Společný projekt: Krajina strašidel

Založil milanv, 20.01.2019, 22:46:58

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

hawran

Hlavy natočíme, jsou na "kloubkách" :)

...mhhh jójó, s těma zvářatama máš pravdu, jsem si to uvědomil hned jak jsem to odeslal :) jsou to prostě krvežíznivci převlečený za mazlíčky... tak to je :) a o to je to zákeřnější :)
Bricks Forever!

milanv

Dobře. Byl jsem připravený Ditou předem, takže jsem to zvládl bez další pampersky. Ale těsně!  >:D

Červené muchomůrky jsi jen přeskupil, neumenšil. Nemysli si, že mě oblafneš! :D
Je to prostě šílené. Ale dobré. Ještě se prosím domluv s ostatními sousedy, jak s barvou terénu. Jsi jediný, kdo tam má tolik limetkové. To není dobré, protože to bude v terénu z dálky svítit jako čtverec jiné barvy - a ty 2 řady zelené na okraji tvého modulu to nezachrání. Buď uber limetkovou (což bych preferoval) nebo se domluv se svými sousedy, aby ji tam přidali.
Pokud budou ochotní :)
Pán na Žlutém hradě

hawran

#122
Takhle... myslím že na Pampersky už není moc prostor (teda jestli se to má příští týden odevzdávat), stejně jako na ubírání limetkové. :D
Nicméně - v krabici s mýma dílkama je ještě jeden pytlík označený "LES" ve kterém jsou tmavší dílky na lesní podloží... preferuju variantu, že je tam nasázím a tím snížím poměr limetkové :) jo?
Případně - a to by taky šlo - se ty limetkové plates vymění ze nějaké jiné ***é plates 2x6... těch mám ještě taky dost...
...a s těma muchomůrkama lze libovolně čarovat...
Bricks Forever!

Ryxe

Evelínin hrad před nastěhováním... (tedy už se tam prohání bezhlavý jezdec a nalévající se naraženec na kůl  >:D)

milanv

Citace od: Ryxe kdy 12.05.2019, 18:44:16
Evelínin hrad před nastěhováním... (tedy už se tam prohání bezhlavý jezdec a nalévající se naraženec na kůl  >:D)

Michale, super!
Už se fakt těším a Evelína určitě taky :)

Já už mám také před nastěhováním - na obranné věži spodního nádvoří zatím hlídkuje duch a čeká na další příchozí či příjezdší :) Dál směrem k rybníku jsou vidět ruiny původního nejspodnějšího hradu.

V podzemí kopce už jedou chemické a jiné pokusy temného mága na plné obrátky, momentálně probíhá destilace zeleného slizu ze (zelené) žáby a v dalším kole bude extrakce z hadích slin, pokud ovšem had nebude rychlejší... To vše k jedinému cíli: ovládnutí světa. Už o tom sepisuje svitek...

V pekle je zatím téměř vše při starém, ale i tam jsou změny: vše je zastropeno a kotel už byl vycíděný dostatečně, takže teď v něm pekelný kuchař vaří čertovský guláš a první koštovací várka už se nese ve vědru do studny u hradu!
(Tak na ni prosím nezapomeň.)

Fotky dodám jen co se potkám doma se světlem :)
Pán na Žlutém hradě

milanv

#125
Spodní nádvoří hradu a černokněžnická laboratoř

Spodní nádvoří už čeká na příjezd prvního kočáru a tím i na první hosty. Zatím duch Ámos vyhlíží marně - ale už se to blíží!
Černokněžník Vicius už ve svých gotických kobkách destiluje lektvar na uvítanou a sepisuje uvítací dopis...
Pán na Žlutém hradě

milanv

#126
Představení projektu na výstavě


Výstava v Olomouci se blíží, je potřeba lid obecný nasměrovat na náš projekt a tam ho na místě o něm něco naučit. A jak lépe než naučnou stezkou?
Pán na Žlutém hradě

Martins

Hezký! Snad jen "Dále po zelené"...  ;)

Petronel

Třemi slovy:
"To je blázen"

Šesti slovy a dvěma smajlíky:
No ty vado! :o To je blázen. :D

Milane moc pěkný, hodně sis s tím vyhrál. I ty loga vpravo dole jsou super. ;D Budou na výstavě více čitelné?
Na co to vlastně budeš tisknout?

