Jaký typ lego vlaků se vám nejvíce zamlouvá?

Založil Colonel32, 06.10.2005, 20:16:01

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Jaký typ lego vlaků se vám nejvíce zamlouvá?

Ruční vláčky
3 (5.8%)
4,5v - bateriové vlaky
7 (13.5%)
12v - vlaky
10 (19.2%)
9v - vlaky
42 (80.8%)
těším se na nový bateriový systém
10 (19.2%)
12v - příslušenství (lampy, semafory, rozpojovadla)
14 (26.9%)
konverze jiných vlaků na 9v
10 (19.2%)
konverze jiných vlaků na 12v
2 (3.8%)
konverze jiných vlaků na 4,5v
1 (1.9%)
vlaky mě nezajímají...
5 (9.6%)

Celkem hlasů: 52

Colonel32

pokud se nepletu, tak máte max. počet hlasů. které můžete rozdat, ale nemusíte je rozdat všechny.

betakaroten

Já chci hlasovat pro "konverze jiných vlaků na 4,5V" ;)

Colonel32

Citace od: betakaroten kdy 06.10.2005, 20:23:39
Já chci hlasovat pro "konverze jiných vlaků na 4,5V" ;)

moznost pridana... (za cenu refreshe ankety)

Micho

Keďže nepoznám iné vlaky než 9V (a tak aj mnohí iný) a neviažu má nejaké detské nostalgické spomienky na iný typ vláčikov, tak sa asi ťažko vyjadrím nejak reálne. Je mi to tým tak trochu ľúto, ale skôr podporím budúcnosť, na ktorú som zvedavý. Nič proti histórii.

Colonel32

ja doma 12v taky nemam, ale proste se mi u nich nelibi ta stredni vodici kolej, pac vypada strasne nerealisticky, proto take podporuju konverze z 12v systemu na 9v

Mates

Bude i nějaký závěr této ankety(porovnání-zhodnocení)? Nebo to bude jen otevřená anketa bez závěru? ;D

Colonel32

kazdy si muze udelat zaver vlastni, z toho, jak se anketa vyviji... cekam do tejdne tak 30-35 hlasu, a pak uz to bude narustat hodne pomalu...

Micho

Nejak sa z teba C32 stáva anketový borca. Kde chodíš na tie nápady?

otaznik

Citace od: Micho kdy 07.10.2005, 09:31:05
Nejak sa z teba C32 stáva anketový borca. Kde chodíš na tie nápady?

To je Colonelův výzkum trhu.  ;D

sam.no

A na duplo vláčky jste v anketě zapomněli. Vláčky se mi moc líbí, ale jelikož zatím jiné než duplo neznám, ostatní znám jen z obrázků, tak v anketě hlasovat nemůžu. :(

Colonel32

tak jako v ankete rytiru, tak i u vlaku... zarazuji do ankety jen veci, ktere uznavam... a tak jako Knights kingdom nejsou hrady, tak duplo vlaky nejsou lego vlaky.

Jarmila

#11
Citace od: Colonel32 kdy 07.10.2005, 16:38:24
tak jako v ankete rytiru, tak i u vlaku... zarazuji do ankety jen veci, ktere uznavam... a tak jako Knights kingdom nejsou hrady, tak duplo vlaky nejsou lego vlaky.

Si počkám, až budeš mít malé děti, na Tvůj názor. Až před nimi budeš schovávat malé dílky, aby je nezhamtly a jak jim budeš vysvětlovat, že tyhle vláčky jsou tatínkovy a oni nemají nárok si s nimi hrát a musí počkat, až vyrostou.

Budeš kupovat DUPLO jako my všichni (tedy skoro všichni, kdyby tu náhodou byl takový rodič, který svému dítěti hračku nekoupí).
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Colonel32

klidne svym detem nejake duplo koupim (i kdyz bych radsi rovnou zacal basicama), ale nebudu resit, ce presne je to za duplo, jak moc je kompletni atd... a zavede se stejne rezim, jako tu v nekterych rodinach funguje (moje lego, neshahat, tvoje lego, s tim si hraj). Lego se i sbira... duplo ne, duplo je pouze na hrani...

Jarmila

Citace od: Colonel32 kdy 07.10.2005, 16:51:24
Lego se i sbira... duplo ne, duplo je pouze na hrani...

No, že by se nenašel někdo, kdo sbírá DUPLO, to bych se divila. Sbírat se dá cokoli a DUPLO nebude výjimkou. Jen nikoho takového neznáme.

A lego bylo původně taky pouze na hraní. Předmět sběratelské vášně jsme z toho udělali až my, dospělí, AFOLové.
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Colonel32

Citace od: Jarmila kdy 07.10.2005, 17:11:40
A lego bylo původně taky pouze na hraní. Předmět sběratelské vášně jsme z toho udělali až my, dospělí, AFOLové.

Nepopiram... ale ja jsem AFOL sberatel a stavitel... ale mam ho pro sebe, ne pro deti...

Micho

No, keď budeš mať detí trochu väčšie, tak budeš mať čo robiť, aby si si uchánil svoje Lego pred nimi. Vzácne kúsky budú musieť ísť pod zámok.

Colonel32

stredne stare deti asi budou problem...  ale nevidim smysl toho, jim svoji sbirku proste venovat... pac vubec nebudou schopni ocenit tu praci, kterou jsem si dal s kompletovanim, tridenim, mytim atd.. at si sbiraj svoje veci, a at maj radost s toho, ze se jim rozrusta jejich vlastni sbirka...

sam.no

Citace od: Jarmila kdy 07.10.2005, 17:11:40
Citace od: Colonel32 kdy 07.10.2005, 16:51:24
Lego se i sbira... duplo ne, duplo je pouze na hrani...

No, že by se nenašel někdo, kdo sbírá DUPLO, to bych se divila. Sbírat se dá cokoli a DUPLO nebude výjimkou. Jen nikoho takového neznáme.

A lego bylo původně taky pouze na hraní. Předmět sběratelské vášně jsme z toho udělali až my, dospělí, AFOLové.

Jaktože neznáš, my už dupla máme tolik, že se tomu dá říct sbírka.
To C32: a to že ty ho neuznáváš neznamená, že jiní taky ne, třeba by ses divil, kdybys ho přidal do ankety.

Jarmila

#18
ALE TO VÍŠ, ŽE TĚ ZNÁM.  Ale ještě se tomu nedá říkat sbírka. Máš doma spoustu DUPLA. OPRAVDU SPOUSTU. Jenže to kupuješ hlavně kvůli malému. Až odroste a přesto budeš dál kupovat sobě pro radost DUPLO, tak pak to začne být sbírka.
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

sam.no

Jenomže to je právě ta výmluva, že to kupuju malému, veskutečnosti to kupuju pro sebe. ;D ;D ;D, no né až tak docela, ale něco pravdy na tom je. ;)