Soutěž

Založil peter, 31.08.2004, 21:49:27

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

peter

Zdravím všechny fandy této skvělé stavebnice. Když tu tak koukám na ty naše výtvory :o , tak mne napadlo, což takhle uspořádat soutěž ;) v tom kdo postaví nejhezčí model z LEGA na nějaké téma.

Určilo by se nějaké téma, maximální a minimální velikost modelu a datum ve ktery by každý zúčastněný zveřejnil svůj výtvor. Potom by jsme všichni zhodnotily kvalitu našich výtvorů.

Tak co vy na to?
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

otaznik

Dobrý nápad!!

gruzinec

Skvělý nápad, první místo bude zájezd do Legolandu pro dvě osoby. Platí majitel fóra.

Jindroush

V tom případě zavádím členské poplatky 500 Kč měsíčně na osobu, z toho už by se to dalo uživit, taková soutěž >:->
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

gruzinec

Super, já budu dělat pokladníka.

Rob

navrhuju  použít  modely z první série mini SW setů, jeden měsíc. Cenou bude třikrát provolání "SLÁVA".

tedy - libovolné téma, použít se smí pouze kostky obsažené v setech 4484,4485,4486,4487 podle katalogu Peeron (jeden kus od každého setu)

důvod :
a) tohle nejspíš máme doma všichni
b) pořád se to dá sehnat, teď už i za rozumnou cenu


Rob

Rob

mozna jeste 4488, ten dava dost moznosti...
Rob

otaznik

Hm, tak to jsem ze hry venku, STAR WARS nesbírám.
No nic, tak třeba příští soutěž. Do pravidel bych ještě dal, že model se musí opravdu postavit a vyfotit, žádný CAD.
A kdy je konec soutěže? Dal bych to do konce září.

peter

#8
Zdravím, tak vidím, že se soutěží celkem souhlasíte, což jsem rád :) Vidím, že první téma bude nejspíš SW - tedy dobrá. Rozhodně bych ale nedával tu podmínku s těmi sety (ani já je nemám) a tak se aspoň mohou zůčastnit i majitelé jiného Lega, ostatně o to to bude zajímavější ;)
Takže bych to viděl asi takto:

  • tématem budou SW
  • model nesmí být postaven podle plánku ;)
  • model se musí vyskytovat alespoň v jednom z filmů SW
  • nesmí se použít CAD, pouze Lego!
  • uzávěrka soutěže 30.9.2004
Tak co vy na to?

Takže zatím se přihlásili tito: Já, Otazník, Ass a snad i Rob
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

otaznik

Jasně, jedem. :-)

Rob

Co máte proti CAD??

Chápu, že jsou lidi, kteří tam kostky plácají, jak je napadne, ale to by mělo jít ošetřit.

Lidi, kteří nemají dost kostek budou v nevýhodě, protože budou mít modely strakaté a to jim dost ubírá na kráse.

Taky radši stavím ručně, jenže většinou je to pak tak flekatý, že se to ani zdaleka nepodobá tomu, co jsem chtěl vytvořit.
Rob

peter

No s tím CAD-em jsem to myslel trochu jinak, buhužel jsem to nenapsal :-\ Jde o to aby vlastní model byl originální z kostiček LEGO, no a pak je samozřejmě možné přidat i obrázky z CAD-u, kde si to můžete zbarvit dle libosti ;) Takže pokud to budete mít v originálu strakaté, tak pošlete obrázky dva. Jeden originální (fotka) a druhý z CAD-u.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

otaznik

To jsem tedy zvědav, co zplodím :-) S CADem se nekamarádím a STAR WARS moc nesleduji, takže to bude opravdu stát za to :-))

peter

#13
CitaceTo jsem tedy zvědav, co zplodím :-) S CADem se nekamarádím ...
to je v pohodě, ten CAD není povinný, ostatně já ho také s největší pravděpodobností nepoužiji. Tak držím palce a už se těším na tvůj model.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

peter

Hola, hola, tak kdo se k nám ještě přidá ???, zatím jsme pouze dva :'(
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Rob

nic neslibuju, mam dost fofr. Kdyztak to bude neco "mini" - na koleji mam prave jen mini SW sety

zatim
Rob

ass

Tak jeste ja :D Sice sem SW nikdy nevidel, mam jen jeden set :D ale zkusim to. Smim se podivat na netu na obrazky neceho ze SW ? ' ne lego ale jako to z toho filmu )

peter

No jistě, jen se podívej, i já získávám inspiraci z originálu ;D , jinak vítáme Tě do party ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

peter

Tak pomalu se nám blíží uzávěrka. Tak jak jste na tom se svými výtvory?
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Rob

no, ještě jsem ani nezačal :(
Snad se na to vrhnu teď o víkendu a udělám něco MINImalistického.

Doufám, že máte všichni dost fantazie ;)
Rob

Rob

Tak posílám model. Je v sekci "vlastní výtvory".

Tady je link pro lenochy.
Rob

Rob

 HOLA HOJ!!!

Tak je druhýho října a nikde nikdo!!!  Zdá se, že jsem vyhrál!!

:P
Rob

peter

Omlouvám se za menší zpoždění, ale zde je můj výtvor:
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

ass

pekny ! Asi si fakt vyhral :), sry ja jsem to nak nestihl nemel jsem vubec cas a nic me nenapadalo :\

Rob

Citace od: ass kdy 02.10.2004, 22:10:58
ja jsem to nak nestihl nemel jsem vubec cas a nic me nenapadalo :\

no, ta Tatra tě omlouvá ;), jeSUPER

To Peter:  Sand Crawler je taky bezva.

No, a protože už asi nikdo nic nedodá:
Petře, postav se rovně a tvař se důstojně...
SLÁVA SLÁVA SLÁVA


p.s Zdá se mi že jsme stavěli ve stejným měřítku...
Rob

otaznik

Jé, to je vostuda, já zapomněl něco postavit :-( Taky jsem původně přemýšlel o Sandcrawlerovi... No nic, tak příště :-(

peter

Jojo s tím měřítkem to docela sedí ;D

Jinak doufám, že příště se další soutěže zúčastní více stavitelů :-\
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.