HD

Doufám, že ukazatel bude postaven z kostek.  ;D


Geniální.
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

Martins

Citace od: HD kdy 14.05.2019, 13:08:20
Doufám, že ukazatel bude postaven z kostek.  ;D

jo a bude kouzelnej...  :D

hawran

Uááááááááááá!
...víc nemám co bych dodal :)
Bricks Forever!

milanv

Díky vám všem, jsem rád, že se vám naučný poutač líbí, už se těším na reakce lidí na výstavách :)

Citace od: Petronel kdy 14.05.2019, 12:50:08
Milane moc pěkný, hodně sis s tím vyhrál. I ty loga vpravo dole jsou super. ;D Budou na výstavě více čitelné?
Na co to vlastně budeš tisknout?

Pavlína to původně chtěla na A4, tam je to čitelné, ale jak lidi budou koukat z dálky, tak by to chtělo asi větší, ještě s Pavlínou hodím řeč... Ale i na A4 jsou loga čitelná, i když malá. Pro vás jsem je "vystříhl" teď zvlášť :)

Citace od: Martins kdy 14.05.2019, 12:36:46
Hezký! Snad jen "Dále po zelené"...  ;)
Za Drákulou vždycky po červené. Po zelené k vodníkovi. Že bych ho tam dopsal?  >:D
Pán na Žlutém hradě

Izabella08

Milane, nemám slov...je to božíííí.
Klidně to hoď i na A3...jen by bylo fajn to dát na silnější papír a úplně super i zaslídovat...ale postačí ten tvrdší papír.
Měl bys být kastelánem :)

Foton

Milane, já bych , snad ještě, měl mít doma jednu skutečnou turistickou směrovku. Kdysi jsem ji našel v Českém Ráji. Šlo by tu tvojí na ní přilepit.
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

milanv

Citace od: Izabella08 kdy 14.05.2019, 20:27:20
Milane, nemám slov...je to božíííí.
Klidně to hoď i na A3...jen by bylo fajn to dát na silnější papír a úplně super i zaslídovat...ale postačí ten tvrdší papír.
Měl bys být kastelánem :)
Díky! Zařídím. Ale kastelánem asi nebudu, protože jediný klíč od hradu (od sklepení) mají ti čertí karbaníci... :)

Citace od: Foton kdy 14.05.2019, 20:48:15
Milane, já bych , snad ještě, měl mít doma jednu skutečnou turistickou směrovku. Kdysi jsem ji našel v Českém Ráji. Šlo by tu tvojí na ní přilepit.
To by bylo super, já přivezu kůl a aku vrtačku. Díky moc!
Pán na Žlutém hradě

Foton

Citace od: Foton kdy 14.05.2019, 20:48:15
Milane, já bych , snad ještě, měl mít doma jednu skutečnou turistickou směrovku. Kdysi jsem ji našel v Českém Ráji. Šlo by tu tvojí na ní přilepit.
To by bylo super, já přivezu kůl a aku vrtačku. Díky moc!
[/quote]

Ok podívám se po ní.
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Foton

Značka nalezena. Můžu to zítra předat Pavlíně ve městě, návštěvu páteční stavěčky neplánuju.
Posílám rozměry, obsah udělej krapet menší, papír ale větší.
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Igorus

#138
Tak hlásím hotovo  ;)

Malá, hnědá, tváři divé
pod plachetkou osoba;
o berličce, hnáty křivé,
hlas - vichřice podoba!


Další fotky  Na Flickru








Izabella08

Citace od: Foton kdy 15.05.2019, 17:51:31
Značka nalezena. Můžu to zítra předat Pavlíně ve městě, návštěvu páteční stavěčky neplánuju.
Posílám rozměry, obsah udělej krapet menší, papír ale větší.
Ahoj Fotone,

dnes již doma balíme, předej značku, prosím, Yoshimakovi anebo Ivanuslizovi.
A děkuji Ti za zapůjčení:)

hawran

Ten Igorusův drak je teda fakt cool!
Bricks Forever!

