(cizí ) nejvyšší lego stavba

Založil Dejv, 23.04.2006, 14:44:31

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Dejv


Dejv

..bohužel jsem lepší foto nenašel.. pokud se to někomu podaří, dejte sem prosím link, rád bych to viděl více z blízka

tazzy

Tak tohle jsem už viděl, ale nevěděl jsem, že to je z Estonska, to je poměrně udivující  :o ;D

betakaroten

No, zblízka to asi nebude nic moc. Píšou, že to je z "osmičudlových" kostek, takže tipuju směs kostek 2×4 všech barev.

tazzy

Našel jsem tuhle věž v jendom ze dvou dílů časopisu Lego Akce!, které mám

peter

Koukl jsem na sken brožury "Univerzální koncepce hry", který mám na svém webu, kde je také jedna věž vyfocená.

Zajímavé je, že toto je asi jíž třetí pokus. V brožuře je totiž napsáno, že první věž byla postavená v Mnichově roku 1989 o výšce 16,97m a tento rekord byl překonán Švédskou věží vysokou 21,63m z roku 1993.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

mph1

Citace od: tazzy kdy 23.04.2006, 17:31:40
...a bez devíti centimetrů měřila 25 metrů

To uz to nemohli dorazit?  ;D ;D ;D

Colonel32

mohli bychom mi... jedine co potrebujem, je sehnat na to sponzora... budeme potrebovat cca 400,000 bricku 2x4 pokud spravne chapu, pri takovemhle odberu bychom je mohli dostat za nejakou korounu na dil. A nebo to nechat sponzorovat primo lego fabriku, pro ne by ty naklady byly jeste nizsi, a pritom bychom jim mohli udelat solidni reklamu...

niessnet

Citace od: Colonel32 kdy 24.04.2006, 10:03:45
mohli bychom mi... jedine co potrebujem, je sehnat na to sponzora... budeme potrebovat cca 400,000 bricku 2x4 pokud spravne chapu, pri takovemhle odberu bychom je mohli dostat za nejakou korounu na dil. A nebo to nechat sponzorovat primo lego fabriku, pro ne by ty naklady byly jeste nizsi, a pritom bychom jim mohli udelat solidni reklamu...
No, to je pravda. A pak bysme ji zase mohli rozložit a kostky.....zašantročit  >:D ;D
Teď vážně. Jakej by ale byl technologickej postup? Oni stavěli pěkně odspodu nahoru ,,po jedný kostičce" a nebo dycky někdo udělal určitou část a pak se ty části na sebe navršily?
Mimochodem asi by to taky chtělo nějakou plošinu.
,,Nepochválím-li se sám, nikdo to za mne neudělá." Jára Cimrman

Colonel32

stavet se da od zeme... udela se nekolik bloku, ktere se pak budou secvakavat do sebe, ale na zemi... a teprve hotovou vez postavime, a pricvakneme k rozsirene zakladne...

niessnet

Citace od: Colonel32 kdy 24.04.2006, 10:37:22
stavet se da od zeme... udela se nekolik bloku, ktere se pak budou secvakavat do sebe, ale na zemi... a teprve hotovou vez postavime, a pricvakneme k rozsirene zakladne...
Aha. To sem si myslel. No tak dem do toho, já mám těch 2x4 bricků tak dvacet, kdo další jde do toho?  ;D ;D ;D
,,Nepochválím-li se sám, nikdo to za mne neudělá." Jára Cimrman

Llevelyn

Citacejá mám těch 2x4 bricků tak dvacet,

Nechtějte po mě, abych je počítala.. ;D ;D ;D, ale asi tak 2 bedny od creatorů.. >:D
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

tazzy

Tak to bych si taky měl nějakou tu bedničku pořídit, mám jich asi tolik co Niessnet, možná o 4 a půl kostky víc  ;D

Colonel32

bez podpory zvenci (investor) to bude.. no, rekneme, slozite...

muzeme samozrejme delat vice kiloware, a basic kostky z nej schovavat na stavbu, ale i tak by to byl projekt na nekolik let, a tolik se mi tomu objetovat nechce, to radsi postavim poradnej hrad

niessnet

Citace od: Colonel32 kdy 24.04.2006, 22:24:36
bez podpory zvenci (investor) to bude.. no, rekneme, slozite...

muzeme samozrejme delat vice kiloware, a basic kostky z nej schovavat na stavbu, ale i tak by to byl projekt na nekolik let, a tolik se mi tomu objetovat nechce, to radsi postavim poradnej hrad
To je fakt. No, možná by to stálo za úvahu. Přecejen by to Lego u nás zase trochu proslavilo. Nova by z toho udělala takovou pěknou tečku do zpráv.  ;D
Ale vážně. Byla by to fakt dobrá akce. A třeba by se ta věž dala i vyzdobit nějakejma pěknejma obrazcema nebo Lego soškama.
,,Nepochválím-li se sám, nikdo to za mne neudělá." Jára Cimrman

tazzy

Tak zkuste někdo napsat na TLC jestli by nás nezaložili, že pokoušíme o světový rekord ;D

Colonel32

to uz bych spise veril lego trading cr