Nákupy v Evropských Lego obchodech

Založil Chairudo, 20.06.2016, 18:16:36

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

juraj

#150
Ja si pridem osobne nabrat

brick 1 x 2           tr clear   Element ID:   306540    1 kelimok
brick 1 x 2           tr yellow Element ID:   306544    2 kelimky
brick round 2 x 2 tr clear    Element ID:  4143346  2 kelimky


Chairudo

Chtěl bych v Donau ještě tento měsíc nakoupit pár kelímků, jestli máte někdo chuť tam během příštích 2-3 týdnů zajet, pište.
Já můžu jet kdykoli.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Chairudo

Mrkněte prosím sem - společný BL nákup za super ceny, tak se připojte :D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Pool

Citace od: Chairudo kdy 07.06.2017, 18:20:51
Chtěl bych v Donau ještě tento měsíc nakoupit pár kelímků, jestli máte někdo chuť tam během příštích 2-3 týdnů zajet, pište.
Já můžu jet kdykoli.

Já bych si i něco objednal, ale nevím co  ;D. Tak bych poprosil udělat aspoň fotečky.

Chairudo

Taky bych poprosil když tam někdo pojede. Mě se nikdo na cestu zatím neozývá, takže asi až v Srpnu.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Poco

Citace od: juraj kdy 06.06.2017, 11:08:57
V Mnichove som zo steny bral hnedych konov (13 na 1 pohar) a technic axle 32L, prilepne izolepou na kelimok.
Kone tam neboli (bol som tam v sobotu). Ešte som nikdy kone ani v Donau ani v SCS nevidel.

juraj

:) tak ja som tam tiez nebol v sobotu. Mas pravdu, kone som tiez nikdy Donau ani v SCS nevidel.

V Mnichove som ich bral Decemberi 2014.

Ak chces, mam fotky ako sme si rozdelovali kelimky na Bratislavskom kosty pube v Mc Donalde.

Marios

Za 14 dní budu u kamaráda na jižní moravě a tak mě napadlo, že od tama není Vídeň už daleko, tak že bych zajel do SCS Viden a nebo toho druheho Lego store co je ve Vidni a koupil si tam set Lego Ideas 21309 NASA Apollo Saturn V, jelikož eshopu LEGO ho nemají skladem. Má otázka zní, dá se nějak zjistit, zda tento set mají skladem v těchto kamenných obchodech ve Vídni a připadně si ten set zarezervovat aby mi ho nevyprodali, než tam přijedu? Jasný mohu zavolat, ale já se ptám zda je i jiná možnost, než draho telefonovat do zahraničí. email, nebo stránky přímo toho storu, kde mají vidět co mají naskladněno v obchodě?

Děkuji za odpovědi.
Koupím TECHNIC sety: 8438 a 8455.

papluh

Online sa k tomu nedostaneš, okrem kontaktov nič také ako zoznam na predajni nemajú.
ostáva len skúsiť zavolať alebo napísať
Rezervoval som len v Donauzentre, ale len osobne s telefónom/emailom nemám skúsenosť.

https://www.lego.com/de-de/stores/stores/at/vienna-scs
store.vienna.scs@lego.com  (táto by mala fungovať)

https://www.lego.com/de-de/stores/stores/at/vienna-dz
store.donauzentrum@lego.com   (táto bez záruky)

juraj

Da sa telefonovat a spytat na dostupnost. Kedze mnou zhanany set nemali, neviem ako je to s rezervaciou.

sm_oOx^

Citace od: Marios kdy 14.06.2017, 10:15:06
Za 14 dní budu u kamaráda na jižní moravě a tak mě napadlo, že od tama není Vídeň už daleko, tak že bych zajel do SCS Viden a nebo toho druheho Lego store co je ve Vidni a koupil si tam set Lego Ideas 21309 NASA Apollo Saturn V, jelikož eshopu LEGO ho nemají skladem. Má otázka zní, dá se nějak zjistit, zda tento set mají skladem v těchto kamenných obchodech ve Vídni a připadně si ten set zarezervovat aby mi ho nevyprodali, než tam přijedu? Jasný mohu zavolat, ale já se ptám zda je i jiná možnost, než draho telefonovat do zahraničí. email, nebo stránky přímo toho storu, kde mají vidět co mají naskladněno v obchodě?

