(Vlastní) Terminator T-800

Založil Robbed, 14.12.2010, 20:58:57

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Robbed

peter: snad ne :D zase jeden kamarád říkal, že by to by naopak úspěch, pokud by si toho taková "velká"  firma všimla.

Togaran

#31
Moc povedné  :) krásný, jak se to postupně objevuje na různých Lego serverech a fb stránkách. Jak se prodává návod? Překvapilo mě použití motorů pro otáčená hlavy  ;D  to jsem fakt nečekal. Příští verze bude mít motor pro hýbání rukama  >:D

A tím Lepinem bych se nestresoval, taky bych to bral jako poctu
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Robbed

Citace od: Togaran kdy 12.01.2019, 17:56:12
Moc povedné  :) krásný, jak se to postupně objevuje na různých Lego serverech a fb stránkách. Jak se prodává návod? Překvapilo mě použití motorů pro otáčená hlavy  ;D  to jsem fakt nečekal. Příští verze bude mít motor pro hýbání rukama  >:D

A tím Lepinem bych se nestresoval, taky bych to bral jako poctu

Díky moc :) Nojo, tahle verze má navíc pár vychytávek :D
Zatím mám info o nějakých 20 objednávkách, to není špatný :)

peki

A budeš pokračovat návodem na celého Terminátora ?  >:D Jinak pecka. Znova si povzdechnu takhle si já představuji sety pro dospělé.

Robbed

Citace od: peki kdy 15.01.2019, 08:21:32
A budeš pokračovat návodem na celého Terminátora ?  >:D Jinak pecka. Znova si povzdechnu takhle si já představuji sety pro dospělé.

Díky :D
Návod na celýho, to by byl dobrej challenge, ale 15000 dílků to si nedovedu moc představit. Největší návody, co jsem viděl, byly na modely s cca 8-10k dílků.

Petronel

No, ono i na tuto bystu od Roba je to návod, co má 450 stránek. Chtěl jsem si ho pěkně barevně vytisknout a uschovat, ale asi zůstane jen v PDF. >:D I na oboustranný tisk a dvě stránky na jednu je toho kotel. :D Zkrátka je to pořádná poctivá práce tenhle model! Žádný do maxima zjednodušený Lego set. 8)

Každopádně usilovně sháním dílky a chci ho. ;) Řesím poslední chybějící střípky, ty jsou ale nejhorší.  :-[

Robbed

Petronel: díky :)
Popravdě to mohlo být i na daleko míň stránek, ale držel jsem se pravidla dávat cca 5 dílků na jeden stavební krok (build step). Myslím, že Lego to má podobně. Nicméně viděl jsem i návod na jeden modulár, kde bylo asi 30 dílků na každou stránku.


Btw dával jsem to na rebrickable, je tam i seznam dílků
https://rebrickable.com/mocs/MOC-20570/thire5/terminator-t-800-bust/#parts

Drobuliatko

Dobreeee! :D Ako "zivy" ! :D Ani sa nebudem divit ak to Lepin vyda!

Robbed

Díky :) skoro, ještě by potřeboval trochu zvětšit, velikostně má jen 80% oproti reálnému měřítku.

Matthes_CS

Dnes jsem potkal na facebooku :)

Robbed

#40
Díky, už jsem to taky zaznamenal  :)

má tam i video hotového modelu:


Robbed

Když už se bavíme o tom přeprodeji cizích návodů, tak tady je něco z podobného soudku :o ;D
https://lepinland.com/shop/lepin-just-arrived-items/moc-20570-terminator-t-800-bust-by-thire5/

a vím o dalších 3 stránkách, kde to nabízí taky

Petronel

#42
Robbe moc gratuluji! To je pro tebe velký úspěch a uznání, ne?
Není to jen obšlehlý návod, ale mají i vlastní dílky (některé možná začli vyrábět jen kvůli tvému modelu). To je podlě mě velký úspěch.  >:D
No ale samozřejmě pokud jsi o tom nevěděl a nekonzultovali to s tebou, tak to asi zamrzí. Chce to brát pozitivně.
Model se zkrátka líbí!

Já jsem však rád, že jsem si postupně poctivě sehnal Lego dílky na BL a postavil to podle tvého návodu.  ;)

Robbed

Tak díky :D
Ale jako je to tak bizarně uspokojující. Protože se s tím asi nic jinýho nedá dělat, neživí mě to a taky nevlastním originální práva :D

Togaran

#44
Citace od: Robbed kdy 24.01.2020, 20:28:21
Tak díky :D
Ale jako je to tak bizarně uspokojující. Protože se s tím asi nic jinýho nedá dělat, neživí mě to a taky nevlastním originální práva :D
Ano, je tu i pohled z druhý strany - na dveře zaklepe Arnold, co to jako má znamenat  ;D
Bral bych to taky pozitivně jako uznání. Pořád ještě ti tam napsali jméno, to je dobrá známka. Můžeš jim zkusit napsat, že by ses rád pobavil o fér podmínkách a třeba budou přístupný diskusi.
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

Chairudo

Citace od: Togaran kdy 27.01.2020, 08:26:34
...třeba budou přístupný diskusi.

Pravý optimista  ;D
Divím se, že je lepin stále v provozu když jim udělali razii ve fabrice a nedávno jsem kdesi viděl zprávu od lega že spor definitivně vyhráli.... asi to v číně nic neznamená.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr