(Vlastní) Nové rody

Založil Hardegon, 23.11.2015, 13:32:36

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Hardegon

Dlouhou dobu plánuji větší MOC na téma space. V zásadě mělo jít o vzájemné interakce (hlavně válečné) dvou nových mimozemských rodů. Zatím jsem postavil jen dvě lodě. Větší černá je mateřská loď dronů a patří vysoce technologicky vyvinuté civilizaci vesmírných zlotřilců. Vedle je stíhačka méně vyvinutého rodu, který do své technologie zapojuje i organické prvky.

Nyní jsou obě lodě v Brně.

Kuba

Mi se to líbí. Inspiroval jsi se něčím, nebo jsi to postavil dle vlastní fantazie?



znouzectnost

Konečně se tu něco nového děje...
Vypadá to slušně.
To organické cosi mi něco připomíná... někde jsem viděl něco podobného (Ninjago?)
Ti černí jsou daleko hezčí! Jen tak dál ať na výstavách pořád nestraší klasické rody  >:D

Petronel

#3
Dobrá práce!
Ta šedá je výborná. Klidně bych ji prezentoval jako v mikroměřítku bez minifigů.
Škoda že jsi s tím přijel až včera později a neviděl jsem je v Brně naživo.

Já už mám asi tři roky v plánu postavit nějaký pořádný vesmírný koráb a představit také nějakou novou rasu. Postupně schromažďuji dílky, ale furt ne a ne se do toho pustit.  >:D Tak snad 2016.  ;D

PS: Hardegone když jsi dal takový zvláštní název tématu, plánuješ toho tu představovat ještě více?  :)

Foton

Hodně zajímavé. Pobavilo mě využítí několika kober jako součástí vesmírné stíhačky :-)
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Hardegon

Citace od: Jukuruku-Kuba kdy 23.11.2015, 14:23:20
Mi se to líbí. Inspiroval jsi se něčím, nebo jsi to postavil dle vlastní fantazie?

Asi se mi jen zalíbily ty druhy figurek, které jsem použil. Pak už to nějak rostlo samo.

Citace od: znouzectnost kdy 23.11.2015, 18:23:55
Konečně se tu něco nového děje...
Vypadá to slušně.
To organické cosi mi něco připomíná... někde jsem viděl něco podobného (Ninjago?)
Ti černí jsou daleko hezčí! Jen tak dál ať na výstavách pořád nestraší klasické rody  >:D

A až toho bude trochu více, rád bych se zapojil do nějakého space projektu na výstavu  ;)

Citace od: Petronel kdy 23.11.2015, 18:47:51
Dobrá práce!
Ta šedá je výborná. Klidně bych ji prezentoval jako v mikroměřítku bez minifigů.
Škoda že jsi s tím přijel až včera později a neviděl jsem je v Brně naživo.

Já už mám asi tři roky v plánu postavit nějaký pořádný vesmírný koráb a představit také nějakou novou rasu. Postupně schromažďuji dílky, ale furt ne a ne se do toho pustit.  >:D Tak snad 2016.  ;D

PS: Hardegone když jsi dal takový zvláštní název tématu, plánuješ toho tu představovat ještě více?  :)

Mikroměřítko mi taky napadlo, ale zajímavější mi to přišlo takhle. Další stavby na tohle téma plánuji. Už jen na to mít čas a prostor. Později tomu možná vymyslím i lepší název a pojmenuju rasy  >:D

Všem díky za kladné ohlasy.

HD

Lodě jsou to pěkné, vypadají neokoukaně (a každá jinak!) a už jsem zvědav, jako ostatně ostatní, jak se konflikt vyvine.

Jen bych osobně napříště opustil krabicový tvar viditelný na šedé lodi - loď není ošklivá, to ne, líbí se mi jak je podlouhlá, ale místy mi nebezpečně připomíná dům.  :)
Organická by si myslím zasloužila více organicky vypadajících prvků ;)
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

Mtron

A vyda  ;D Nová odrůda zlotřilců se objevila v blízkosti galaxie ovládaných Mtrony. Evidentně nepřichází v míru.  ;D Jsem velice potěšen tvojí prací do space sekce. Protože někteří jen mluví a vymlouvají se na jisté okolnosti, které vlastně nikoho nezajímají. Vypadá to velice povedeně. Organické lodě či rasa mi připomíná seriál Star Gate Atlantis kde jsou Writhové a mají organické lodě. Moc se těším na tvoje další stavby, protože tvé stavitelské umění a fantazie nezná hranic a bude jistě velice očekávanou vzpruhou pro nás Spacaře.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz