shop.lego.com

Založil Darth, 04.05.2012, 00:20:09

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

Darth

Tak na Lego shopu se rozběhla akce na SW Lego:

Při nákupu SW setů nad 1400 Kč dostanete:
zadarmiko k objednávce chromovaného TC14
Plakát s novým UCS R2-D2
Mini Tie Fightera

A nejlepší zpráva nakonec - Standard Shipping je ZDARMA.

Prý má běžet podobná akce i na Superheroes (free Hulk minifig), ale to jsem nezkoumal.


EDIT: Použitím VIP bodů se hodnota věcí v košíku nesnižuje a bonusy zůstanou.

Já vzal nového Tie Fightera, Anakinovu stíhačku, uplatnil nakřečkované VIP body (750 Kč) a objednávka za 1350 Kč má v potvrzení objednávky i plakát, mini tie fightera i TC14.

QuiGon

Rád bych využil této nabídky, ale mám jeden problém. Prosím o radu!

Zatím jsem nekupoval přes shop.lego a přesně nevím, co mám vyplnit do platebních údajů kartou. Pokud má někdo čas a trpělivost, tak prosím o jednoduché vysvětlení. Tisíceré díky! ;)

honzicek22

Mám dotaz na "starwaristy", jelikož jde tohle téma úplně mimo mě, ale tchán se po čemkoliv z hvězdných válek může utlouct. Vyplatí se vzít něco z nabízených setů ?

QuiGon

Podle mně se vyplatí vzít 9494 Anakin's Interceptor a 9495 Y-Wing. Jinak se dá všechno koupit podstatně levněji. Já mám v objednávce X-Wing, který tam vyjde na nějakých 1800 kč (u nás nejlevněji za 1250 kč), ale především chci chromovaného TC14 a doprava je zdarma, takže to moc neřeším.

honzicek22

Card type - typ karty podle loga společnosti co je na ni natištěné
Card number - dlouhé číslo xxxx xxxx xxxx xxxx
Expire date - platnost do - je natištěné na kartě
Security code - třímístné číslo na rubové straně karty - je natištěno na podpisovém proužku

Karta hlavně musí umět elektronické platby. Já to třeba u svojí banky (RB) nastavuji přímo v elektronickém bankovnictví.

QuiGon


honzicek22

Není zač  ;) už jsem poslal mmsky setů tchánovi tak uvidíme co se mu zalíbí.

William

Ahoj, nevite neco blizsiho o tom Hulkovi?

Diky

Darth

Jo, koukal jsem na eurobricks:
http://farm8.staticflickr.com/7043/7040090405_9aebd86f5d_z.jpg

Bohužel jsem si to spojil dohromady. Hulk bude až 16-31. 5. 2012.

mesje

Nevie si to niekto nechť doruciť do rakuska? zda sa mi že majú lepšie ceny...

William

Ten hulk je hroznej, doufal jsem ve velkeho    :-\

Darth

#11
Chtěl bych doporučit, kdo ještě nemáte starší UCSka
10221 Executora mají za 9199 Kč (sleva z 11.500 Kč) - za tuto cenu jsem ho neviděl ještě ani na jiných e-shopech

10212 Imperial Shuttle za 5.999 Kč (sleva ze 7.500 Kč) - také docela slušná cena, navíc IS už bude na trhu na podzim 2 roky a předpokládám, že s nástupem UCS B-Wingu z nabídky zmizí.

S poštovným zdarma se jedná o zajímavou nabídku (já je kupoval 6700 + 450 poštovné a 10100 + 350 poštovné), takže bych teď celkem ušetřil. Plus samozřejmě TC14 k objednávce  ;D

Matošo

Citace od: Darth kdy 04.05.2012, 10:46:35
Chtěl bych doporučit, kdo ještě nemáte starší UCSka
10221 Executora mají za 9199 Kč (sleva z 11.500 Kč) - za tuto cenu jsem ho neviděl ještě ani na jiných e-shopech

Tak to špatně hledáš, na kdosihraje ho mají za 8 350,- Kč... (a vzhledem k tomu, že já jsem ho tu před pár týdny sotva udával za 7 000,- Kč, tak pochybuju, že po tom někdo nadšeně skočí...).

