(vlastní) Lego v zimě

Založil johnik007, 18.11.2010, 18:47:37

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Měch

#30
Moc se mi to líbí, ale chtělo by to tam dolů jak říkáš víc odhrnutého sněhu. Takhle je u budov závěj větší než minifig a na náměstí není ani po kontníky. Tam dolů bych dal určitě odhrnutý sníh z prostranství před stromečkem a chtělo by to i mírné závěje okolo cesty s koněm.
Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

Ivansliz

johnik007: Já tam dorazím někdy kolem dopoledne, možná k poledni a mám co dělat. Třeba natahovat lanka v dioramatu s tramvají budu až tam, takže to bude taky o nervy. Ještě že tam jsou automaty s jídlem i pitím.  ;D
We don´t smoke, we don´t drink alcohol, then we have money for lego! We spend money best!
http://www.legomodely.blog.cz

hobby

Johnik007:
Je to hezký zimní motiv, ale ruší mi tam ty zelené smrčky. Měl bys s tím něco udělat, pokud nemáš rovnou ony originál zasněžené. Buď bych to jemně stříknul vodovými temperami (pro snadné umytí), nebo bych tam namačkal polystyrénové kuličky-viz Betlém: http://www.kostky.org/forum/index.php?topic=31381.msg139445#msg139445
Snad to legopuristi skousnou ;). Je to jen moje rada a doporučení, jinak si to prezentuj podle svého.

Ivansliz

A až teď když v sekci Town prohlížím jednotlivá témata, tak eviduji rozdíl mezi autory "johnik007" a "Johny650".  ;D Nepleťte mě!  >:D
We don´t smoke, we don´t drink alcohol, then we have money for lego! We spend money best!
http://www.legomodely.blog.cz

mizdas

Do zelených smrčků jde nastrkat i pár bílých tiles 1x1 , možná i 2x1. Tu techniku jsem někde viděl, ale nemůžu si vybavit kde, jdu ještě chvíli hledat a kdyžtak dodám obrázek  ;).

Kiko97

Tak nám už aj nasnežilo a máme Vianoce.  :D

johnik007

I letošní rok se mi zasněžené městečko trošku rozrostlo a je nedílnou součástí naší vánoční výzdoby... Veselé Vánoce všem kostkařům přeje johnik007

VocucBat

#37
Velmi pěkné.  Ještě mi tam (jako vlakaři) chybí vlak  ;D (mohl by porojíždět úplně ve předu.

EDIT: Omlouvám se on tam je, jen jsem si ho nevšimnul.

P4tr1cius

Mestečko je naozaj Perfektné.

Johny650

Je možné dát sem více fotek? Hlavně ty po tmě :)) díky

johnik007

Pozdě, ale přece  ;)

Konečně čas dal a mohl jsem nafotit detailnější pohled na městečko. Nasvícení není nic moc, respektive je pořád stejné  :-[ jediné, o co jsem se loni pokusil bylo nasvětlení druhé lampy ze setu vánočního hračkářství, ale ani to nedopadlo... v zápalu radosti, že jsem kablíky konečně sletoval tak, jak mají být, jsem zapomněl na odpůrky a ledky spálil...

Příští rok do diorámátka přibude určitě radnice a Pet shop, kterými jsem si na Vánoce udělal radost... Jen doufám, že budu mít dost bílé a s osvětlením začnu pro jistotu už o jarních prázdninách  ;D

vocucbat: vláček tam je, na fotce sice trošku ošizený... Dokonce se mu kouří z komína  ;)

mirek

Skvělé, prostě paráda. Ta atmosféra je uklidňující... sváteční.

Hardegon

Naprosto skvělí. Jedno z nejlepších zpracování města a využítí modularů tady na foru. Atmosféru to má úžasnou.

QuiGon

Úžasné. Závidím ti ty večery, kdy si to nasvítíš a jenom se kocháš!

tage

Nádhera, co dodat. Palec nahoru  ;)

RUL

Lego v zimě  >:D

Hana129

To zpracování modulárů v zimě se mi hodně líbí!  Pěkný moc!