Svérázné obchodní praktiky na Brick-mania(Odstranění NPB na Bricklinku)

Založil Systematik, 05.09.2012, 12:06:06

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Systematik

Citace od: otaznik kdy 05.09.2012, 10:53:44
Citace od: AdamHradil kdy 04.09.2012, 23:51:49
Místo toho tu na něj pliveš a odrazuješ mu potencionální zákazníky...
Myslím, že si zákazníky odrazuje sám. ...
Úroveň angličtiny ve Store terms + Splash je opravdu strašná, přeložená slova v českém slovosledu...
řekl bych že zklamání kupujících je částečně jejich vina, nebyli schopni porozumět/rozkódovat smysl
czenglického textu, byla to tedy tak trochu sázka do loterie a holt tak trochu nevyšla.

Zajímalo by mne, kolik z těch 1867 "Praise" se radši nepřipojilo k 8 "Neutral" (námitky ke stavu dílů + balení)
a 1 "Complaint" (Podle překladu údajně ,,... prodejce, který uráží a lže a měl by se stydět...").

Ale je to těžké, pokud někdo nechce/neumí/nemůže kupovat KW a potřebuje větší počty dílků...
...na druhou stranu proč plýtvat penězi, za které nedostaneš co chceš a co jsi si objednal.

Pro úplnost dodávám, že jsem od tohoto uživatele nic nekoupil, uvažovaný nákup figů se jaksi vytratil
při přesunu jeho kostek z mimibazaru na BL.

Colonel32

Citace od: Systematik kdy 05.09.2012, 11:40:28
A pokud se mi někdo za feedback Positive s poznámkou 97%=1fig side-crack.torso+minor face scr.+brok.airtanks loop+bend visor antenna ,,odvděčí" tím, že mi zakáže nakupovat v jedno BL shopu... well, je to jeho věc a jeho boj a může si za to sám.

Ty máš taky zákaz?

demeno

Nevím co se máš co vyjadřovat ke komentářům :-)

máš 447 pozitivu z prodeje 2 neutrální a 1 negativ
já   1879 pozitivu z prodeje 8 neutrální a 1 negativ

Myslím , že nejsem o nic horší prodejce než ty

jen se tu snažíš hanit můj shop. o nic víc ti nejde



Citace od: Colonel32 kdy 03.09.2012, 22:15:05
Citace od: demeno kdy 03.09.2012, 21:58:15
Collonel

Pokud chceš komolit moji přezdívku, mohu i já tvoji. Líbilo by se ti třeba dementno?

Citace od: demeno kdy 03.09.2012, 21:58:15už tu radši nebudu nic psát :-) jelikož jsem zas dostal nějaké varování :-)

To máš, myslím, za to prznění češtiny, ne za to že někdo nesouhlasí s tvými názory.

Citace od: demeno kdy 03.09.2012, 21:58:15
Mimochodem je zajímavé když jsi tak dobrý obchodník že tomu fettback na bricku moc neodpovídá :-)

1) Feedback, nikoli fetback ani fettback.

2) Ten tvůj je o hodně lepší, že...
http://www.bricklink.com/feedback.asp?fdbType=1&u=legostock

Citace od: demeno kdy 03.09.2012, 21:58:15
killco - fetback nedávám z jediného důvodu - lidé obdrží balík a pak napíší neutrál třeba viz můj - Czech is ok :-) 

Tak tuhle perlu tesat do kamene. Možná kdyby v tom balíku bylo to co čekali, tak by neměli důvod ten neutrál dávat.

demeno

Je jasný že jsi nic nenakoupil jelikož jsi jsi chtěl za 14 Kč na MMB vytřídit figurky :-)

Citace od: Systematik kdy 05.09.2012, 12:06:06
Citace od: otaznik kdy 05.09.2012, 10:53:44
Citace od: AdamHradil kdy 04.09.2012, 23:51:49
Místo toho tu na něj pliveš a odrazuješ mu potencionální zákazníky...
Myslím, že si zákazníky odrazuje sám. ...
Úroveň angličtiny ve Store terms + Splash je opravdu strašná, přeložená slova v českém slovosledu...
řekl bych že zklamání kupujících je částečně jejich vina, nebyli schopni porozumět/rozkódovat smysl
czenglického textu, byla to tedy tak trochu sázka do loterie a holt tak trochu nevyšla.

