Cafe Corner

Založil Doktor, 20.05.2011, 21:14:40

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Doktor

 ??? Zdravím všechny. Neví někdo jestli se bude ještě vyrábět někdy dům Cafe Corner. Začal jsem se zbíráním domů pozdě, tak mi tento set unikl. Mám Green Grocer, Market Street, Hasičskou stanici-Fire Brigade, chystém se na Grand Emporium a  Pet Shop, který je novinkou.

linhi

Vyrábět se již na 99% nebude,ale myslím že se určitě dá sehnat na BL a nebo třeba na Ebay

QuiGon

Určitě se dá sehnat, ale pořádně si připlatíš. Ceny tohoto setu se pohybují nad 10 000 kč!! Mě se poštěstilo a před týdnem jsem jej sehnal za slušnou cenu nový!

Johny650

Záleží jaká je to slušná cena  ???  :)

RalinCavira

Myslím, že na Aukru byl kolem 6300,- ... taky jsem o něm uvažoval, ale mám teď jiné priority a 6000 je pořád pálka, takže si ho asi nechám ujít:)
Nejsem cvok, jsem AFOL :)

Doktor

Deset bych za nový v originál neotevřené krabici dal. Ale kde ho sehnat? ???

Anatyt

Obaja sa zobudte! CC MISB za 10.000.- KČ nikdy nikde nezoženiete! Treba hladať na ebay a pri troche šťastia a terpezlivosti ho za 500.- € môžte mať.

Colonel32

Tušit že někdo bude takový magor, aby za CC dal přez deset tisíc, tak jsem jich tehdy vzal několik do zásoby.

Anatyt

Ja som teraz kúpil Green Grocer v Dráčiku za 99.- €. To mi príde primeraná cena.

blackrabbit

Není to už levnější si na něj postupně nakoupit díly?

RalinCavira

To teda nevím, vzhledem k těm unikátním... Navíc jde i o krabici a návod. Ale podle mě je to už totální zhovadilost, dát za CC přes 12000,- ... Stejně tak příšerně předražený je Market Street a pak SW UCSka ( Falcon za cca 23000,- ???? šílenství :o ). To už je opravdu jen pro velmi dobře vydělávající jedince (neříkám, že takoví nejsou mezi námi ;) )
Nejsem cvok, jsem AFOL :)

RalinCavira

Citace od: Anatyt kdy 21.05.2011, 17:43:08
Obaja sa zobudte! CC MISB za 10.000.- KČ nikdy nikde nezoženiete! Treba hladať na ebay a pri troche šťastia a terpezlivosti ho za 500.- € môžte mať.

A kdo mluví o MISBu??? Za cca 12000 na BL je i s krabicí;)
Nejsem cvok, jsem AFOL :)

QuiGon

Já jsem koupil CC za 6300 kč úplně nový z aukra!

jousef

Ja mam cafe corner doma uz asi 3 roky atehdy me stal okolo 5700kc ale ted je trocu upraveny.

Doktor

Jak upravený? Je tam něco navíc, nebo něco schází?

Anatyt

Citace od: Doktor kdy 22.05.2011, 14:55:15
Jak upravený? Je tam něco navíc, nebo něco schází?

On to asi myslel tak, že on sám si ho upravil. >:D
Inak CC je štandardne bez interéru.

Doktor

Ano, to vím, že nemá vnitřek. Je to první barák ze série, tak se s tím v Legu ještě asi moc "nemazlili". Další baráky již interiér mají. Sháním ho kolem 10 000 Kč ale bylo mi zde řečeno, že ho neseženu. Pouze paiter9 ho má z Aukra nový za 6300 Kč.

QuiGon

Já jsem ho sháněl také dlouho. Byl jsem smířený s tím, že budu muset investovat víc peněz nebo si jej prostě odpustit, protože všude, kde jsem hledal a ptal jsem se, byl přes 10 000 kd. Nicméně paní štěstěna se ke mně obrátila a sehnal jsem jej za těch 6300 kd.

peki

Citace od: Anatyt kdy 21.05.2011, 17:43:08
Obaja sa zobudte! CC MISB za 10.000.- KČ nikdy nikde nezoženiete! Treba hladať na ebay a pri troche šťastia a terpezlivosti ho za 500.- € môžte mať.


