(Vlastní) Town mesto

Založil castelL, 08.03.2007, 21:07:14

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

castelL

Tak tu máte môj vytvor mesto SENDWICH.Už ho stávam dve týždne,a dopĺňam drobnosti ktoré mi chýbajú. Tak som sa rozhodol konečne nefotiť mesto/vlastné komentáre/......

Ondra

Moc se mi líbí P.s:Proč já nemám mamku afolku nebo strejdu afola?

Jonas

Luky si zaslouží velkou pochvalu. Moc nekecá, ale zato hodně staví. Někteří KFOLové by si z něj měli vzít příklad.

Oceňuji, že v tom městě je jen minimum staveb z oficiálních setů, naopak jsou v něm skoro samé vlastní výtvory. Držím palce!
Jonas - Můj Brickshelf

peter

Když tak na to opravdu pěkné město koukám, tak mi to vhání vzpomínky na mé "dětství". Podle obrázků to vypadá, že si hraješ velmi podobně jako jsem si hrával já s kamarádem. Pokud je totiž jedna stavba skutečně to co si myslím, tak je to skoro přesné. Jedná se mi o bílou stavbu s trojitou černou střechou na obrázku č.038. Domnívám se, že to je hraniční přechod mezi tvým městem a městem někoho druhého s kým si hrajete spolu. Je to tak, nebo jsem úplně mimo? ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

castelL

To sú v poctate dve mesta rozdelené hranicou. Len v tom Meste čo sú iba domčeky by som nazval dedinou.

peter

Citace od: Luky 007 kdy 08.03.2007, 21:39:08
To sú v poctate dve mesta rozdelené hranicou. Len v tom Meste čo sú iba domčeky by som nazval dedinou.

Jo tak jsem to poznal a jsem rád, že nejsem jediný, kdo si tak hrál :D V tom druhém městě mě nejvíce uchvátil ten první barák za přechodem s garáží, který je naplněná borelem ;D Asi nějací čórkaři se vrátili ze štace ne? ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

otaznik

Vilová čtvrť je super, celé to má hezkou atmosféru!

edward193

Na Tvoj vek krasna praca... Inak preco si to pomenoval Sendwich?

H0636

Na tvůj věk moc pěkná práce. Časem dodělat interiéry a vše bude ok. :) :)

MwK

Tak to je nádherné mesto! ;D ;D ;)
Je to fakt krása...Ale na moj vkus tam máš príliš málo áut. ;)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Jarmila

Citace od: MwK kdy 09.03.2007, 13:35:00
Tak to je nádherné mesto! ;D ;D ;)
Je to fakt krása...Ale na moj vkus tam máš príliš málo áut. ;)

Vlaky a auta jezdí ve Svitavách.  ;D Nebo vyhlásili Den pěšáků.  ;D Nebo je brzké nedělní ráno a všichni chrní v postýlkách a auta mají schovány v garážích.  ;D Nebo si vymysli nějaký vlastní důvod, proč tam není přeautováno.  ;D
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

MwK

Citace od: Jarmila kdy 09.03.2007, 13:39:09
Citace od: MwK kdy 09.03.2007, 13:35:00
Tak to je nádherné mesto! ;D ;D ;)
Je to fakt krása...Ale na moj vkus tam máš príliš málo áut. ;)

Vlaky a auta jezdí ve Svitavách.  ;D Nebo vyhlásili Den pěšáků.  ;D Nebo je brzké nedělní ráno a všichni chrní v postýlkách a auta mají schovány v garážích.  ;D Nebo si vymysli nějaký vlastní důvod, proč tam není přeautováno.  ;D
;D ;D >:D
No možno je to mesto zo sedemdesiatych rokov...A vtedy jazdili iba škodovky a bolo ich dost málo! >:D (všetka čest sú to naj autá ;))
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

JACKTRAVIN

Moc hezké. Stavby v tomto městečku, mne připomínají trochu ty nové stavby co se chystají, typu  Café corner - masivní, plné detailu, architektonicky perfektně zpracované.  ;D