Děkuji za odpovědi.
dnes som v SCS bol, stav v predajni cca takyto.

Chairudo

Rezervace určitě nebude problém, napiš mail jestli ti můžou ten a ten set schovat, že si pro něj v .... přijedeš a do té doby ti ho podrží. Lepší než tam přijet a zjistit že je zrovna včera doprodali a potrvá jim 2 týdny než ho znovu naskladní :)

YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Marios

Děkuji všem za odpovědi. a dokonce online zjištění stavu počtu kusů i s fotkou :)

Napíšu jim e-mail a zkusím si jeden set zarezervovat.
Koupím TECHNIC sety: 8438 a 8455.

puresis

Citace od: Chairudo kdy 07.06.2017, 18:20:51
Chtěl bych v Donau ještě tento měsíc nakoupit pár kelímků, jestli máte někdo chuť tam během příštích 2-3 týdnů zajet, pište.
Já můžu jet kdykoli.

Také bych vzal pár kelimků, pokud tam budou správné barvy beru skoro cokoli, už se mi omrzel pořad nákup -prodej KW, hrozně to žere čas a místo abych stavěl tak furt..... Já můžu jet též skoro kdykoli.

papluh

Nemecké a týmpádom aj Rakúske bonusy na júl/august
- 3v1 pokladnička Prasa-Panda-Ľadový medveď - 1. až 25. júl - od 55 Eur
- 2 pravekí ľudia v škatulke - 10. až 30. august - od 30 Eur
- Friends hra s 10 zvieratkami - 3. júl až 13. august - s každým Friends nákupom
- nejaké Friends kartičky - 3. júl až 13. august
- CITY Jungle plus National Geographic Kids promo - nejaký zošit alebo čo, bez dátumu
https://www.promobricks.de/alle-lego-store-angebote-im-juli-und-august-2017/35633



waf

Mohl bych se prosím přidat s 1 kelímkem Plate 1x2 (green) Dark Green ID: 302328. Díky.

Chairudo

Urychlíme malinko datum uzávěrky objednávání na 28.6, do osmi do večera, další den hned objednám.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

jojik

aktualizace objednávek

          Bracket 1X2 / 2X2  White ........................................ ID 6117940 - 2 kelímky
          Plate 1x2 white ....................................................... ID: 302301- 4,5 kelímků
          Plate 1x2 Dark Tan..............................  ID 4497082 ID 4528604 - 3 kelímky
          Plate 1x2 Sand Green  ............................................ ID 4655080 - 7 kelímků
          Plate 1x2 (green) Dark Green ................................. ID: 302328  - 9 kelímků
          Plate 1x3 Dark Tan .................................................  ID  6132768 - 3 kelímky
          Plate 1x3 (green) Dark Green ................................. ID: 4107758 - 5 kelímků
          Plate 1x4 Dark Tan .................................................  ID 4626904 - 3 kelímky
          Plate 1x4 (green) Dark Green ................................. ID: 371028 -  3 kelímeky
          Plate 1x4 White ...................................................... ID 371001 - 2 kelímky
          Plate 1x6 (green) Dark Green ................................. ID: 366628 -  3 kelímeky
          Plate 1x6 White ...................................................... ID 366601 - 3 kelímky
          Plate 1x8 White ...................................................... ID 346001 - 3 kelímky
          Plate 1x10 White .................................................... ID 447701  - 5 kelímků
          Plate 1x1 Trans. clear .............................................. ID: 3000840 - 2kelímky
          Plate 1x2 Trans. clear................................................ ID: 4167842 - 5kelímků
          Plate 2x3 Dark Tan ................................................... ID 6035540 - 3 kelímky
          Plate 2x4 Dark Tan ..................................................  ID  4267874 - 3 kelímky
          Plate 2x8 White ....................................................... ID 303401 - 7 kelímků
          Plate 4x6 White ....................................................... ID: 303201   - 3kelímky
          Tile   1x4  black ........................................................ ID: 243126 - 2,5 kelímků
          Tile 1X4 White ........................................................ ID 243101 - 2 kelímky
          Tile 1X6 White ........................................................ ID 663601 - 4 kelímky
          Tile   1x8  black ........................................................ ID: 416226   - 2 kelímky
          Brick Round1x1 Reddish Brown ............................... ID: 4211183 -  3,5 kelímků
          Brick Round 1X1 White ............................................ ID 306201 - 2 kelímky
          Brick Round 2 x 2 trans. clear ....................................ID:  4143346 - 3,5 kelímků
          Brick 1x1 Trans. clear................................................. ID: 4645394 - 5,5 kelímků
          Brick 1x2 Trans. clear ................................................ ID: 306540  - 6 kelímků
          brick 1 x 2 Trans. yellow ........................................... ID:   306544 - 3 kelímky
          Brick 1x2 Tan ............................................................ ID 4109995 - 12 kelímků
          Brick 1x2 Dark Tan .................................................... ID 4521914 - 6 kelímků
          Brick 1x2 LBG ............................................................ ID 4211388  - 15 kelímků
          Brick 1x2 DBG ............................................................ ID 4211088 - 1 kelímek
          Brick 1x3 tan ............................................................. ID 4162465 - 1 kelímek
          Brick 2x4 White ......................................................... ID: 300101 - 5,5 kelímků
          Brick 2x6 White  ....................................................... ID: 4181142 - 5,5 kelímků
          Brick, Modified 1 x 1 with Headlight - Trans. clear ..... ID: 4215618 - 6 kelímků
          Window frame 1X4X3 White .................................... ID: 4530590 - 2,5 kelímků