matka

Igorusi, máš to pěkné. Polednice i draci super.
Paní na Žlutém hradě

milanv

@Igorus: Celkově skvělé: rozmanitý terén, krásná kaplička jak vystřižená z české krajiny, draci, Polednice (ze které jde fakt hrůza), vzdušný most - a k tomu ještě jak jsi domluvil hezké propojení se všemi svými sousedy. Fakt díky, Martine!
Pán na Žlutém hradě

milanv

Citace od: Foton kdy 15.05.2019, 17:51:31
Značka nalezena. Můžu to zítra předat Pavlíně ve městě, návštěvu páteční stavěčky neplánuju.
Posílám rozměry, obsah udělej krapet menší, papír ale větší.
Díky!! Už se na ten efekt těším. Mimochodem, ty skutečné názvy na tvé značce jsou takové, že kdybych to věděl dopředu, šlo zařídit projekt, aby to sedělo rovnou :)
Pán na Žlutém hradě

Igorus

Dito, Hawrane, Milane - díky za slova chvály :) Už se těším až bude celý projekt pospolu  >:D

HD

Polednice je velice povedená (a vůbec Erbenovské téma), drak má na můj vkus moc velkou bulvu oka. Modul je to ale provedený velice čistě. Velmi se mi Tvůj styl zamlouvá.
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

Foton

Milane, značku jsem dnes předal Yoshimakovi.
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

milanv

Prima, díky moc. Já jsem dnes vytiskl všechny papíry, takže i rozcestník.
Pán na Žlutém hradě

Foton

Přátelé....
záměrně jsem obrázky z tohohle vlákna ignoroval (krom pár úvodních).  Protože se mi pak stává, že to na výstavě přejedu pohledem "jo, to je tohle, to už jsem viděl fotky".
A dobře Vám tak! I mě!
Byl to parádní kousek, kde jsem dlouho zůstal a hledal a zíral a smál se a říkal si "Ježiši tohle je vtipně udělané".

Prostě paráda. Díky Vám všem!
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

milanv

#149
Jak dopadla premiéra - aneb poděkování všem

Kostkování v Olomouci je za námi - a jak to dopadlo s Evelínou?
...výborně! A to díky vám všem! Vzkazuje, že tak skvělé nahradbyvzetí už několik staletí neslavila!!

video jízdy Hradní Hromadné Dopravy  album fotek a videí.

Všechny moduly dorazily - chybělo už jen pár těch, které byly domluvené na předání přímo na výstavě. A i k sobě pasovaly, až na maličké drobnosti. A pak nastala "akce dráha"... Páteční půlnoc odbila a lampa... Jinými slovy: moc děkuji Ditě za vysilující, ale úspěšné zprovoznění dráhy přímo na místě. Napojení, úpravy oblouků zatáček a hlavně přizvednutí dráhy na mnoha místech, někde dokonce i úpravy okolního terénu. Proto se nedivte, že na fotkách uvidíte v některých částech trochu jiný tvar dráhy nebo jiné barvy. (Když už víme, že to teď funguje, můžeme do Plzně barvy vylepšit!)

A výsledek? Hradní Hromadná doprava nejenže spolehlivě fungovala, ale i automaticky zastavovala v zastávce U Rybníka. Řeknu vám, lid okolní valil oči! Ale zdaleka to nebyla jediná atrakce, právě díky vám. Celkové výtvarné pojetí projektu se setkalo s velikým úspěchem. Diváci nadšeně hledali detaily, legrácky... A to dokonce "ve dvou vlnách": nejdříve shora a pak se ozvalo vždy nějaké dítě ve stylu: "Mamíí, tady dole, koukej!" - protože ve výši dětských očí byla všechna naše podzemí. Tolik (radostně) ohnutých zad za den, to je k zápisu do G. knihy!  >:D

Zkrátka projekt se nad míru vydařil. Moc vám za to všem děkuju, za celou spolupráci na našem spoludíle. Potvrdilo se mi za tu dobu mnohokrát, že jsem si vybral do projektu ty správné stavitele. Vaše nápady, nadšení a hlavně spolehlivost umožnily tomuto dílu vznik a radost nad výsledkem. Uvidíme (se) v Plzni!

P.S.: Díky patří také Pavlíně (Izabelle), která pro všechny účastníky projektu připravila krabičku s malými dárečky. V Plzni uspořádáme rozdávací seanci!

P.P.S.: Kdybyste měl někdo další fotky, obzvlášť foto naší naučné stezky, prosím ozvěte se.
Pán na Žlutém hradě