Dobra kupa na EBAYi 8461,8674,8653,8458,8416,8428,8283 dokopy

Založil danny01, 18.10.2007, 16:52:58

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

danny01

Dnes sa mi podarilo na EBAYi kúpiť za 420EUR tieto sety. Dohodli sme sa s kolegom v práci, polku dopĺňa do zbierky on, polku ja ;) Pôvodná cena bola 450, myslím že 420 je OK. Už len poslať prachy a čakať ;)  ;D
Danny

danny01

Fuh, o tom mi hovor, nie dva ale päťkrát som si to rozmyslel. Ale ako som písal, dohodli sme sa s kolegom a ideme napoly. Inak by som do oho nešiel ani ja  ;)
Danny

otaznik

Podle mě je to velmi drahé, osobně bych do toho tolik nedal. Navíc poštovné bude určitě dalších 22-30 EUR.

danny01

Nechavam si to poslat do Nemecka ku kamaratke ;) Tak hadam nie. Ked si spocitam kolko stoja sety v obchode tak je to neporovnatelne lacnejsie. Ked to porovnam s cenami na EBAyi tak je to tak narovnako :)
Danny

otaznik

Citace od: danny01 kdy 18.10.2007, 22:58:13
Nechavam si to poslat do Nemecka ku kamaratke ;) Tak hadam nie. Ked si spocitam kolko stoja sety v obchode tak je to neporovnatelne lacnejsie. Ked to porovnam s cenami na EBAyi tak je to tak narovnako :)

Tak v obchodě je to ale MISB, to nemůžeš porovnávat. Ale pokud jsi spokojen, je to v pořádku.

danny01

To je pravda. Ale zase si na MISB az tak nepotrpim. Mam radost zo stavebnice ako takej ;) Secteno a podtrzeno, som spokojny ;)
Danny

Colonel32

Citace od: otaznik kdy 18.10.2007, 20:31:26
Podle mě je to velmi drahé, osobně bych do toho tolik nedal.

Varovani: toto je velmi subjektivni konstatovani, silne ovlivnene druhou casti vyroku

otaznik

Citace od: Colonel32 kdy 18.10.2007, 23:41:10
Citace od: otaznik kdy 18.10.2007, 20:31:26
Podle mě je to velmi drahé, osobně bych do toho tolik nedal.

Varovani: toto je velmi subjektivni konstatovani, silne ovlivnene druhou casti vyroku

No tak to je snad naprosto jasné, to není třeba zdůrazňovat.

***Banana.com

Citace od: otaznik kdy 19.10.2007, 13:09:10
Citace od: Colonel32 kdy 18.10.2007, 23:41:10
Citace od: otaznik kdy 18.10.2007, 20:31:26
Podle mě je to velmi drahé, osobně bych do toho tolik nedal.

Varovani: toto je velmi subjektivni konstatovani, silne ovlivnene druhou casti vyroku

No tak to je snad naprosto jasné, to není třeba zdůrazňovat.

Muhehe, on to Colonel špatně napsal, měl tam napsat to, že spolu s Mičánkem držíš zdatně prvenství v titulu "největší kolenovrt na Kostkách"  ;D >:D. To už možná každému tak jasné není, tak to raději zdůrazňuji já >:D

otaznik

Citace od: banana.com kdy 19.10.2007, 14:34:02


Muhehe, on to Colonel špatně napsal, měl tam napsat to, že spolu s Mičánkem držíš zdatně prvenství v titulu "největší kolenovrt na Kostkách"  ;D >:D. To už možná každému tak jasné není, tak to raději zdůrazňuji já >:D

Hehe, chápu tvůj názor, ale není to tak úplně pravda.
Je fakt, že za běžné sety rozhodně nepřeplácím, ale také mi trvá jejich získání většinou velmi dlouho. Co se týče raritnějších setů, tak se, řekl bych, u zdi rozhodně nedržím.  8)

danny01

A tebe sa zda ta cena premrstena?  ??? Ja ked si spocitam ceny novych setov tak sa to opltilo ;) A vobec mi nevadi ze niesu nove, na to sa nehram  :P
Danny

otaznik

Citace od: danny01 kdy 25.10.2007, 22:53:48
A tebe sa zda ta cena premrstena?  ??? Ja ked si spocitam ceny novych setov tak sa to opltilo ;) A vobec mi nevadi ze niesu nove, na to sa nehram  :P