Darth

Aha, takže oprava - v době kdy jsem sháněl Executora, tak na e-shopech nebyla lepší cena. V momentě kdy jsem ho koupil, už jsem neměl důvod jeho nabídku sledovat  ;D

Chybička se vloudí.

mesje

Citace od: Darth kdy 04.05.2012, 12:25:47
Aha, takže oprava - v době kdy jsem sháněl Executora, tak na e-shopech nebyla lepší cena. V momentě kdy jsem ho koupil, už jsem neměl důvod jeho nabídku sledovat  ;D

Chybička se vloudí.

To je tzv. zákon padajúcej ceny okamžite po nákupe daného setu :-)

Systematik

Citace od: Darth kdy 04.05.2012, 10:46:35
...10212 Imperial Shuttle za 5.999 Kč (sleva ze 7.500 Kč) - také docela slušná cena, navíc IS už bude na trhu na podzim 2 roky a předpokládám, že s nástupem UCS B-Wingu z nabídky zmizí...
NA legeniu za 5598,- http://www.legenio.cz/lego-10212-star-wars-imperial-shuttle/

mesje

Citace od: Systematik kdy 04.05.2012, 12:42:54
Citace od: Darth kdy 04.05.2012, 10:46:35
...10212 Imperial Shuttle za 5.999 Kč (sleva ze 7.500 Kč) - také docela slušná cena, navíc IS už bude na trhu na podzim 2 roky a předpokládám, že s nástupem UCS B-Wingu z nabídky zmizí...
NA legeniu za 5598,- http://www.legenio.cz/lego-10212-star-wars-imperial-shuttle/

V rakúskom ToysRus nedávno v zľave za cca 185 eur, to tu nikto asi neprebije...

Darth

Citace od: mesje kdy 04.05.2012, 12:33:18
Citace od: Darth kdy 04.05.2012, 12:25:47
Aha, takže oprava - v době kdy jsem sháněl Executora, tak na e-shopech nebyla lepší cena. V momentě kdy jsem ho koupil, už jsem neměl důvod jeho nabídku sledovat  ;D

Chybička se vloudí.

To je tzv. zákon padajúcej ceny okamžite po nákupe daného setu :-)

Jo, s tím se setkávám pravidelně a někdy je to hodně nepříjemné - Falcon za 15,5 tis., kvůli chybě za měsíc je v nabídce za 3500, v momentě kdy si zaplatím lifetime u hry LOTRo za 6 tis. tak nabídnou během 2 týdnů lifetime za 3 tis., v momentě kdy malé koupím DVDčko Šmouly za tři kila tak ho dají za dvě a pak dokonce za kilo, v momentě když koupím investiční zlato s tím, že už to níž nepůjde, tak skokově spadne o litr na unci...

Takže, abychom to uzavřeli - výhodné zůstávají pouze ty dva SW sety - Y-Wing a Anakinova stíhačka.


Matošo

jj, pan Márfy ví, o čem mluví...  ;D >:D

votrelec

Skor je to o tom, ze niektori ludia chcu mat vsetko hned alebo si vec kupuju prave vtedy ked ju potrebuju. V takych pripadoch sa nevyhnes vyssej cene. Ak ju nepotrebujes/nechces hned, staci si pockat na dobru akciu.

mesje

Citace od: votrelec kdy 04.05.2012, 13:46:34
Skor je to o tom, ze niektori ludia chcu mat vsetko hned alebo si vec kupuju prave vtedy ked ju potrebuju. V takych pripadoch sa nevyhnes vyssej cene. Ak ju nepotrebujes/nechces hned, staci si pockat na dobru akciu.

A zasa keď sa čaká príliš dlho, tak to môže vypadnúť z ponuky shopov, a vtedy to vystúpi do vysokých cien - najmä pri exclusives... takže treba nájsť ideálny kulminačný bod :-)

mesje

Neviete niekto, či tie chromované figy z  minulosti (darth vader, storm trooper) išli aj normálne do predaja, alebo boli vždy len súčasťou nejakej akcie ? Viem len o tom CP30, že ho dávali náhodne do stavebníc...

