Yoshimakova nabídka/poptávka

Založil yoshimaka, 04.11.2018, 18:25:17

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

yoshimaka

Zdravím stavitelky a stavitele, tady budu postupně přidávat dílky a setíky, které nevyužiji (a někdo jiný zase ano). U každé položky bude uvedena cena/ks, při větším odběru se domluvíme individuálně. Je možná i výměna za následující:

* castle minifigurky i jejich části jako torsa, hlavy, helmice, zbroje (rytíři, trpaslíci, trollové, forestmani, wolfpack apod.) krom zhovadilostí typu Knight Kingdoms I/II

* space minifigurky či jejich části - prakticky konec 80. - 90. léta konče UFO (to už mě nebere)
* western minifigurky
* torsa/figurky, která se hodí do starověku či na armády (často ze SW)
* figurky vojáků z Indiana Jonese

Při výměně bude vždy záležet na domluvě, nemůžu tu vypisovat podrobně vše, co bych bral.

Předání možno osobně (Olomouc) či na moravských výstavách (Svět kostek, kostkování atp.) nebo klasicky poštou.
Lust och fägring stor

yoshimaka

#1
Přebytky z výstavního KW (vhodné pro stavitele armád):

- ze setu 75147 - k dispozici 50 ks, cena 30 Kč/ks

- ze setu 70594 - k dispozici 50 ks, cena 20 Kč/ks

- ze setu 70596 - k dispozici 10 ks, cena 30 Kč/ks

- k dispozici 8 ks, cena 15 Kč/ks

- ze setu 70592 - k dispozici 20 ks, cena 15kč/ks

- ze setu 70592 - k dispozici 80  ks, cena 15kč/ks
Lust och fägring stor

yoshimaka

Prodám následující setíky:

MISB: 41017  - 100 Kč


MISB: 41557 - 125 Kč


USED (pouze vystaveno, v zipbagu s návodem, bez extra parts): 30222 - 50 Kč


Lust och fägring stor

yoshimaka

Prosím o pomoc! Dostal se mi před časem do ruky KW, který jasně pocházel z deskových LEGO her. Takže po troše snahy se mi doma sešly 3: 3843 Ramses Pyramid, 3841 Minotaurus a 3865 City Alarm. Potíž je v tom, že nevím, jak se hrají. Byl by někdo ochotný okopírovat návody na hru nebo alespoň popsat, jak se která hraje? Dík moc, pomoc odměním.
Lust och fägring stor