Zajímalo by mne, kolik z těch 1867 "Praise" se radši nepřipojilo k 8 "Neutral" (námitky ke stavu dílů + balení)
a 1 "Complaint" (Podle překladu údajně ,,... prodejce, který uráží a lže a měl by se stydět...").

Ale je to těžké, pokud někdo nechce/neumí/nemůže kupovat KW a potřebuje větší počty dílků...
...na druhou stranu proč plýtvat penězi, za které nedostaneš co chceš a co jsi si objednal.

Pro úplnost dodávám, že jsem od tohoto uživatele nic nekoupil, uvažovaný nákup figů se jaksi vytratil
při přesunu jeho kostek z mimibazaru na BL.

Colonel32

Negativ mám vinou zákazníka, který převzal poškozenou zásilku a pak chtěl peníze po mně, jeden neutrál svojí vinou + shodou okolností, druhý neutrál ani nevím za co.

Já dával pozitivy hned, co jsem obdržel platbu. Ty je držíš v šachu. Možná že kdybys dával feedbacky hned, tak by se vís lidí nebálo dát ti neutrál. Ale to už je čirá spekulace.

Ale v principu nemá smysl řešit rozdíly či podobnosti mezi námi dvěma, když já už BL zrušil.

Teď už jde jen o tebe a tvůj shop. Ty zvaž, jak se chceš ke svým zákazníkům chovat. Podnětů co bys mohl zlepšit je v tomto vlákně víc než dost.


demeno

To ALL:

Zboží je uskladněno na 150 m2 v cca 100 KS - 5ti policových regálech v  igelitových sáčcích

Pro prodejce , kteří mně berou jako konkurenci a snaží se mně jenom hanit a není jich málo:-) Tak mně jejich názor vůbec nezajímá.

Kupující kteří tu haní - počítám i colonela - všem byli buď vráceny peníze, nebo poslán nový dílek. Nikdy sem nikoho neokradl !!

Jinak kdybych byl tak špatný shop jak píšete, nebyl bych 6x za sebou v Featured Stores na Bricku, Je zajímavé, že mám stálé zákazníky kteří třeba koupi každý měsíc 30000 ks použitých kostek na jeden nákup a kupuji třeba po 5 té a nikdy žádný problém.  Opravdu z mé zkušenosti jsou největší rejpalové a nejhorší zákazníci ČR a SR zákazníci.  Je to vidět i z úrovně tohoto fóra. Kde se cca 5 závistivců seběhne jak sup na zvíře :-) a to i kdybych napsal téma že venku neprší.  Kritizuji pořád to samé do kola a k tomu i par nikdy se mnou neobchodovalo :-)    




Daniel

#6
Nejsem prodejce, ale také si klidně dovolím ten tvůj obchod pomluvit. Udělal jsem objednávku, bylo to sice za fajn ceny, ale kvalita snad nejhorší, co mi kdy přišlo :-\. Nějaké kostky jiné, nějaké prasklé a o zaprasených snad ani nebudu mluvit... Tak jsem dal dotaz, zda to nějak budeš řešit(ty jiné a prasklé, špinavé nějak přežiju). Odpověď nedorazila - tak nevím jestli mi jenom blbne email, nebo na to hážeš bobek?
S tím, co píše Colonel (obecně) souhlas, od prodejce by mělo následovat hodnocení po zaplacení:
Citace od: Colonel32 kdy 05.09.2012, 20:56:50
...Možná že kdybys dával feedbacky hned, tak by se vís lidí nebálo dát ti neutrál...
Odpověď od tebe asi teda nedorazí (když jsi se k ní měsíc nedostal), tak mi řekni co ti mám dát za hodnocení?

Aki

Citace od: Daniel alias Legacek kdy 05.09.2012, 21:55:58
Odpověď od tebe asi teda nedorazí...
Typuji že dorazí - zakáže ti nákupy ve svém "obchodě".

Nevím jak ostatním, ale mne se toto téma již dost zajídá. Doporučuji rovnou přesunout celé do Černé listiny. O legu toto téma není (i přes fotky zmiňovaných hromad) a všichni jsme si již své názory udělali.

Ale ještě musím Demena pochválit. Jeho poslední příspěvky jsou o řád srozumitelnější. Upřímně děkuji.

