(vlastní) Legáček... tak trochu jinak

Založil danyboy, 02.09.2012, 17:26:38

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

danyboy

Po dlouhé době jsem se dostal k legu. Řekl jsem si že si něco postavím z klasik kostek, tak mě napadl Legáček zvedající činku. Bohužel jsem 12tiletý klučina ???, čili nemám dostatek financi na nakupování kostek ve velkém. Proto není Legáček moc velký. Ale pryč od řečí, tady je foto. Omlouvám se za špatnou kvalitu fotek.


Tady je odkaz na fotky.   http://danyboy2127.rajce.idnes.cz/lego

otaznik

Citace od: danyboy2127 kdy 02.09.2012, 17:26:38
Po dlouhé době jsem se dostal k legu. Řekl jsem si že si něco postavím z klasik kostek, tak mě napadl Legáček zvedající činku. Bohužel jsem 12tiletý klučina ???, čili nemám dostatek financi na nakupování kostek ve velkém. Proto není Legáček moc velký. Ale pryč od řečí, tady je foto. Omlouvám se za špatnou kvalitu fotek.
Prosím - MINIFIG!!! Všude nahradit a od teď nic jiného pro tuto věc nepoužívat!

Ondra


Ondra


Ondra

Tak to dej třeba na imageshack a tady dej jenom odkaz.

Ryxe

Chápu, že je ti 12 let a nemáš asi tolik kostek, ale používat takhle zničené, okousané bricky? Nevím, nevím, nadšení to asi nevzbudí...

Ondra

No nevím co k tomu říct kloudného, asi hlavně to že to nepatří do sekce model team.

danyboy


Ryxe

Víš, já nevím. Za sebe si myslím, že to sem v tom stavu, jakym to je prostě nepatří. To Lego je ve fakt otřesnym stavu. Nechci tě určitě odrazovat od jiných staveb, ale pokud chceš prezentovat, tak stav jen z těch novejch, nezničenejch kostek.

Ondra

Citace od: danyboy2127 kdy 02.09.2012, 18:05:31
A kam to mám dát ,do jaké sekce?
Nejlépe do ostatních, protože jsem to myslel tak že to nepatří mezi ty propracované modely o jakých tu mluvíme.

Když chceš stavit legáčka co patří do model teamu, tak si nejlépe za vzor vem tohle http://www.brickset.com/detail/?Set=3723-1 .

danyboy

Blacktron se nám malinko zvětšil.  ;D

otaznik

Promažte (nebo celé smažte) to tady už někdo, prosím!  :-\

Systematik