvorba, modifikace, sbírky... :: Galerie mojí tvorby (hostováno na Rajce.cz)

Foton

Taky mi to zafungovalo na zlevněný https://www.bambule.cz/lego-friends-katamaran-sunshine-41317 . Díky za info Yoshimako.
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

janopr

Podobná akce jako v Pompu, jen není jasné, jak dlouho platí.
Druhá/levnější krabice Lega za 50%, neplatí na zlevněné.
https://www.bambule.cz/lego

Ravenhorn

Máte někdo nějaké info o tom, jak bude mít Bambule (A Pompo) povánoční slevy/výprodej? Jestli už něco 26.12. nebo od 27.12. nebo až později?

Díky :-)
Castle, Pirates a Star Wars.

Matthes_CS

Na základě hlasování je ode dneška do neděle (21.1.) sleva na LEGO City a Friends 15%, pro držitele klubové kartičky 20%.

Kartička zdarma na pokledně a tuším, že lze hned využívat (ale v záplavě klubových kartiček si to možná pletu).

Inzerují 66 produktů ve slevě.

Jezevec

V Bambuli 15% sleva na moduláry Kancelář detektiva, Shromáždění na náměstí, Pařížská restaurace, Banka a jiné. Kupodivu to dokonce mají skladem. Předtím za plnou cenu to mnohdy ani skladem neměli, tak dobrá změna.  :)
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

Maxsel


Lord_Maxx

Ahoj,

kdybyste potřebovali, napište SZ, s předstihem, kódy jsou obecné, pošlu.

Fanda Lego Technic

Matthes_CS

V Bambuli už mají nové CMF 18. sérii a dneksa ještě k tomu mají slevu 20% na nezlevněné LEGO (zítra už nebude), takže jeden sáček za 80Kč.

Jinak se omlouvám, ale v Hradci Králové v Auparku a Orlice parku (bývalý Interspar) měli jednu krabici a policajta už tam nenajdete  >:D

Taky mají nějaký nový věrnostní program, společný s HM Studio hračky a Sparkys, který je možné přeregistrovat. Za každých nějakých utracený peníz body, za který jsou slevy, plus za celkovou útratu nad 5 000Kč se dostanete do bronzových slev, a pak za další peníze do stříbrných a zlatých, kde zlatá sleva je 21%, ostatní míň, na vybrané výrobky, teď tam mají dost LEGA na výběr. A pro děti registrované ke kartě slevy na narozeniny a jmeniny.

Robkteryten

Citace od: skywalker007 kdy 10.04.2018, 13:06:21
Citace od: Matthes_CS kdy 10.04.2018, 13:00:54
V Bambuli už mají nové CMF 18. sérii a dneksa ještě k tomu mají slevu 20% na nezlevněné LEGO (zítra už nebude), takže jeden sáček za 80Kč.

Jinak se omlouvám, ale v Hradci Králové v Auparku a Orlice parku (bývalý Interspar) měli jednu krabici a policajta už tam nenajdete  >:D

Taky mají nějaký nový věrnostní program, společný s HM Studio hračky a Sparkys, který je možné přeregistrovat. Za každých nějakých utracený peníz body, za který jsou slevy, plus za celkovou útratu nad 5 000Kč se dostanete do bronzových slev, a pak za další peníze do stříbrných a zlatých, kde zlatá sleva je 21%, ostatní míň, na vybrané výrobky, teď tam mají dost LEGA na výběr. A pro děti registrované ke kartě slevy na narozeniny a jmeniny.
V Praze už ho taky nikde nenajdete.

To jsme rádi, děkujem :P

Jezevec

Mně docela vrtá hlavou, jak tady všichni pořád prohmatávají. To jako vážně jde tak lehce poznat, jaká figurka je uvnitř? :D :D
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

Matthes_CS

U téhle série je to krásně poznat, kromě těch dětí s balónky a LEGO kostky kostýmu, které jsou dva a rozlišuje je jen drobnosti, ale jinak tam sou velké unikátní věci skoro u každého:
https://i0.wp.com/www.brothers-brick.com/wp-content/uploads/2018/04/TBB-LEGO-CMF-Feel-Guide-S-18.jpg?ssl=1

Jezevec

Aha  :D :D Tak toto mě teda dostalo, feel guide. To povyšuje nákup minifigů úplně na jinou úroveň. Mě upřímně nenapadlo na něco takového myslet, že bych prohmatával balíčky (částečně to bude asi i tím, že tyhle collectible minifigures nesbírám). Díky za zajímavé info.  :)
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

Foton

No mě na tom to prohmatávání baví nejvíc. Taková challenge to je.
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

skywalker007

Citace od: Foton kdy 10.04.2018, 19:55:22
No mě na tom to prohmatávání baví nejvíc. Taková challenge to je.
Přesně, kolikrát si je mužu koupit už identifikované dokonce i levněji než si je nahmatám,ale to hmatání je na tom to nejlepší.

