Počet soukromých zpráv!

Založil Jindroush, 03.11.2005, 23:04:01

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Jindroush

No já ten limit (předpokládám tak 300 zpráv na osobu) nejspíš nastavím...
(hrozně by mě teda zajímalo, co se stane, až se ten limit překročí).

Ale čekám, až si to ti největší hříšníci smažou, zatím se nic neděje...
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Raistlin M

A nejde ten limit nastavit nějak natvrdo? Jak mailovou schránku, ale místo velikosti, tak na počet?

otaznik

Proč si ty důležité věci nepřekopírujete někam do jednoho souboru k sobě?!

Cavelon

Heh, tak som dal zmazať všetko staršie ako 3 dni. Outbox ok, ale v Inboxe mi ostali 4 posledné správy iba z dneška, pritom ich tam malo ostať odhadom tak 20. Ešte že som si to všetko pre istotu vopred zazálohoval. Tak bacha, keď to použijete, aby ste neprišli o niečo dôležité...

Cavelon

Citace od: Cavelon kdy 21.02.2007, 19:52:49
Heh, tak som dal zmazať všetko staršie ako 3 dni. Outbox ok, ale v Inboxe mi ostali 4 posledné správy iba z dneška, pritom ich tam malo ostať odhadom tak 20. Ešte že som si to všetko pre istotu vopred zazálohoval. Tak bacha, keď to použijete, aby ste neprišli o niečo dôležité...

Ešte raz som to kontroloval - tak nie, sorry, beriem späť. Pomýlil som sa, lebo som včera mazal ručne a teda je to OK. Chcel som odmazať predošlý príspevok, ale nedá sa.

Jindroush

Už sem se vyděsil, že je v tom zas nějakej buganec. Thx za to vyčištění.

Jinak jsem na SMF request boardu požádal o nějakej ten exportovací kód, chápu, že by se to hodilo.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Jarmila

Tak jsem to taky promázla. A až douzavřu obchody a skončí výstava ve Svitavách, tak budu mazat dál. Ono se mi líp hledá ve zprávách na kostkách, protože tady to mohu třídit podle odesilatele, než na "centrumu". Tam těch zpráv mám minimálně 10x víc od kostkařů než tady.  ;D
Holt jsem ukecaná. Lepší už to nebude.  ;D
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

MiP

Citace od: Jindroush kdy 21.02.2007, 19:05:18
No já ten limit (předpokládám tak 300 zpráv na osobu) nejspíš nastavím...
(hrozně by mě teda zajímalo, co se stane, až se ten limit překročí).

Ale čekám, až si to ti největší hříšníci smažou, zatím se nic neděje...

Tak to bude moje smrt ten limit...  ;D Já ti pak poreferuji co se stane  >:D

Ano, jsem největší hříšník  :-[ , ale zrovna včera jsem hledal ve zprávách starých 3 měsíce...
-------------------------------------------------------
MiP http://www.mipovo.cz - MiPova nabídka setů a dílů http://www.bricklink.com/store.asp?p=mip - BL shop MIPOVO

Jindroush

Já už přesně vím, co se stane.
Když ti někdo bude chtít poslat PM, zařve to na něj, že máš plno a šlus.  8)

Bohužel to funguje jen na inboxy, takže budu furt prudit kvůli plnejm outboxům.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

***Banana.com

Citace od: Jindroush kdy 20.02.2007, 23:30:25
Znovu opakuji: KOSTKY NEJSOU ÚLOŽIŠTĚ SOUKROMÝCH ZPRÁV. xadmin

Promažte si všichni inboxy i outboxy. V tomto případě jsem rozhodnut si najít v manuálu SQL, jak se to dělá, smažu ty zprávy hříšníkům všechny a pak nastavím tvrdý limit soukromých zpráv, už mě to nebaví.

Inbox: MiP (1684 zpráv!!!), rdk, J0hny54, drSEBY, peki, Colonel32, Poco, Cavelon, Abbott, nukum, Magesan, Aki, Honzik, Honza D., niessnet, Sipka, Jarmila, matny, chadzi

Outbox: MiP, Cavelon, rdk, drSEBY, LLevelyn, corelxt, MELLORY, marian20, niessnet, Poco, Jarmila, Raistlin, Hansel, Magesan, Honza D.


Jen pro upřesnění: týká se to _všech_, ti vyjmenovaní jsou jen největší hříšníci.

No tak to je nářez, MIP 1684 zpráv... :o :o :o LOLOLOLOLROFL

***Banana.com

Citace od: Jindroush kdy 21.02.2007, 10:01:13
Nejde o rychlost, ale o princip.
Kostky nejsou soukromý mailový archivační systém.

