*TOP* (Vlastní) Mekorigova skála - trpasličí důl

Založil gearcs, 30.05.2013, 21:24:39

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

gearcs

Takže zde jsou galerie stavby, která půjde brzy pod kytičky, R.I.P. :-D
Součást hradního dioramatu z Lipna 2013, trpasličí důl, ve kterém se těží zlato.

Flickr galerie: http://www.flickr.com/photos/45079829@N07/sets/72157636979106903/
Brickshelf galerie (až po zveřejnění): http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=535565


germik

I ukázka vypadá dobře, už se těším...
btw - jestli Hobit přinesl něco dobrýho, tak konečně víc různých vousů pro trpaslíky ;D
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

Kuba

Měl jsi to perfektní, hlavně spousta krásných detajlů.

Mtron

Kámo jednoznačně nejhezčí a nepropracovanější část Castle projektu. Musím uznat, že jsem si tam dost poslintal. Famózní detaily a zpracování. Doporučuji vidět na živo. Je to tak na půl hoďky zastávka u stavby než se jí nabažíte. No nabažíte než Vás už začnou vyhánět jiní co ji chtějí taky vidět :D
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

danyboy

Mohu se přidat k gratulacím.
U tohoto jsem se docela dlouho kochal.


Tomtombuy

Též pro mě jedna z nej staveb na Lipně. Ne-li vůbec ta nej...  :o

gearcs

#6
Tak nakonec jsem našel opravdu pěkné fotky, které dával na internet Chairudo, takže jsem si je vypůjčil, protože jsem sám nefotil... Díky, Chairudo  :)  Více fotek a detaily až výstava skončí, bohužel...
Zároveň chci poděkovat všem, co se jim můj MOC líbil a taky dodat, že každý člen castle projektu odvedl pořádný kus práce a posunuli jsme naši společnou úroveň zase o kus výše. Parádní dílka a rád jsem vás všechny poznal!

Aki

V sobotu dopoledne padl dotaz: zda jsou vrata/stavidlo vodní nádrže funkční? Jde to otevřít?

gearcs

Citace od: Aki kdy 05.06.2013, 11:18:40
V sobotu dopoledne padl dotaz: zda jsou vrata/stavidlo vodní nádrže funkční? Jde to otevřít?
Ano, jde, ale za nima to není upravený na koukání...

Chairudo

Tohle je pro mě ta nejpěknější část castle projektu ;)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

P4tr1cius

Gearcs, tie tvoje diela sú naozaj neskutočné.

V tomto diele všade samé detaily, každá časť stavby inak prepracovaná... Človek nevie kam sa najprv dívať.. Perfektné.

Bard

Podepisuju se pod Patricia.
A dodávám, že jen u fotografie se dá sedět a kochat se hodně dlouho.

Mizu

Citace od: P4tr1cius kdy 09.06.2013, 09:58:22
Gearcs, tie tvoje diela sú naozaj neskutočné.

V tomto diele všade samé detaily, každá časť stavby inak prepracovaná... Človek nevie kam sa najprv dívať.. Perfektné.

Plne suhlasim a len dodavam, ze podla mna toto DIELO muselo stavat 30 odbornikov - designerov z TLC, lebo inak si neviem vysvetlit tento nadherny vysledok  ;)

Chairudo

Moji Flickr návštěvníci mají z celé galerie tuto stavbu nejraději, má nejvíce shlédnutí a oblíbených, je to opravdu skvost.
Jen doufám, že to nebudeš muset nikdy rozebírat ;D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

blackrabbit

Tak konečně vidím fotky tohoto unikátního díla.  :o Strašně obdivuji lidi, co si takhle umí pohrát s terénem. Nemluvím o spoustě detailů jako je např. modrý klobouk, vchody do skály, moc se mi líbí ta kombinace kamenného/cihelného zdiva (dodnes lituji, že jsem ten díl v LB nekoupil). Spoustu detailů asi ještě objevím až budou detailnější fotky, ale už teď by tohle téma mělo být v TOP!

gearcs

Za chvilku změním první příspěvek a přidám galerie s fotkami  :)

danyboy

Citace od: gearcs kdy 26.10.2013, 21:38:46
Za chvilku změním první příspěvek a přidám galerie s fotkami  :)

Bude se stavět na Lipno 2014 něco nového?  >:D

peter

Já k tomuto modelu mohu říct jen jedno a to, že pro mne to byl jeden z nejlepších MOCů na výstavě.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

P4tr1cius

#18
Toto bol najlepší (najkrajší) MOC na Lipne. Spolu s Ryxeho Hlbokou.