Hlásím že jeden MISB CC mám doma  a za 10 000 Kč + poštovné ho klidně prodám  >:D, Pokud by měl někdo zájem o Market street MISB a nabídl také nesmyslně vysokou cenu, která je jak za mojí psychologickou hranicí, tak dle mého cenou kostek samotných,  taky by se u mne taky nějaký našel.

Doktor

PS.vím co znamená MISB, ten smajlík čerta mě ale znejistil jak to peki doopravdy myslí.

peki

Citace od: Doktor kdy 22.05.2011, 17:30:38
PS.vím co znamená MISB, ten smajlík čerta mě ale znejistil jak to peki doopravdy myslí.

Myslím to přesně jak píšu:
MISB CC
10 000 Kč  >:D (smajlík za tuhle cenu je blbost to neprodat, IMHO ještě větší blbost to koupit, protože ten set takovou hodnotu pro mne osobně nemá a nikdy mít nebude  )

Čili znovu opakuji pokud chce někdo koupit MISB CC za 10 000 Kč můžeme si plácnout  ;D (smajlík znamená dobrý obchod pro peki)

votrelec

Citace od: peki kdy 22.05.2011, 16:10:42
Citace od: Anatyt kdy 21.05.2011, 17:43:08
Obaja sa zobudte! CC MISB za 10.000.- KČ nikdy nikde nezoženiete! Treba hladať na ebay a pri troche šťastia a terpezlivosti ho za 500.- € môžte mať.


Hlásím že jeden MISB CC mám doma  a za 10 000 Kč + poštovné ho klidně prodám  >:D, Pokud by měl někdo zájem o Market street MISB a nabídl také nesmyslně vysokou cenu, která je jak za mojí psychologickou hranicí, tak dle mého cenou kostek samotných,  taky by se u mne taky nějaký našel.

Ak sa smiem spytat, v com je pointa drzat dlho doma MISB sety za inym ucelom ako neskorsieho zhodnotenia v podobe vynosneho predaja? Ak je to za ucelom zbierky (MISBov), to je pre mna rovnako nepochopitelne ako keby som zbieral nerozbalene Kinder vajcia. Sorry za offtopic.

Doktor

Možná budu vypadat jak cvok ( ne možná ale určitě ) ale vážně teda uvažuji o tvojí nabídce Peki. Jasně ,že to je pro tebe dobrý obchod >:D BTW- nemáš 2 CC MISBy?  :D  Druhý bych prodal za 10 let ještě většímu cvokovi než jsem já.  ;) Až se rozhodnu dám ti vědět, bude to brzo. Zatím mi to rezervuj. Když se rozhodnu, že ne dám ti vědět taky.

otaznik

Také mám v MISBu všechny Modular Houses.  >:D

QuiGon

Citace od: otaznik kdy 23.05.2011, 13:15:09
Také mám v MISBu všechny Modular Houses.  >:D

A za kolik by byl 10190 Market street? Samozřejmě pokud by si jej chtěl prodat. Díky

otaznik

Citace od: paiter9 kdy 23.05.2011, 16:33:39
A za kolik by byl 10190 Market street? Samozřejmě pokud by si jej chtěl prodat. Díky
Ne, prodat to nechci. To bylo z mé strany jen bohapusté chlubení.  ;)

peki

Citace od: peki kdy 22.05.2011, 16:10:42
Pokud by měl někdo zájem o Market street MISB a nabídl také nesmyslně vysokou cenu, která je jak za mojí psychologickou hranicí, tak dle mého cenou kostek samotných,  taky by se u mne taky nějaký našel.

Alternativou nesmyslně vysoké ceny jsou 2 jiné MISB MD (ne green grocer)  ;) případné nab. prosím SZ 
PS: jeden ze dvou Market street MISB je již rezervovaný  ;D