Chairudo

Tak je objednáno viz seznam výše, tentokrát 39 položek, snad je tím nepřehltíme.

Doobjednávky dalších dílů už řešit nebudu, kdo by ale chtěl přibrat něco z objednaných tak to možné je.
Počkejte ale až se mi během týdne ozvou s dostupnými díly, ať zbytečně neřešíme díly, které nebudou.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

korn24

Dnes som bol nakupovat v Donau centre kvoli 2x VIP points. Zial Appolo set nemali. Na moje prekvapenie mi k mojmu nakupu uz dali 40251 Mini Piggy Bank promo, ktore ma byt len od 10.jula. Pri pokladni mali aj dost kusov promo polybagu 40268 za 4,99€.  >:D

Chairudo

Vzpomeňte si někdo prosím nafotit stěnu když tam pojedete,díky :D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Chairudo

Tak přišla odpověď a toto jsou jediné dostupné díly, tentokrát je to celkem mizerné.

Kdyby jste se někdo dostal tento měsíc do Donau nafoťte prosím stěnu, díky.

Bracket 1X2 / 2X2  White                ID: 6117940   
Plate 1x1        Trans. clear                ID: 3000840   
Plate 1x4         White                        ID: 371001       
Plate 4x6         White                       ID: 303201       
Brick 1x2          Trans. Clear           ID: 306540           
Brick 1x2 Dark stone grey (DBG)         ID: 4211088   
Brick 2x4         White                     ID: 300101                         
Brick 2x6          White                     ID: 4181142                     
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

jojik


blackjoe

Minule jsem měl smůlu a nevyšel žádný kelímek, teď znova takřka nic, jen jeden.  :-\ 
Doufám, že alespoň na stěně něco bude, jinak bída z nouzí.

cetonia25

Tak jsem něco bliknul, nevím jestli se to k něčemu bude hodit. Byl jsem v Donau  6.7.

Chairudo

Můžeš někam nahrát fotky v originální velikosti? Bohužel u většiny přihrádek nejde poznat co tam je.

díky
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

cetonia25

Bohužel nemám flickr, nafotil jsem jen na mobil. Kdybych jel příště, budu vědět jak nafotit lépe (je mi 11 let)

cetonia25

jen mě napadá, že bych nafotil dílky, které jsem si tam koupil, nebudou všechny, ale část ano.

cetonia25

na fotkách jsou zakoupené dílky

Chairudo

Paráda, díky ;D

Kdyby někdo chtěl něco z vyfocených dílů výše tak mi napište, nejpozději do 2.8
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr