Shell Polybagy

Založil rdk, 01.06.2013, 12:10:14

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

kryst.off

první reklamní kampaň, která mě donutila vyměnit osvědčeného dodavatele pohonných hmot za Shell, i když má horší naftu :D
kryst.off

igor.simko

Vyzbierané... poskladané vyzerajú fakt dobre.


votrelec

Ale za to, kolko ste im prereplatili na nafte/benzine...

Scatman

Citace od: votrelec kdy 13.06.2013, 21:22:43
Ale za to, kolko ste im prereplatili na nafte/benzine...

Neodolal jsem a vzal včera (13.6.2013) v Praze kvůli dvou formulkám 2x 20 litrů Naturalu 95 (Fuel Save) po 36,60 Kč/l.
Podle tohoto zdroje byla průměrná cena Naturalu 95 12.6.2013 36,09 Kč/l - takže na 40 litrech jsem "přeplatil" oproti průměru 20,40 Kč. Což je pro mne akceptovatelné - ceny benzínu v Praze jsou tak nebo tak stejně vždycky nad republikovým průměrem.

Jestli je cena "shell" setů 59 Kč za set adekvátní - to nedokážu posoudit - nicméně sety jsou celkem povedené.

Systematik

Citace od: Scatman kdy 14.06.2013, 01:27:58
...Jestli je cena "shell" setů 59 Kč za set adekvátní - to nedokážu posoudit - nicméně sety jsou celkem povedené.
Tak podle mě stačí srovnání s cenou CMF, která je taky 59. Přijde mi, že když se vezme těch 12 polybagů a srovná se to s 12 CMF tak je to šul nul, případně jsou polybagy výhodnější, protože nejsou Made in China jako CMF...

Anatyt

Tých polybagov nepotrebuješ 12.

Systematik


Thrawn

Citace od: Systematik kdy 14.06.2013, 14:42:11
Made in China jako CMF...

Nejsou? Mě ta kvalita přijde obdobná.
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Ondra

Tak mám fxx a figurky, doby kdy shell byla nejdražší benzínka n a cestě jsou ty tam a kvalitní benzín člověk rád natankuje.Fxx je asi největší model z té nabídky a nejpropracovanější.Chtěl jsem vzít f40, ale prostě udělat ladné tvary pomocí blbého dílu z cars série se prostě nedělá a to nemluvím o itálii.
Figurky jsem ještě neotevřel, ale těším se na ně do města každá figurka dobrá.

Tomik

Tak jsem si donesl domů Italii a tahač. Skládali jsme je společně se ženou - já Itálii a žena tahač. Během první zkušební jízdy se ženě podařilo strhnout natahovací pohon - podařilo se to také někomu? Pokud ano, máte nějaký tip, jak to spravit? Rozebral jsem to, poskládal ozubená kolečka na své místo (aspoň myslím, že to bylo správně), ale stále to nefunguje... ??? A ještě jedna věc - jeden z disků tahače je špatně odlitý, takže nejde nasadit na pin...
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Jago

Nemáte možnosť niekto zohnať polybag s figmi? Už ich nemajú na Shell v Trnave, ani Shell pri Senici. Kontaktujte ma prosím cez správu.  Ďakujem

MildaPajda

Citace od: Jago kdy 22.06.2013, 10:01:57
Nemáte možnosť niekto zohnať polybag s figmi? Už ich nemajú na Shell v Trnave, ani Shell pri Senici. Kontaktujte ma prosím cez správu.  Ďakujem

Ahoj,
rad bych se k tehle prosbe pridal...
Zkousel jsem uz 5 pump v Praze a okoli - Evropska, u Letiste, nad Berankem, Stochov, Slany a ani v jedne nemeli... :(((

Vzal bych pripadne i kompletni serii polybagu!
Diky!
M.
na LEGO mam porad malo casu... :(
http://steinbachovi.org http://steinbachovi.org/mimis - novinky od Kubíčka a Anežky. ;)

David B.

Citace od: MildaPajda kdy 24.06.2013, 10:26:36
Citace od: Jago kdy 22.06.2013, 10:01:57
Nemáte možnosť niekto zohnať polybag s figmi? Už ich nemajú na Shell v Trnave, ani Shell pri Senici. Kontaktujte ma prosím cez správu.  Ďakujem

Ahoj,
rad bych se k tehle prosbe pridal...
Zkousel jsem uz 5 pump v Praze a okoli - Evropska, u Letiste, nad Berankem, Stochov, Slany a ani v jedne nemeli... :(((

Vzal bych pripadne i kompletni serii polybagu!
Diky!
M.

Ahojte,

mohu zajistit postupný nákup polybagů s minifigy i kompletních sérií či samostatných setů podle toho, jak budou na pumpě zůstávat paragony s nevyzvednutým bonusem :-)

V případě zájmu mě kontaktujte.