Hacislav

Citace od: Matthes_CS kdy 10.04.2018, 13:00:54
V Bambuli už mají nové CMF 18. sérii a dneksa ještě k tomu mají slevu 20% na nezlevněné LEGO (zítra už nebude), takže jeden sáček za 80Kč.

Jak je to s touto slevou? Já dneska v Bambuli byl a nic...
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Matthes_CS

Citace od: Hacislav kdy 10.04.2018, 20:55:25
Citace od: Matthes_CS kdy 10.04.2018, 13:00:54
V Bambuli už mají nové CMF 18. sérii a dneksa ještě k tomu mají slevu 20% na nezlevněné LEGO (zítra už nebude), takže jeden sáček za 80Kč.
Jak je to s touto slevou? Já dneska v Bambuli byl a nic...

No už je pozdě, už zavřeli a zítra už nebude, co mi říkala prodavačka. Před vchodem měli poutače, jednak na Friends kapsuli k nákupu a pak velký LEGO logo s -20% a když sem se paní ptal, kde schovávaj CMF, tak mě k nim navedla na pokladnu a pak mi řekla, když sem prohmatával, že dneska je ještě ta sleva, takže jeden stojí 80Kč. V druhé prodejně mi už to neřekli, ani sem se neptal, ale platil sem 80Kč za jeden. Takže buď zkoušejí, jestli to projde, nebo to nebylo všude.

Pool

Citace od: skywalker007 kdy 10.04.2018, 13:06:21
Citace od: Matthes_CS kdy 10.04.2018, 13:00:54
V Bambuli už mají nové CMF 18. sérii a dneksa ještě k tomu mají slevu 20% na nezlevněné LEGO (zítra už nebude), takže jeden sáček za 80Kč.

Jinak se omlouvám, ale v Hradci Králové v Auparku a Orlice parku (bývalý Interspar) měli jednu krabici a policajta už tam nenajdete  >:D

Taky mají nějaký nový věrnostní program, společný s HM Studio hračky a Sparkys, který je možné přeregistrovat. Za každých nějakých utracený peníz body, za který jsou slevy, plus za celkovou útratu nad 5 000Kč se dostanete do bronzových slev, a pak za další peníze do stříbrných a zlatých, kde zlatá sleva je 21%, ostatní míň, na vybrané výrobky, teď tam mají dost LEGA na výběr. A pro děti registrované ke kartě slevy na narozeniny a jmeniny.
V Praze už ho taky nikde nenajdete.

Byl jsem v Bambuli na Černém mostě a zkoukl všech cca 8 krabic co tam měli a ve všech byl policajt už vyluxovaný, ty tedy jedeš.

evizza

Už jste si někdo zkoušeli převést účet z Bambule do Království hraček? Já to zkoušela a nefunguje mi to :(

Matthes_CS

Citace od: evizza kdy 16.04.2018, 10:55:53
Už jste si někdo zkoušeli převést účet z Bambule do Království hraček? Já to zkoušela a nefunguje mi to :(

Na prodejně mi paní s tím pomohla, dala mi formulář, který sem vyplnil, pak dala do počítače e-mail a jméno a řekla, že to musím už jen z mailu potvrdit, to sem doma udělal, ale musel sem ten formulář znovu vyplnit on-line, kromě jména a e-mailu.

Lord_Maxx

Ahoj,

na O2 Extra 50 procent sleva na druhou (levnější) stavebnici Lego Star Wars.

Kód mohu poslat na vyžádání, platí na eshop i kamenou prodejnu, píšou platnost do 31.5.2018.

Fanda Lego Technic

Lord_Maxx

#89
Ahoj,

Sleva 20 % na vše včetně produktů Hasbro a Mattel. Sleva se nevztahuje na LEGO, produkty označené hvězdičkou, kočárky, autosedačky a jejich příslušenství. Na LEGO se vztahuje akce: 1+1 levnější produkt se slevou 50 %. Platí v kamenných prodejnách Bambule Království hraček a na e-shopu www.bambule.cz (v sekci ,,Košík" zadejte heslo viz. https://ona.idnes.cz/nakupy-slevy.aspx?detail=2167).Neplatí v síti Bambule Partner. Platnost 14. 5. - 20. 5. 2018.

Nepíšou o žádném omezené jako Star Wars, 1+1 se slevou 50 procent by mělo tedy platit na celou nabídku Lega,
ale nevím, kod zatím nefunguje.
Fanda Lego Technic