Systematik

Citace od: demeno kdy 05.09.2012, 20:45:05
Je jasný že jsi nic nenakoupil jelikož jsi jsi chtěl za 14 Kč na MMB vytřídit figurky :-)
Setřídil jsem celou dosavadní ,,obchodní korespondenci" jak to šlo po sobě a vynechal mailové adresy + obrazovou přílohu,
takže pouze přesně cituji včetně titulku z MMB:

> > > > > ------------ Původní zpráva ------------
> > > > > Předmět: Re: originalni lego figurky za super cenu omezene kusy
> > > > > Datum: 18.10.2011 06:19:12
> > > > > ----------------------------------------
> > > > > Zdravím,
> > > > > mám zájem o typy figurek, které posílám v příloze,
> > > > > prosím o info zda máte i ty a pokud ano, kolik.

> > > > ------------ Původní zpráva ------------
> > > > Předmět: Re: originalni lego figurky za super cenu omezene kusy
> > > > Datum: 18.10.2011 08:16:51
> > > > ----------------------------------------
> > > > Dobrý den kolik za takove figurky nabizite?

> > > ------------ Původní zpráva ------------
> > > Předmět: Re: Re: originalni lego figurky za super cenu omezene kusy
> > > Datum: 18.10.2011 08:22:02
> > > ----------------------------------------
> > > Dobrý den,
> > >
> > > podle stavu a typu 15 - 30 Kč

> > ------------ Původní zpráva ------------
> > Předmět: Re: Re: originalni lego figurky za super cenu omezene kusy
> > Datum: 18.10.2011 09:06:42
> > ----------------------------------------
> > po novem roce bych vam je sestavil, vsechny figurky mam ale ted pred vanoci
> > neni cas :-(

> ------------ Původní zpráva ------------
> Předmět: Re: Re: Re: originalni lego figurky za super cenu omezene kusy
> Datum: 18.10.2011 09:35:49
> ----------------------------------------
> Dobrý den,
>
> já na to nijak nespěchám, klidně to může být až příští rok...
> ...škoda, že nejsem někde poblíž, to by bylo jednodušší.

Předmět:Re: Re: Re: originalni lego figurky za super cenu omezene kusy
Datum: 18. 10. 2011, 10:00:50
----------------------------------------
ja na novy rok budu mit bricklink shop takze to tam pak bude vsechno vystavene :-)
bude tam cca 1 000 000 dilu takze to bude dost zajimave :-)

demeno

Můžeš mně napsat co jsi mně psal? Žádný mail, od tebe nepřišel ani zkrz Bricklink ani na mail :-) na všechny maily odpovídám na nic bobek neházím. Jinak kdyby jsi dobře koukal od 12. srpna jsi měl udělen pozitiv komentář :-) ale záhadně zmizel. Příště doporučuji , když nedojde odpověď napsat druhý mail a nedělat uraženého


Citace od: Daniel alias Legacek kdy 05.09.2012, 21:55:58
Nejsem prodejce, ale také si klidně dovolím ten tvůj obchod pomluvit. Udělal jsem objednávku, bylo to sice za fajn ceny, ale kvalita snad nejhorší, co mi kdy přišlo :-\. Nějaké kostky jiné, nějaké prasklé a o zaprasených snad ani nebudu mluvit... Tak jsem dal dotaz, zda to nějak budeš řešit(ty jiné a prasklé, špinavé nějak přežiju). Odpověď nedorazila - tak nevím jestli mi jenom blbne email, nebo na to hážeš bobek?
S tím, co píše Colonel (obecně) souhlas, od prodejce by mělo následovat hodnocení po zaplacení:
Citace od: Colonel32 kdy 05.09.2012, 20:56:50
...Možná že kdybys dával feedbacky hned, tak by se vís lidí nebálo dát ti neutrál...
Odpověď od tebe asi teda nedorazí (když jsi se k ní měsíc nedostal), tak mi řekni co ti mám dát za hodnocení?

demeno

Jsi šikulka, myslím že nabídka 15 - 30 Kč za figurky nebyla závratná. Zkoušel jsi to sehnat o dost levněji než na bricku a bohužel se obchod nepovedl z mé časové vytíženosti. Ještě že už takové maily nemusím řešit 

Citace od: Systematik kdy 06.09.2012, 00:45:16
Citace od: demeno kdy 05.09.2012, 20:45:05
Je jasný že jsi nic nenakoupil jelikož jsi jsi chtěl za 14 Kč na MMB vytřídit figurky :-)
Setřídil jsem celou dosavadní ,,obchodní korespondenci" jak to šlo po sobě a vynechal mailové adresy + obrazovou přílohu,
takže pouze přesně cituji včetně titulku z MMB:

> > > > > ------------ Původní zpráva ------------
> > > > > Předmět: Re: originalni lego figurky za super cenu omezene kusy
> > > > > Datum: 18.10.2011 06:19:12
> > > > > ----------------------------------------
> > > > > Zdravím,
> > > > > mám zájem o typy figurek, které posílám v příloze,
> > > > > prosím o info zda máte i ty a pokud ano, kolik.