David

Scatman

Citace od: MildaPajda kdy 24.06.2013, 10:26:36
Ahoj,
rad bych se k tehle prosbe pridal...
Zkousel jsem uz 5 pump v Praze a okoli - Evropska, u Letiste, nad Berankem, Stochov, Slany a ani v jedne nemeli... :(((

Vzal bych pripadne i kompletni serii polybagu!
Diky!
M.

Ahoj, teď jsem tady bral benzín a k němu tahač - mají vše v dostatečném množství, včetně figů.

branio

Citace od: Jago kdy 22.06.2013, 10:01:57
Nemáte možnosť niekto zohnať polybag s figmi? Už ich nemajú na Shell v Trnave, ani Shell pri Senici. Kontaktujte ma prosím cez správu.  Ďakujem
Dnes som kúpil jeden polybag s modelom a aj figúrky na Shellke v Petržalke, na Panónskej. Vraj toho ešte majú dosť...

Scatman

Dnes (26.6.) natankován benzín u Shell benzínky na Proseku a opět vše od Lega v dostatečném množství.

MÍLA

Já jsem dneska dostal všech 6 modelů k narozeninám.


Ondra

Ty se máš  :D , mi moc nejezdíme a kdyžtak tankujeme v Polsku.Já si půjdu ve středu pro F40 protože to auto mně v reálu fascinuje.

Pěkná akce od shellky, ale na akce z konce 90. let to nemá, kdy byla v nabídce za body celá čerpací stanice v minifig měřítku :o .Tohle je oproti tomu vtip  :-X .

danyboy

Já zase dalších 5 k vysvědčení. ;)

Ondra

To to rodice dopracovali, davat reklamni promo jako darek k narozeninam a vysvedceni  ;D .

MÍLA

ještě čekám na ten tým mechaniků až mi ho pošle, auta šli snadno, táta tam dělá.  ;)

juraj

Citace od: Ondra kdy 30.06.2013, 21:54:45
To to rodice dopracovali, davat reklamni promo jako darek k narozeninam a vysvedceni  ;D .

Tak tých par setíkov ma stálo cez 20e(7x auto +2x fig) Ako povšimnutie je to super.

PS: kupoval som to bez tankovania. Pani pokladníčka bola veľmi milá. Moje sety priradila dodatočne k platbám, ktoré bonus nebrali. Treba skušať, lebo den pred tým mi ponúkali kus za 15e.

holub

Tak jsem dnes tankoval do firemního naftu (nejsem zastánce teorií o kvalitním benzínu,a shell je sporstá firma co tyranizuje zaostalý země kvůli těžbě,alespon v tomdle jsem rád že v normalních setech lego používá octan a necpe dětem reklamu).
Tedy neodolal jsem a koupil jsem si ten tahač'(moje nová stavebnice snad po 10ti letech),pytlík tu hodnotu asi má ale jako tankovat kvuli tomu palivo by mě asi nemotivovalo.V setu pár dílů je,více než sem čekal a chvili to člověka zabaví a asi i dítě by si s tim vyhrálo,takže to hodnotím kladně,ale jinak nic moc,ten podvozek je podle mě čína určitě už jen když to člověk natahuje tak to cítí v ruce,a samolepky jsou teda vážně megablocks,obyč papír,voda by je rozpustila (to už takhle šetřej i v normalních setech ?),jinak kostky jsou OK.Docela jsem nikdy nečekal že za ty prachy co to stojí tato firma klesne tak aby musela zaměstnávat levnou pracovní sílu v číně.

Scatman

Tak mohu potvrdit, že všechny sety včetně figů se dají "nakoupit" i bez benzínu. Nneí to běžné a chce to jen najít ochotnou obsluhu benzínky. Prý jim tam zůstává spousta setů nevybraných při tankování. Takže mám komplet Shell sbírku za cenu jako při tankování.

Tomik

Po opravě natahovácího motoru mám ještě jeden dotaz na vlastníky modelu FXX: taky vám po stavbě modelu zbyl jeden šedivý plate 2x3 study?
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

danyboy

#55
Citace od: Tomik kdy 05.07.2013, 08:42:25
Po opravě natahovácího motoru mám ještě jeden dotaz na vlastníky modelu FXX: taky vám po stavbě modelu zbyl jeden šedivý plate 2x3 study?

Ne. P.S aha měl  ;D

Anatyt

Citace od: Tomik kdy 05.07.2013, 08:42:25
Po opravě natahovácího motoru mám ještě jeden dotaz na vlastníky modelu FXX: taky vám po stavbě modelu zbyl jeden šedivý plate 2x3 study?

Ano. A niekoľko malých dielov.

Drobuliatko

My sme tam mali tiez tu plate navyse. Zaujimave.

kryst.off

Koukám že asi jako jediný jsem to bral poctivě. 50 litrů nafty ve feldě, 120 v sanitce. Na obrázku se mi bílé F40 nelíbilo, takže jsem ho nechal až na konec. A ono je z celé série nejhezčí!  :)
kryst.off

kryst.off

jo, šedá plate taky zbyla... malé díly samozřejmě taky, stejně jako u ostatních setů, ty mě tolik nepřekvapily :)
kryst.off