Luky1987


Hardegon

Koukal jsem na tu stavbu už na Lipně, pak na fotkách, teď na tvých vlastních fotkách a pořád tam nacházím nové věci a zajímavé techniky. Prostě super...

Drakyr

 Opravdu nádhera   :o  . Fakt hustý , co dodat.

gearcs

Díky lidi:-)

Se vzbudím a je to na TBB, to byl docela šok, ale příjemnej.

Citace od: danyboy2127 kdy 26.10.2013, 21:50:52
Bude se stavět na Lipno 2014 něco nového?  >:D
Bude, akorát ještě nevím co, nejspíš něco asijskýho ;)

Aki

Měl jsi to zveřejnění pozdržet o týden a mohl jsi to přihlásit na CC. Vítěství by jsi měl v kapse. ;)

blindmelon

#24
Líbí moc. Zejména proto, že to je takový živý, ten prostor dolů a i dění na hradě tomu dávají takový správný ráz. Nevím jak to přesně popsat, ale takhle je to to ono, přitom hezkých hradů je mnoho, tohle ale žije. Hodně se mi líbí modelace té skály. A taky použití staré šëdé ve vrstvě, čímž to působí velmi přirozeně, lze-li tak o Lego stavbě mluvit. A nádherná je ta brána vsazená do skály - tedy jak brána, tak to vsazení.

Abych jen nechválil. :) Jedinou výhradou, čistě subjektivní, je ztvárnění vody, ta působí vůči zbytku trochu mrtvě, hlavně tedy nádrž na hradě. Ovšem chápu, že pak by si se nevyvaroval podivného kontrastu s divokou řekou z potištěných baseplates a u nádrže by chyběl ten klobouk (v tr. modré) jinak nádherného detailu vody vytékající z trubky. A samozřejmě náročnosti na dílky/finance. Kolik stavba spolkla dílků?
Hezký den, Blindmelon

Aki

Citace od: blindmelon kdy 28.10.2013, 02:33:41
Ovšem chápu, že pak by si se nevyvaroval podivného kontrastu s divokou řekou z potištěných baseplates
Ještě že nepopisuješ kontrast s dalšími stavbami za velkou řekou.  ::) Ta i další stavby jsou již součástí jiných MOCů v rámci castle projektu Lipno 2013.  8) Gearsova řeka je jen bricků naležato.
Aby jsi viděl čistě Gearsův MOC "Mekorigova skála" musíš se podívat do prvního příspěvku a ne na fotky z výstavy.  >:D

Ryxe

Jak už jsem říkal, Danova skřetí věž a tento důl pro mě byly z Castle MOCů na výstavě absolutní špičkou.  Rozsah stavby a detaily se opravdu můžou řadit mezi světovou špičku. Kdo to neměl možnost na výstavě vidět o hodně přišel, protože fotky nemohou nahradit pohled na živo.

Parsey

Tohle je opravdu nádhera, jeden z nejkrásnějších hradů, co jsem kdy z Lega viděl. A jak již někdo řekl výše, nejen, že je to krásně postavené, ale také je tam život, není to statické, má to svůj příběh, děj.

gearcs

Děkuju :)

Citace od: Aki kdy 27.10.2013, 19:25:20
Měl jsi to zveřejnění pozdržet o týden a mohl jsi to přihlásit na CC. Vítěství by jsi měl v kapse. ;)
Já vím, ale nějak se mi nechtělo to zkoušet. CC určitě není naposledy ;)

Citace od: blindmelon kdy 28.10.2013, 02:33:41
...Kolik stavba spolkla dílků?
To teď při bourání počítám, sám jsem zvědavej, až to budu mít, hodím sem číslo.

gearcs

Takže finální počet dílů je cca 22030, rozebráno. Osobně jsem si myslel, že to bude víc ;D