> > > > ------------ Původní zpráva ------------
> > > > Předmět: Re: originalni lego figurky za super cenu omezene kusy
> > > > Datum: 18.10.2011 08:16:51
> > > > ----------------------------------------
> > > > Dobrý den kolik za takove figurky nabizite?

> > > ------------ Původní zpráva ------------
> > > Předmět: Re: Re: originalni lego figurky za super cenu omezene kusy
> > > Datum: 18.10.2011 08:22:02
> > > ----------------------------------------
> > > Dobrý den,
> > >
> > > podle stavu a typu 15 - 30 Kč

> > ------------ Původní zpráva ------------
> > Předmět: Re: Re: originalni lego figurky za super cenu omezene kusy
> > Datum: 18.10.2011 09:06:42
> > ----------------------------------------
> > po novem roce bych vam je sestavil, vsechny figurky mam ale ted pred vanoci
> > neni cas :-(

> ------------ Původní zpráva ------------
> Předmět: Re: Re: Re: originalni lego figurky za super cenu omezene kusy
> Datum: 18.10.2011 09:35:49
> ----------------------------------------
> Dobrý den,
>
> já na to nijak nespěchám, klidně to může být až příští rok...
> ...škoda, že nejsem někde poblíž, to by bylo jednodušší.

Předmět:Re: Re: Re: originalni lego figurky za super cenu omezene kusy
Datum: 18. 10. 2011, 10:00:50
----------------------------------------
ja na novy rok budu mit bricklink shop takze to tam pak bude vsechno vystavene :-)
bude tam cca 1 000 000 dilu takze to bude dost zajimave :-)

demeno

Právě jsem se řídil tvojí radou :-) Zákazník žádny mail nepsal. docela by mně zajímalo kam to poslal. Jelikož to nepsal ani přes brick formulář ani přes mail, Teda pokud nepsal z jiné adresy či se nepodepisoval jiným jménem či neuváděl jiné číslo objednávky

Citace od: Aki kdy 05.09.2012, 22:09:33
Citace od: Daniel alias Legacek kdy 05.09.2012, 21:55:58
Odpověď od tebe asi teda nedorazí...
Typuji že dorazí - zakáže ti nákupy ve svém "obchodě".

Nevím jak ostatním, ale mne se toto téma již dost zajídá. Doporučuji rovnou přesunout celé do Černé listiny. O legu toto téma není (i přes fotky zmiňovaných hromad) a všichni jsme si již své názory udělali.

Ale ještě musím Demena pochválit. Jeho poslední příspěvky jsou o řád srozumitelnější. Upřímně děkuji.

otaznik

A já myslel, že jedinej, kdo tu má odpověď na všechno, jsem já.  8)

Icewalker

Vážení kolegové! Byl bych rád za radu ohledně Bricklinku, kde jsem byl označen jako Non-Paying Buyer (NPB).

Nedávno jsem učinil objednávku na BL u uživatele "legostock". Zaplatil jsem požadovanou částku, poté jsem obdržel zásilku. Když jsem však transakci ohodnotil NEUTRÁLNĚ, prodejce mě označil za NPB s tím, že musím buď hodnocení změnit na pozitivní, nebo doplatit 50Kč poplatek za počet lotů. Tento poplatek má uveden v podmínkách obchodu, ale při vyřizování objednávky ho ode mne nechtěl.

S problémem jsem se obrátil i na helpdesk, ale zatím se mi nikdo neozval. Prodejci bych snad těch 50Kč navíc poslal, kdyby si o ně řekl slušně. Ale způsob, jakým se mnou jednal po jemu nevyhovujícím hodnocení objednávky mne od toho z principu odrazuje. Co myslíte?

Dodatek: Kdybych hodnotil transakci pozitivně, bylo by to dle mého nefér vůči ostatním prodejcům, jejichž zásilky byly mnohem lépe baleny a vyřízeny.
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

Anatyt

A prečo si mu dal neutrálny feedback? Prišiel Ti tovar nejak poškodený? Alebo?

