CRAZY JOB

Založil FilipS, 01.09.2010, 20:28:10

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Marty713

#60
Citace od: Steve23 kdy 11.09.2010, 16:38:11hurááá, neskončím poslední ;D

Ještě něco takovýho napiš a skončíš hůř než poslední. ;)

GriPeR: pokud někde vidíš hrubku, co ti brání v tom, ji opravit? To "žeby" stačí rozdělit. Víc mě praštilo do očí tohle:

Citaceodkud si bohužel tam jel totálně

Zkus ještě zapracovat na příběhu a je lepší vyfotit model na bílém papíře, než to takhle ohlodat v malování.

Hardegon

Nějak mě tohle kolo nebaví. V CRAZY CARS je to přehlídka samých krásných výtvorů. Tady je pár krásných výtvorů obaleno zbytečnými dotazy, tlacháním a příšernými fotkami.  :-X

Snad má Diidy svatou trpělivost a bude mít někdy náladu vymyslet další zajímavou soutěž.

tRilobit

Je to focený mobilem..Vím že je to hnusný, ale prostě není čas.
Na to existuje jediná odpověď : "No L0L :D"

Radek Hejret

Diidy naší rodinu inspiroval ke stavbě několika vignett (vizte vignetty od Dave98) a tak nechci zůstat pozadu. Vignetty jsou o zábavném stavění, o nápadu, o detailech, je super vytvářet příběh na tak malém placu. A jak jsem se procházel soutěžními stavbami, některým se to opravdu náramně povedlo!

Já zůstanu u přízemního provedení (jednak z nedostatku dílů, jednak z nedostatku času) a protože se zajímám o Second World War, předkládám do soutěže válečné téma:

Poprava nepřátelského špiona!



Kito

#64
Ja som postavil vinetu "Riaditeľ zoologickej záhrady vo svojej kancelárii".

FilipS

Ahoj, uzávěrka soutěže bude dnes ve 20:00

Steve23

už se těším, ať vyhraje ten nejbláznivější ;D

Gibur

Pascal Foit celý život pátral po zmizení svého otce ve jednom z pralesů na Yucatánu,když hledal Mayská zříceniny.
Zdá se,že to samé bude dělat jeho syn.
Sám jsi smradlaví Elf!
Poslání Trpaslíka: ,,Naostřit sekeru,rozetnou skřeta,vykutat zlato,žít..."

Marty713

"Dááámy a pááánové! Vítejte na dnešní večerní shooooow!!!
Jako každý všední den a v sobotu 2kráát už více než 10 let Bungalow Moto Bill boří na své ďábelsky rychlé motorce všechny fyzikální zákony!!! Přijďte ihned a rezervujte si pro sebe a pro své blízké ta nejlepší místááá!!! Říkáte si, že už nemůžete vidět nic novéhóóó?! Právě dnes se Bungalow Moto Bill pokusí o zlomení svého rekordu, který dodnes nikdo na světe nepřekonááál!!! Budeme svědky největšího skoku přes Grand Canyon nebo největší tragédie v dějinách kaskadérství?!!! Ať tak či tak, nenechte si to ujííít!!!"


Ani nevěděl, jestli to bylo těma kecama z tlampače nebo tou láhví skotský, kterou cumlal už od rána. Pomalu se vyšplhal na plošinu. Motorka už tam byla. Vypadala hůř než jindy. Vlastně docela pochyboval o tom, jestli byla jeho. Podíval se na obzor, pak dolů, pak na lidi, byly jich stovky, pak zase dolů. Dostal závrať, udělalo se mu blbě. Ostatně jako každý všední den, v sobotu dokonce 2x.

"Desééét!!!"

Napadlo ho, co by se stalo kdyby se pokusil ujet...

"Devjééét!!!"

Nemá kam jet, umí jen tohle...

"Osmmm!!!"

Nasedl. Nasadil si helmu. Ublinknul si...

"Sedmmm!!!"

Naposledy se podíval na lidi. Uvažoval kolik jich tu je jen proto, aby viděli jak se rozplácne o skály...

"Šééést!!!"

Dneska je asi nezklame...

"Pjééét!!!"

Tak trochu doufal, že se mu začne promítat život před očima...

"Čtyřiii!!!"

I kdyby se začal promítat, nevšimnul by si toho, celej život skáče do propasti...

"Třiii!!!"

Přivřel hledí helmy. Přivřel voči...

"Dvááá!!!"

Zavřel voči, nadechnul se...

"Jednááá!!!"

Show must go on, pomyslel si...

Kiko97

 :D Dobre ale ak je to súťažné tak to nie je na ploche 8x8.  ???

Marty713

Citace od: Kiko97 kdy 12.09.2010, 17:35:31:D Dobre ale ak je to súťažné tak to nie je na ploche 8x8.  ???

Ne? 8)

peter

Citace od: Kiko97 kdy 12.09.2010, 17:35:31:D Dobre ale ak je to súťažné tak to nie je na ploche 8x8.  ???

Bohužel je ;D
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Steve23

a to jsem si myslel že aspoń 8mé místo dostanu :(

sam.no

Taky přidám jeden crazy job 8x8 ;D ;) ;D

linhi

Krmení krokouše je super práce :-)

FilipS

Konečně přidávám i vlastní vignettu. Měla být rozsáhlejší a mnohem více propracovaná, ale nachlazení mi udělalo čáru přes rozpočet. Z časových důvodů jsem jí tedy takto osekal.
Ladění antény
Pan Novák je zachovalý šedesátník a technický antitalent. Po 25 letech se rozhodl pořídit si novou televizi. Záhy po zapojení zjistil, že místo jeho oblíbeného seriálu chytá pouze šum. Vzpomněl si, že televize potřebuje anténu a tak se nyní snaží najít vhodnou polohu a chytit signál. Jak to tak vypadá zítra si půjde pro set top box.   ;D

Bery

Tak já taky na poslední chvíli přispívám.
Název je Špinavá práce. Je třeba vypustit kadiboudu, protože je přeplněná ale hadice asi praskla. >:D
Dont worry, dont cry, smoke ganja, and fly! :DDD

FilipS

Konec. Hlasovat můžete ve vedlejším topicu.

FilipS

Vyhlášení:
Na prvním místě s celkovým počtem 32,5 bodů se umístil Rhox. Vyhrává dvě hlavní ceny: Kredit 5$ v Linhiho BL a 5$ v Celdově BL. Gratululi.
Dále se umístili:

Márty 17,5b
Diidy 14b
AdamKo 12,5b
KLR 11b
germik 9b
Věšák 5b
Kito 5b
Dave98 5b
Dog-Čum 5b
sam.no 4,5b
Kedar 1b
Steve12 1b

Chtěl bych moc poděkovat sponzorům Linhimu a Celdovi. Dále všem kteří se zúčastnili a hlasovali. Díky.

Marty713

Také díky za organizaci a všem, kterým se můj model alespoň trochu líbil, za hlasy! :D

Tak nakonec jsem ve své druhé soutěži podruhé získal mé druhé 2. místo! ;D

AdamKo

Také děkuji za bodíky.

Mám lišácký dotaz: Diidy, bude dál něco crazy? ;)

Rhox

Děkuji všem, co hlasovali pro můj výtvor, jsem rád, že se jim líbil :)
Dále děkuji sponzorům Linhimu a Celdovi za jejich ocenění soutěže a hlavně Diidymu za její uspořádání, vignetty jsou velice zajímavá LEGO "disciplína" a občas je jejich postavení, ač se to nezdá, mnohem složitější než u větších MOCů...