Moje přírůstky.....

Založil linhi, 05.03.2009, 20:15:16

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

linhi

Tak zde je můj první starší misb, moc za něj děkuji Matnymu. Samozřejmě jsem přibral i pár vojáků do ochranky,přece nemohl cestovat ze Slovenska sám.....  ;)

Shmade

Tenhle set byl můj třetí v životě, dostal jsem ho víc jak před dvaceti lety, si na to vždy když ho někde vidím vzpomenu :)

maeror

Takže - vzhledem k neklidům v zemi hradové - do své kulaté věže začínáš zbrojit?  ;)

linhi


linhi

Pár dalších přírůstků za 3000,- od jednoho kolegy...........

otaznik

Citace od: linhi kdy 01.04.2009, 15:23:25
Pár dalších přírůstků za 3000,- od jednoho kolegy...........
To se docela divím, že to dal za tolik, ode mě to bral za pětikilo.

Hana129

NJ jenomže Linhi koupil za 3000,-- jen prázdné krabičky  >:D. Ten obsah je někde jinde  ;D.

nesquick

Jestly to jsou prázdné krabičky ok  ;D jestly to má být plné je to pěknej apríl  ;D ;D

gearcs

Tak já se taky pochlubím, sice bych sem Linhimu neměl cpát svoje věci, ale už jsem to udělal. Za flašku Fernetu se dá vyměnit opravdu poklad ;D

linhi

Vánoční přírůstky,tedy můj je jen bagr a ten vesmírný setík + figové s2,ale i tak jsem nadšený a to právě za těch 5 řeků...

winring

Moc hezká 6927. Koukám, že se tu někdo zabývá sbíráním classic space a ani se pořádně nepochlubí :)

Vlada

Já si myslím, že si Ondřej splnil sen z dětství...  >:D ;)

linhi

Přesně tak,tenhle set mě učaroval u kamaráda když jsme si u něho vždycky hráli,já měl doma v té době pouze basic a tak jsem mu strašně záviděl průhledné dílky... tak jsem si ho musel koupit,ale o 20 let později  ;)

winring

Tak to blahopřeji ke splnění dětského snu. Já si takto splnil o vánocích sehnáním 6990.

linhi

Další radost,set 6049,sice už je to třetí co mám doma,ale tenhle je s krabičkou a jako další je krabička k setíku 6103 - ten mám již od dětství....

linhi

Dnes dorazil 6061 - ale na BS jsem našel ještě verzi s jiným vnitřkem - usa??
První foto je to co mám doma....

Colonel32

Škoda žes nenafotil krabici i zvenku. Mám dojem, že americké verze krabiček mívaly název setu na krabici napsaný, zatímco evropské jen číslo setu.

linhi

Tady je to komplet ....

otaznik

Ta druhá krabička včetně vnitřku byla vyráběna firmou Samsonite pro kanadský trh.

linhi

Poslední úlovek.....
Hrad mám a je také v super stavu,návod mám jako z továrny....

Mr. Cube


frantoka

Krásne Kúsky, gratulujem  ;)

Bard

No jo, sen mnohých AFOLů-hradařů.
Tedy - pro některé už to není jen sen.  :)

Colonel32

Kde jsou ty doby jak si říkal že nemáš žádné peníze a že musíš prodat všechno Lego? Takže krize už je definitivně zažehnána?

Matošo

To bylo loni touhle dobou ne? To už dávno není pravda...
Já taky před rokem a půl chtěl skončit s Bricklinkem a dneska mám asi 5x tolik kostek a dalších 75 setů připravených na rozebrání...

juraj:  >:D

linhi

Citace od: Colonel32 kdy 13.03.2013, 10:14:05
Kde jsou ty doby jak si říkal že nemáš žádné peníze a že musíš prodat všechno Lego? Takže krize už je definitivně zažehnána?

Ano,vše je v pohodě,jinak to bylo o rozvodu,ne o penězích,no nechci se v tom už hrabat.


RalinCavira

No, koukám, že budu muset pomalu představit svou sbírku >:D
Nejsem cvok, jsem AFOL :)

linhi

Dva nové kousky do sbírky,takovej předčasnej ježura,sety ale budou až pod stromkem,ten hasič byl asi první lego set který jsem dostal jako dítě.

linhi

Tak a také nějaký ten vláček..

linhi

Táák hodím sem fotky kolegy od kterého jsem tu krásku sehnal..
7755 - Diesel Heavy Shunting Locomotive (1983)