Allconel

Svoju povinosť fanúšika SW som si splnil, kúpil Y-wing a Anakinov Interceptor z LEGO.com a dostanem minifga ;), jeden ale nestačí, potrebujem aspoň dvoch. :-X

Ak sa nájde niekto na fóre, kto k nákupu tiež obdrží TC14 (spoinanú minifigúrku) a nevie čo s ním, rád by som ho odkúpil pokiaľ sa dohodneme na prijateľnej cene.

Galtar77

Citace od: Darth kdy 04.05.2012, 00:35:52
Úprava informací po pár experimentech:

Poštovné zdarma naskočí při překročení limitu 1500 Kč a TC14 se v košíku objeví i při objednání Superheroes, i třeba radnice (takže asi jakákoli objednávka nad 1500 Kč).

Tak jsem taky nakoupil a limit je od 1400 Kč.

Darth

Ano, díky za upozornění, už jsem to v prvním příspěvku upravil. Já limit testoval v noci naházení více setů do košíku (takže jsem těch 1500 odhadnul), až ráno se objevila konkrétní informace, za kolik je třeba nakoupit pro poštovné zdarma, TC14 a plakát.

mesje

Citace od: Allconel kdy 04.05.2012, 14:04:44

Ak sa nájde niekto na fóre, kto k nákupu tiež obdrží TC14 (spoinanú minifigúrku) a nevie čo s ním, rád by som ho odkúpil pokiaľ sa dohodneme na prijateľnej cene.

No myslím že to bude skôr naopak - každý robí nákup kvôli figúrke, a zvyšné sety mnohí nebudú až tak potrebovať...

Allconel

Citace od: mesje kdy 04.05.2012, 15:21:58
Citace od: Allconel kdy 04.05.2012, 14:04:44

Ak sa nájde niekto na fóre, kto k nákupu tiež obdrží TC14 (spoinanú minifigúrku) a nevie čo s ním, rád by som ho odkúpil pokiaľ sa dohodneme na prijateľnej cene.

No myslím že to bude skôr naopak - každý robí nákup kvôli figúrke, a zvyšné sety mnohí nebudú až tak potrebovať...
Opýtanie sa nič nestojí.

Ojík

O akcích vím už dlouho, učaroval mi napoprvé Hulk, ale ani jsem to do vlákna o Super Heroes nepsal, protože získat ho jsem považoval za nemožné. To, že je akce platná i pro ČR, ale vše mění. Figurka TC-14 je krásná, zaujala mne, i když SW nesbírám, ale za nákup mi nestojí. Hulk, to je jiná věc. I když jsou dle očekávání Marvel sety drahé (ale ne zas tolik, aby se za dodržení zvyku nižší ceny v hračkářstvích než na S@H nedaly zakoupit za přijatelnou cenu), v případě, že se akce bude vztahovat i na jiné sety, asi bych do toho šel. Potěšilo mě zachování ceny (v USA je za utracených 75$). Pokud to dodrží i u druhé promo akce, tak to bude celkem levné (ale zase to bude s poštovným, takže nákup za 1400 Kč možná bude lepší). Těším se.
All work and no play make Jack a dull boy.

QuiGon

Tak nakonec nic. Moji kartu mi to nebere, nemám ji na elektronické platby. Loučím se s TC14 :-[

STARHAWK

#29
Tak som si kvoli TC14 spravil objednavku aj ja. Blbe ze Slovensko este stale nie je v zozname krajin kam sa da tovar dorucit (musel som to poslat rodine do CR).

Moc tam toho vyhodneho nebolo. Imperial Shuttle si este skusim lacnejsie najst. Objednal som to co som u nas este poriadne ani nevidel - Y-Wing a aby to bolo nad 1400, tak som to doplnil 3x Ramses Return - boli v dostatocnej zlave a je tam vela TAN tiles, ktore teraz potrebujem.

May the 4th presuvam na zajtra, teda uz dnes a rano si pustim kupene SW na BR.