Aktuální informace

Založil peki, 30.09.2016, 16:38:02

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

peki

1.10 sobota ráno odsklení vitrin

1.10 sobota dopoledne vyklízení exponátů, přestavění vitrin.

Kritické jsou Vila (Eda) nádraží HK (cendix).  Začátek modulárního města.
Tato část vitrin se bude předělávat. Vznikne tak prostor 8 m (s rohem) pro vesnici.

Každopádně potřebuji uvolnit všechny vitriny do soboty oběda. Tak aby mohla v klidu probíhat instalace nových modelů. Pokud někdo "pouze" odváží prosím aby pokud to bude jenom trochu možné dorazili co nejdříve. Současně pokud víte že vám do toho něco vlezlo tak mi dejte vědět. Ideální je mi poslat SMS (v koskolandu nebudu mít počítač - nebudu na kostkách/mailu).  V krajním případě pište do tohoto vlákna on se mi sem někdo podívá  ;)

1.10 po obědě +- instalace nových modelů (předpokladem je vyklizení stávajících modelů)
1.10 navečer posezení (jako minule, doufám že tam bude volno)

2.10 instalace (hlavně kolejiště) + MOC nahlášené na neděli (šipka piráti, SW dioráma atd.)

3.10 (pondělí) zasklení


Ostatní- vyúčtování
v sobotu/neděli potřebuji podepsat smlouvu ( Na ukončený koskoland Praha). Budu mít zase zadní stranu  (jeden originál vzoru na ukázku) více jsem bohužel nestihl.  Připravte si info o km.

info o vyúčtování zde


Pro nováčky
(parkuje se na zásobování = červené kolečko) Chodí se bambulí (oni vás nasměrují). Krabice budeme po dohodě stěhovat zadním nouzovým východem.

Kde: obchodní centrum butovice

http://www.galerie-butovice.cz/kontakty/


 


Ravenhorn

Tak přímo v Tenmanya - pizza-wok-grillje otevřeno jen to tu předělávají. Maj tu jen 5 stolků, třeba to bude stačit. V kolik tu dnešní část asi dokončíte. Teď jsem došel (18hod) a sednul jsem si tam.  ;) ;D :o
Castle, Pirates a Star Wars.