Pojezdová kola

Založil linhi, 27.08.2012, 17:45:25

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

linhi

Poradí mě někdo jaká jsou to kola? Myslím ty dvě vepředu co jsou vidět....

Kiko97

Disk by mohlo byť toto, ale guma neviem.

TUKE

Citace od: linhi kdy 27.08.2012, 17:45:25
Poradí mě někdo jaká jsou to kola? Myslím ty dvě vepředu co jsou vidět....

ideš skladať tank?

linhi

No mám teď jinou práci,ale tenhle tank postavím,už na něj hromadím materiál,takže nikdo neví která to přesně jsou?

TUKE

Bude to asi nemecký Tiger,že ? A bude aj funkčný ? Lebo aj ja sa púšťam do stavby tanku. Len zatiaľ tiež hromadím materiál.  ;D

linhi

Já chci jen model do dioramatu,motor nechystám,nejsem odborník na ozubená kolečka  >:D

TUKE

Citace od: linhi kdy 28.08.2012, 08:47:30
Já chci jen model do dioramatu,motor nechystám,nejsem odborník na ozubená kolečka  >:D

Tak to ani ja nie...ale tak skúsim to. No ak by si mal nejaký pekný návod ako sa do toho tanku pustiť, tak by si sa mohol podeliť  ;) ;D

Ondra

Já bych to hodil na eurobricks do sekce technic, tady si myslím že tolik odborníků nebude.A je možné že tam najdeš autora přímo toho tanku...

linhi

Citace od: Ondra kdy 28.08.2012, 11:55:32
Já bych to hodil na eurobricks do sekce technic, tady si myslím že tolik odborníků nebude.A je možné že tam najdeš autora přímo toho tanku...

No rád bych,ale neumím anglicky :-(  autora tanku znám - tedy vím o jeho účtu na BS - dá se na BS poslat zpráva?

Ondra


Měch

Netřeba nic řešit, jsou to tyhle: http://www.bricklink.com/catalogItem.asp?P=32198 zezadu. Guma bude buď custom nebo nevímco, ale tyhle kola to jsou určitě.
Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

ass

Je to zasazené v tomto, teď jsem to zkusil, přesně to pasuje.

linhi

Moc vám děkuju pánové!