Sousedé, vzpomínáte? :)

Založil milanv, 24.11.2017, 07:10:23

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

milanv

Já ano! Na všechny své sousedy, i ty co se neuměli v noci chovat tiše, ať už randili při svíčkách nebo trsali u metalu!  >:D

Vzpomínáte taky? Na tu skvělou atmosféru společného projektu?

A já nikdy nezapomenu, jak jsem s otevřenou papulou zíral na Petronela, když byl od začátku přesvědčený,  že se přihlásí dost lidí na postavení domu ze všech tří stran... :) A teď je nás tu tolik v mapě, koukněte:

Mapa Sousedů: levé křídlo  střed  pravé křídlo.
Pán na Žlutém hradě

peki

Ještě pořád mám u sebe pokojíčky  tuším Blurose

Martins

Já tento projekt hodnotím jako nejlepší společný projekt. Byl, jak je napsáno v popisu, přelomový... díky za něj!
Hezká prezentace!

Petronel

Milane díky! Parádní prezentace i s popisem!
Až budou mít kostky nějaký pořádný web, přesně takové "články" s fotkami by bylo super tam uvádět!
Vypadá to velmi dobře.

Citace od: Martins kdy 24.11.2017, 08:13:28
Já tento projekt hodnotím jako nejlepší společný projekt. Byl, jak je napsáno v popisu, přelomový... díky za něj!
Také moc díky!

Hardegon

Super projekt. Skvělá vzpomínka. Jsetli bude pokračování, jdu do něj.

milanv

#5
Citace od: Petronel kdy 24.11.2017, 08:16:53
Milane díky! Parádní prezentace i s popisem!

Jsem rád, že se líbí! Je to moje poděkování za skvělý projekt, Petře!

Ale k prezentaci samotné jsem měl celou tu dobu ještě jeden sen, co bych pro vás rád udělal jako její součást. A až dnes ráno mě napadlo, jak by to šlo i v tomto šíleném množství fotek zařídit. Tak tedy mám pro vás ještě jedno překvapení:

Najdete se v mapě?  levé křídlo  střed  pravé křídlo

Citace od: Petronel kdy 24.11.2017, 08:16:53
Až budou mít kostky nějaký pořádný web, přesně takové "články" s fotkami by bylo super tam uvádět!
Až budou mít kostky pořádný web, tak bych to dokonce nemusel všechno vyrábět ručně, ale jen zadat do už hotového systému! Ale což, to bychom odbíhali od tématu a kazili si slavnostní chvíli :) Tiše poděkuju své kamarádce příkazové řádce a jsem rád, že jsem to pro vás všechny takhle připravil.
Pán na Žlutém hradě

Jonas

Další krásná prezentace. Příjemně se při ní vzpomíná. Byl takový ten typ projektu, který měl šanci vtáhnout každého Kostkaře, bez ohledu na to, jestli má doma stovky nebo desítky tisíc kostek.

Díky, Petroneli a Milane.
Jonas - Můj Brickshelf

VocucBat

Krásná vzpomínka. Pokojíčky ke mně připutovaly až po více než půl roce od Danyboye  ;D ;D, ale okamžitě pak zaujaly místo v poličce. Zatím to pro mne byla poslední výstavní zkušenost.

Díky za krásnou prezentaci.