Cudzí - Bugatti Chiron

Založil Legman, 08.04.2018, 12:53:06

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Legman

Tu je MOC buggati chiron: https://youtu.be/fIyTeFHvOcc
8)

otaznik

HOG zatáčí na druhou stranu, zvláštní u takové stavby.
Ale jinak je to naprosto úžasné, co všechno do toho auta narval. Díky tomu to taky moc nejede (váha 3,7 kg), ale o to asi ani tolik nejde. Skvělá práce.

BTW: Prosím, doplňte do názvu (Cizí) - to jsem zapomněl, když jsem to přemísťoval z tématu "2018".

PsychoWard666

Jako celek to není špatné, ale je tam hodně detailů, které kazí dojem. Hlavně velikost předních světel, které jsou hodně malé a pak boční C linka, která má začínat už na A sloupku a má být nižší. Ale jinak rozhodně povedený model.

Anatyt

Jako Technic MOC to špatné není - jako Bugatti Chiron to špatné JE! A hodně špatné!

peter

Citace od: Anatyt kdy 12.04.2018, 13:11:26jako Bugatti Chiron to špatné JE! A hodně špatné!

není to dokonalé, ale zas až tak hrozné to také neni ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

PsychoWard666

Když si teď v klidu prohlížím fotky tak musím souhlasit s Anatytem, tohle je hodně špatný, v podstatě nic ze základních linií a prvků se mu nepovedlo trefit.

sohibil

Ja zase pre zmenu súhlasím s petrom, a nie je to preto, že je moderátor ::) Lego má skrátka svoje obmedzenia, či sa to niekomu páči alebo nie.
Nečakajte odo mňa chválu, z toho je len stagnácia.
Čakajte dotazy na techniku stavby a kritiku. Jedine to posúva vpred.

Stimpi

Mojím okem vývojáře automobilů jsou špatně hlavní proporce. Okem fanouška Technics to je moc zaplátovaný, není skrz to vidět. Prostě musí být vidět co to umí... Jsem zvědavý na origo set od Lega.

tomaslambo

Nacpal tam tolik hejblátek, až nakonec zapomněl na to, že celek má vypadat Bugatti Chiron.