(vlastní) Moje vlacky - betakaroten

Založil betakaroten, 19.05.2005, 19:45:11

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

betakaroten

"Facelift" 7760ky (no, ta přední okna tam drží jen "na dobré slovo" - na jednom čudlu; výstražný pruh je vystřižený z nějaké reklamy z novin a uchycený do škvíry mezi kostkami)

betakaroten

...

betakaroten

Metroliner (foceno v bráchově pokoji)

betakaroten

#3
Ty dva extra vagóny jsou MOC (skutečně M jako MOJE; bráchovi je 7 let a jen velmi neochotně se učí teprve stavět podle návodu; jeho výtvory připomínají spíše partyzánský obrněný vlak ::))

Micho

Náhodou ten nákladný vagónik k metrolineru sa podaril, mne sa páči. Dobre pasuje do celej súpravy. Ani sa mi nechce veriť, že to vymyslel 7 ročný chalan. Keď je tak, česť jeho stavbárskemu umeniu.

betakaroten

Právě naopak - to jsem vymyslel já (20letý fušer), brachovy výtvory snad nemá cenu fotit!

Colonel32

ja jsem zvazoval udelat postovni vagon za pomoci tech velkych dveri, co jsou na lokomotivach, ale tohle ja taky sympaticke....

Mates

I já musím uznat, že se mi to moooc líbí a jelikož metrolinera nemám, tak jen tiše závidím  :P ;D 8)
Ty MOC vygónky, super nápad!  ;D

betakaroten

Tak jsem nafotil ještě "zbytek" toho, co máme a co se na globálním kolejišti může stát :) :
1. v depu odstavený "Carrotliner", u perónu čekají TransEuropExpress vedle vlaku společnosti Santa Fé ...
2. ... čekají, než odjede německá lokálka.

betakaroten

3. Depáci si hráli s barvičkama a záložní vagóny natřeli a la 7745, 4511 a ten třetí celý namodro.
4. Švýcarský lokotraktor táhne NEx "Bezruč" s ostravským uhlím, doprovázený americkým hytlákem.

betakaroten

5. Uhlák vpravo: pokus o patinu? Kdepak, došly žluté střechy!
6. remake bateriového tendru (uvnitř jsou 3 tužkové baterie a křížový přepínač Lego Technic)

betakaroten

7 - 12. Pesimistický futurismus Českých drah (alebo Železničnej spoločnosti SK?) v podání mého sedmiletého bratra.

betakaroten

.

betakaroten

.