A z hlediska vyššího principu mravního, delete mailboxu není zločinem... ;D 8)

***Banana.com

Citace od: Mates kdy 21.02.2007, 16:43:26
To je docela dobrý, ale:
- chápu, proč se to dělá, kvůli nezodpovědným osobám, ale proč na to musí doplatit všichni?!;
- myslím, že nejsem jedním z těch, který by měl přehnaně moc SZ na Kostkách;
- mám ale uloženy a nesmazány zprávy typu: kontakt na členy fóra (tel,e-maily,ICQ);
- mám uloženy zprávy typu: jak co nastavit, nebo co použít, abych třeba do soukromé inzerce dostal nějaký obrázek...

Co teď? Nebudu mít možnost si je ponechat, protože se mi automatem smáznou, i když budu mít uloženo třeba jen 10 SZ a někdo, kdo jich bude mít 1000 bude mít stejná pravidla? :'( :'( :'(
Není možné si je přesunout do nějaké složky, na kterou by se automat mazání nevázal? ;) :-*

Mates, Dickie a ostatní - kontakty si ukládám do Word souboru na HDD, zkuste to taky. ;)

***Banana.com

Citace od: Jindroush kdy 21.02.2007, 19:05:18
No já ten limit (předpokládám tak 300 zpráv na osobu) nejspíš nastavím...
(hrozně by mě teda zajímalo, co se stane, až se ten limit překročí).

Ale čekám, až si to ti největší hříšníci smažou, zatím se nic neděje...

300 zpráv? Na co? I při mém poměrně intenzivním obchodování se vejdu do 30, maximálně 40 zpráv IN/OB. Veškeré evidence snadno řeší Excel a Word na HDD, kde je místa habaděj...

MildaPajda

Citace od: banana.com kdy 22.02.2007, 14:33:01
No tak to je nářez, MIP 1684 zpráv... :o :o :o LOLOLOLOLROFL

Hehe... a ja sem si se svejma 24 zpravama v inboxu delal starosti... ;)
na LEGO mam porad malo casu... :(
http://steinbachovi.org http://steinbachovi.org/mimis - novinky od Kubíčka a Anežky. ;)

Mates

Citace od: banana.com kdy 22.02.2007, 14:36:36
Mates, Dickie a ostatní - kontakty si ukládám do Word souboru na HDD, zkuste to taky. ;)
Díky za radu... s PC pracuji již od roku 1988 (PMD, IQ158) :P, ale když se přihlásím na Kostky někde na netu, tak nemám přístupný svůj HDD, tudíž mi zálohované kontakty na disku jsou pak na dvě věci... ;) >:D ;D ;D

***Banana.com

Citace od: Mates kdy 22.02.2007, 17:22:07
Díky za radu... s PC pracuji již od roku 1988 (PMD, IQ158) :P, ale když se přihlásím na Kostky někde na netu, tak nemám přístupný svůj HDD, tudíž mi zálohované kontakty na disku jsou pak na dvě věci... ;) >:D ;D ;D

No, já od roku 1985 (ZX Spectrum, Atari 520 STE)  ;D 8). Pak máš další možnost, kontakty si napsat do mobilu, kde je mám třeba já ;)

matny

Kanalík nepoučuj  >:D
To nie je o tom, že by sme nevedeli svoje správy efektne zálohovať, to je skôr o našej liknavosťi alebo lahostajnosti  :P

nukum

Ačkoliv mám SP komplet smazanou, tak 99% z ní mám ještě v doručené poště, takže to můžu kdykoliv číst znova.

***Banana.com

Citace od: matny kdy 22.02.2007, 17:35:44
Kanalík nepoučuj  >:D
To nie je o tom, že by sme nevedeli svoje správy efektne zálohovať, to je skôr o našej liknavosťi alebo lahostajnosti  :P

Učit se, učit se, učit se!  ;D >:D

Mates


Šejmus

co třeba si nastavit upozornění na zprávy na mailu, tím pádem se vám tam objeví každá zpráva i s textem, ne? každý by měl svůj bordel u sebe...
a jen taková otázečka : kolik kilobajtů zabírají zprávy, a kolik kilobajtů zabírají fota u uživatelů?
Fool of a Took!

Šejmus

edit: za1. nevím proč, ale nemám zde možnost upravovat svoje příspěvky  :-\(jen v tomto téma), a tak se předem omlouvám zda už to tu nebylo,ale číst 3a více stránek...tak jsem to trochu prošel  a nezdá se, že by to tu už někdo říkal....
Fool of a Took!