Podle mě je naprosto zcestné porovnávat sety nových a použitých setů.

danny01

Citace od: otaznik kdy 25.10.2007, 23:03:55
Citace od: danny01 kdy 25.10.2007, 22:53:48
A tebe sa zda ta cena premrstena?  ??? Ja ked si spocitam ceny novych setov tak sa to opltilo ;) A vobec mi nevadi ze niesu nove, na to sa nehram  :P

Podle mě je naprosto zcestné porovnávat sety nových a použitých setů.
Preco? Pokial niesu poskodene (ci uz vekom alebo mechanicky) tak je to jedno. Set zlozim a vyzera rovnako ;) Ale to je CISTO MOJ nazor. Uznavam ze pre niekoho je novy a nezabaleny set posvatny  ;) Mne to je jedno, aspon mam viac moznosti  ;D
Danny

Petrjr

#13
Citace od: danny01 kdy 31.10.2007, 17:15:45
... Pokial niesu poskodene (ci uz vekom alebo mechanicky) tak je to jedno. Set zlozim a vyzera rovnako ;) Ale to je CISTO MOJ nazor. ...

   Mno, rozdíl je právě v té kvalitě. Záruce kvality.

Příklady:

- Opravdu má použitý set pěkná čistá skla jako nový (bez drobných poškrábání)? Akorát na sklech je to vidět na první pohled, ostatní kostičky na tom mohou být stejně bídně, jen to tak hned nebouchne do očí.

- Opravdu dáte dětem set z druhé ruky, aniž byste ho předtím alespoň umyli (resp. dezinfikovali v savu)? (Tedy, další práce navíc).

- Opravdu se nestává (obzvláště z ebay), že dostanete set který "smrdí"? Ne nutně zapáchá, ale má takový jiný odér (ani náš navyklý domácí ani pach novosti). Neřku-li smrad po cigaretách (mmch, já kouř necítím, ale zbytek rodiny se může zbláznit). Ani to by nebylo důvodem intenzivního mytí a v případě kouře nutné několikadenní lázně?

... atd, atp ...

danny01

#14
Citace od: Petrjr kdy 31.10.2007, 18:41:18
Citace od: danny01 kdy 31.10.2007, 17:15:45
... Pokial niesu poskodene (ci uz vekom alebo mechanicky) tak je to jedno. Set zlozim a vyzera rovnako ;) Ale to je CISTO MOJ nazor. ...

   Mno, rozdíl je právě v té kvalitě. Záruce kvality.

Příklady:

- Opravdu má použitý set pěkná čistá skla jako nový (bez drobných poškrábání)? Akorát na sklech je to vidět na první pohled, ostatní kostičky na tom mohou být stejně bídně, jen to tak hned nebouchne do očí.

- Opravdu dáte dětem set z druhé ruky, aniž byste ho předtím alespoň umyli (resp. dezinfikovali v savu)? (Tedy, další práce navíc).

- Opravdu se nestává (obzvláště z ebay), že dostanete set který "smrdí"? Ne nutně zapáchá, ale má takový jiný odér (ani náš navyklý domácí ani pach novosti). Neřku-li smrad po cigaretách (mmch, já kouř necítím, ale zbytek rodiny se může zbláznit). Ani to by nebylo důvodem intenzivního mytí a v případě kouře nutné několikadenní lázně?

... atd, atp ...
Jedine dieta v nasej rodine som ja  ;D ;D ;D Ale keby slo lego ako darcek, urcite by bol novy ;)
Co sa tyka zasmradnuteho lega, priznam sa ze zatial taku skusenost nemam. Raz dokonca krasne vonalo  :D Dvakrat mi prislo silne zaprasene a dalo pracu ho ocistit, ale na rovinu, je to radost! :) ;)
Uznavam ze tvoje dovody su pre niekoho dostratocne aby pouzite lego kupoval opatrne. Vsetky moje vyjadrenia su ako cisto SUBJEKTIVNE a vyjadruju moj nazor a pristup ;) Nemam tolko lega ako niektori z vas a tak aj zlych skusenosti mam menej. Pre mna pouzite lego znamena moznost usetrit vela penazi aj za cenu prijatelnych strat ;).
P.S.> este ma napada, k tym sklam, ja som cisto Technic fanusik, takze skla nepoznam ;)
Danny