(vlastní) Alternativní modely ze setu 42020 - Vocucbat

Založil VocucBat, 03.05.2014, 12:23:01

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

VocucBat

Po té co jsem postavil hlavní a alternativní model, začal jsem přemýšlet, jestli nezvládnu z těchto dílků postavit něco lepšího, a tak jsem v šest hodin ráno 1. 5. na internátě vzal set z poličky, ze skříně vytáhl krabičku se zbývajícími dílky a dal se do stavby. Postavit křídla byla celkem hračka i přední část se sklopným podvozkem mi nedala příliš zabrat, ale zadní část jsem vylepšoval až do pátku. Na internetu jsem našel i jiná letadla, možná jsou hezčí, ale já jsem se svým výtvorem spokojen.

Model má: Otáčející se vrtule a sklopný přední podvozek.... No a také má své mouchy  >:D.

Omlouvám se za hrozné fotky, ale nedovedu fotyho přístroji vysvětlit, aby fotil modrou opravdu modrou. ::)

PS.: Ať žije grohl  >:D >:D

Více fotek: http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=542898






Tomik

Celkem povedené dílko. Nejvíce mě zaujalo netradiční využití listů vrtule pro vytvoření křídel a ocasu. Jinak, použití pneumatik na spojení dvou bushů na ocase mi přijde trochu brutální - ze zkušenosti vím, že se pneumatiky a gumičky rádi deformují, takže je budeš mít pěkně vytahané...
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

VocucBat

Díky!


Citace od: Tomik kdy 04.05.2014, 21:16:34
Jinak, použití pneumatik na spojení dvou bushů na ocase mi přijde trochu brutální - ze zkušenosti vím, že se pneumatiky a gumičky rádi deformují, takže je budeš mít pěkně vytahané...
Jo vím, vrazil jsem to tam jen, aby ta šedá nebyla vidět a abych se zbavil co nejvíce dílků... Asi to ale sundám... Je to můj první technic MOC a alternativní model zároveň.

VocucBat

Napadlo mne vytvořit stroj, který létat nebude. Vznilko něco jako motokára. Hlavní nevýhodou je že se pohání točením volantu.  ;D

PS: Až půjde BS dám to tam...


VocucBat

#4
Potom jsem se však dal do velké předělávky mého letadla. Konečně jsem to nějak užesal a výsledek posuďte sami. Sklápění předního kolečka bylo bro zbytečnost odebráno... Možná jsem použil i některé drobné díly které byly v krabičce navíc...

PS: Až půjde BS dám to tam...