Měch

Přesně to samé se stalo mě. Přišlo mi lajdácky zabalené Lego, všech 170 lotů v jedné igelitce :o a hodně dílů polepených těma drobivýma neodlepitelnýma samolepkama a popsanýma lihovkou. Když jsem dal neutrál, prodejce mi zakázal nakupovat u něho v obchodě i v jeho sesterském obchodě Brick-room.

Prodejce legostock byl velmi agresivní, urážel a zcela jistě neovládal češtinu, ale protože jsem chtěl nákup odeslat do týdne (což bylo podle prodejce na hranici možností), což jediné hrálo v jeho prospěch, odstoupil jsem od neutrálního komentáře a neudělil komentář žádný. Obratem mi byl umožněn nákup v obou obchodech, ale už mě tam nikdy neuvidí.
Teď zpětně už nevím proč jsem vlastně komentář stáhnul, ale možná jsem si chtěl nechat otevřené vrátka pro nějaký výhodný nákup, kde mi nebude záležet na kvalitě balení a dílů.
Možná by bylo dobrá toto přesunout do Černé listiny (pokud to tam už není).

Ohledně NPB nevím, myslím, že je to pošéfované tak, aby se kupující nemohl pořádně bránit a musel se dovolávat někam výš.
Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

Daniel

Citace od: malý Měch kdy 06.11.2012, 22:09:38
... odstoupil jsem od neutrálního komentáře a neudělil komentář žádný...
Kolik takových lidí nakonec jeho tlaku na stažení neutrálu ustoupilo? Já neustoupil a mám negativ. Ale určitě nelituji - kde jsme, aby si prodejce diktoval, jak ho ohodnotíš ???.

Icewalker

Citace od: Anatyt kdy 06.11.2012, 22:02:52
A prečo si mu dal neutrálny feedback? Prišiel Ti tovar nejak poškodený? Alebo?
Zásilka byla ve stavu, jak popsal malý Měch (čímž mu děkuji za komentář). Vše v jednom pytlíku (jen pár figů bylo zvlášť), a samolepky nalepené na nemalém množství součástek. Neutrál mi přišel adekvátní, ale prodejce ho bere zřejmě vyloženě negativně.
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

peki

Už se to tu párkrát  s tímto prodejcem řešilo např. zde, není to na přesunutí někam s směrem do černé listiny ?  Formou varování před svéráznými praktikami ?

Matošo

Kdyby to bylo na mě, tak bych mu napsal, ať si nas*re, že mu nebudeš ustupovat a že ti jedno NPB neublíží (pokud už nemáš 2, tak opravdu ne).

Možná by stálo za to napsat toto přímo do komentáře - změnit ho na negativní a napsat, jak vymáhá z kupujících kladná hodnocení.

Uvidíš co napíšou z BL, jestli vůbec něco. Kdyžtak zkus kontaktovat někoho z adminů, docela reagují.

Člověk nesmí pořád ustupovat, jinak tihle šmejdi vždycky vyhrajou...

Robbed

Asi nejhorší obchod kde jsem nakupoval (špinavé, hodně použité, zaměněné dílky), ale zase na druhou stranu kde jinde se u nás dá sehnat tolik vzácných dílků.

Colonel32

Takovéto vydírání, tedy že tě prodejce lživě označil za NPB bych okamžitě hlásil nejen adminům BL, ale také o něm informoval na BL fóru.

Akorát se teda dobře bavím, že opět došlo na moje slova... já vás před tímhle člověkem varoval už když obchod otevřel, Měch se ho ještě zastával, jak je to v pohodě prodejce a hle, už se blíží bojkot za celé Kostky.

Ještě teda dodám, že pokud bude jeho obchod úplně uzavřen (pro takovéto jednání), bude celkem reálná šance se negativů nechat zbavit, stejně jako se to povedlo mně, když nakonec zakázali toho hajzla, co sám potiskával díly a pak je prodával jako originály. Taky mi nikdo nevěřil, a o tři měsíce později už měl 30 negativů a chlapci se bili do hlavy.

Icewalker

Děkuji všem za komentáře. Jde mi teď hlavně o to, mám-li zasílat oněch 50kč. Vzhledem k jednání prodejce se mi nechce :P

Citace od: Matošo kdy 06.11.2012, 23:06:22
Možná by stálo za to napsat toto přímo do komentáře - změnit ho na negativní a napsat, jak vymáhá z kupujících kladná hodnocení.
To už mě také napadlo, ale chtěl jsem to nejdřív probrat s ostatními.

