[LDD] City of Paradisa

Založil MÍLA, 11.10.2013, 17:58:01

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

MÍLA


Nová budova ve městě.



Dům požárního vyšetřovatele
Výjezdové stanoviště i trvalé služební bydliště.




Psí bouda je v podobném stylu


auto bude pozdějc.



Hasičský sbor dostal dvě nová vozidla, Velká cisterna která nahradí tu malou ze společné fotky a malá cisterna s PHM.
Velká cisterna je navíc na úplně novém podvozku.



MÍLA


Trošku jsem pozměnil budovu obvodního oddělení, můžete hodnotit která je lepší.
Střechu jsem snížil na výšku z původního modularu, na půdě nic nebude takže není třeba aby byla vysoká, okénka dostala skla, a původní velké střešní okno jsem zrušil, na co mít okno když tam nic není.
Široké schodiště se změnilo v úzké, přibyl první nábytek a místo cel které se posunuli více do dvora vznikla první kancelář, je pro menší případy co se nedají řešit stáním u přepážky.







Ve výstavbě už mám v podobném stylu další obvodní oddělení.

Kubos.cz

Mi to spíš než City of Paradisa přijde jako policejní stát  ;D

MÍLA

#33
Tady jsou policajti ještě v normálním počtu, hasičů je tu víc, takže spíš hasičský stát, vzhledem k tomu že hasiči mají kolem 20 vozidel a policajti jen 8.

Skutečný policejní stát je poslední dva tři roky nové City kde vládne zákon klacku a pout, příslušnici bezpečnostních složek v Paradisa Bay County mají na zloděje i střelné zbraně narozdíl od neozbrojených policajtů v City.




Policejní stanice Paradisa Bay
Obvodní oddělení Centrum
to co se nachází nad prvním patrem není na fotce z technických důvodů

V zadní traktu se nacházejí cely a garáže, také je tam výtah.





ještě 3 poznámky k budově.

Čelní stěna v přízemí by teoreticky měla být rozdělená na stejné části, ale protože je to dlouhé jen 32 studů, tak to na pravé straně nemůže vyjít.

Když jsem to postavil vedle klasického modularu tak je to přibližně o 6 studů dál od kraje než ty ostatní protože je tam ta rampa, při její stavbě jsem rovnou udělal ještě jedny schody a taky je to přízemí nižší než u ostatních o jednu kostku.

První patro je o 2 study kratší než u té předchozí stanice ale je to vykompenzované tím že je na pravé straně navíc samostatná kancelář.

MÍLA

Tady ještě kousek k druhé stanici, také ještě s původní podobou z TL ale bez komentářů z diskuze.
další fotky a popisu už budou nové, stanice prošla menší přestavbou, chybělo tam nějaké sociální zařízení a šatny, na první stanici bude také doplněné.




Policejní stanice Paradisa Bay
Obvodní oddělení Centrum

už je poznat i kde stojí výtah a napravo od schodů jsou kanceláře



půdorys prvního patra, to hnědé jsou schody, na okraji je vidět chodník a vozovka.
vpravo od schodů dělám kanceláře a vlevo je výtahová šachta.

Tady je první ukázka zadního traktu stanice.



MÍLA

Taková rychlovka, ubastlil jsem si jí na notebooku když byl počítač v opravě, na TatraLugu už jí viděli.


MÍLA

#36
Teď něco středního co si také přihodím do svého města.

Místo zvířátek jsou rybičky a vedle má kancl psycholog.
všechny vchody jsou zezadu, nad psychologem je volný byt k pronájmu.


MÍLA

Něco pro potěchu otce, syna i ducha svatýho, zatím nemá jméno a žádné velké cirkevní nebo náboženské okázalosti tam nehledejte, nebudou.  :D



znouzectnost

jůůů můžeš tam ještě přidat tancující a zpívající černochy?
Moc by se tam hodili.

MÍLA

Policejní stanice Paradisa Bay
Obvodní oddělení Centrum - služebna se nachází v přízemí, v prvním a druhém patře vznikly kanceláře velitelství policejního sboru.
rozměry parcely: 40/96 studů


MÍLA

Městský řadový dům
levá strana je dostavba k původnímu modelu který jsem našel v LEGO galerii.

Nově má dům v patře záchod i koupelnu, přes garáž se dá na zahradu a podkroví je rozdělené na původní obývanou část a novou neobývanou půdu.
Zatím je dům jen pro jednoho minifiga tak jak byl původně vybaven co se nábytku týká, pro rodinu se může přestavět půda.


MÍLA

Po letech jednání získalo město pro hasiče novou moderní plošinu.



A jako druhá novinka je zde fotka objektu který patří technickým službám města Paradisa Bay.