Citace od: Robbed kdy 06.11.2012, 23:17:08
Asi nejhorší obchod kde jsem nakupoval (špinavé, hodně použité, zaměněné dílky), ale zase na druhou stranu kde jinde se u nás dá sehnat tolik vzácných dílků.
Vzácné dílky, to ano. Ale musíme si uvědomit, že on nás zákazníky potřebuje víc, než mi jeho.

Citace od: Colonel32 kdy 06.11.2012, 23:19:55
Akorát se teda dobře bavím, že opět došlo na moje slova... já vás před tímhle člověkem varoval už když obchod otevřel, Měch se ho ještě zastával, jak je to v pohodě prodejce a hle, už se blíží bojkot za celé Kostky.
Mea culpa. Bohužel mi varování uniklo. Doteď jsem nevěděl, že je to někdo na Kostkách přítomný.
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

Colonel32

Citace od: Icewalker kdy 06.11.2012, 23:22:21
Děkuji všem za komentáře. Jde mi teď hlavně o to, mám-li zasílat oněch 50kč. Vzhledem k jednání prodejce se mi nechce :P

Ani omylem  :P Kupujícího negativní feedback v podstatě neohrožuje.

Citace od: Icewalker kdy 06.11.2012, 21:51:11nebo doplatit 50Kč poplatek za počet lotů. Tento poplatek má uveden v podmínkách obchodu, ale při vyřizování objednávky ho ode mne nechtěl.

Pokud ti sám vědomě dá slevu, je absolutně nemyslitelné, aby si za chvíli domyslel, že chce rozdíl doplatit. Na mně zkoušel v podstatě to samé, tak jsem ho velmi netaktně poslal do háje.

http://www.kostky.org/forum/index.php?action=profile;u=3486

otaznik

Takové šmejdy je potřeba ignorovat, ne u nich kupovat díly!

Systematik

Citace od: Icewalker kdy 06.11.2012, 23:22:21
Děkuji všem za komentáře. Jde mi teď hlavně o to, mám-li zasílat oněch 50kč. Vzhledem k jednání prodejce se mi nechce :P
Já bych zřejmě na Tvém místě nic neposílal a jednoduše tyto BL obchody ignoroval...

Citace od: Icewalker kdy 06.11.2012, 23:22:21
Citace od: Matošo kdy 06.11.2012, 23:06:22
Možná by stálo za to napsat toto přímo do komentáře - změnit ho na negativní a napsat, jak vymáhá z kupujících kladná hodnocení.
To už mě také napadlo, ale chtěl jsem to nejdřív probrat s ostatními.
Problém je, že feedback může mít max. 80 znaků, tam se moc nerozepíšeš...

Systematik

Citace od: Colonel32 kdy 06.11.2012, 23:19:55
Akorát se teda dobře bavím, že opět došlo na moje slova... já vás před tímhle člověkem varoval už když obchod otevřel, Měch se ho ještě zastával, jak je to v pohodě prodejce a hle, už se blíží bojkot za celé Kostky.
No já jsem s ním nakonec obchod udělal, 50figů, nějaká torza a nohy, vše used.
Sepsal jsem, co je špatně (prasklá torza a ruce, chybějící Airtanks) a do týdne jsem dostal poštou náhradu.
Ne sice přesně všechno, co bylo třeba, ale je pravda že jsem to až tak přesně nespecifikoval.

Takže podtrženo sečteno je to zřejmě trochu sázka do loterie,
objednávky vychystávají až po zaplacení, kvůli tomu, že každej 30. nezaplatí.

Icewalker

Ještě jednou děkuji za komentáře. Hodnocení jsem změnil na negativní, abych případné kupce varoval. Obratem jsem dostal také negativní (včetně sprostého komentáře), ale to jsem čekal.
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

Cavelon

Citace od: Icewalker kdy 07.11.2012, 18:27:20
Obratem jsem dostal také negativní

Very problem customer !! no read store therms !!!!

Tou "angličtinou" len potvrdil/a svoju "vysokú úroveň". ;D

Icewalker

Děkuji pekimu za přesun do Černé listiny.

Již jsem dostal e-mail (mimo bricklink), kde legostock ukončuje naši vzájemnou komunikaci (a neuctivě se do některých lidí z Kostek). Pokud ještě bude nějaký vývoj, dám vědět.
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr