Stěhování do sousedství - Doprava modulů sousedů na Lipno

Založil Petronel, 23.04.2015, 19:55:21

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Petronel

Je tu stále pár lidí, kteří nenapsali jak místnosti dopraví na Lipno (viz. seznam v prvním příspěvku).  Prosím o vyjádření!

+Vocubat žádal někoho o odvoz modulu, prosím domluvte se.

davroman

... s vocubatem jsem dohodnutý já - pokud se mu neozve nikdo poblíž, komu by moduly předal, pošle je poštou ke mně domů a já je vezmu na Lipno - na druhý stavební víkend.
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

atasoft

Ahoj, domlouvám dopravu s plzeňáky, předběžně by to vzal asi Luky1987.

Petronel

Citace od: atasoft kdy 18.05.2015, 10:27:09
Ahoj, domlouvám dopravu s plzeňáky, předběžně by to vzal asi Luky1987.

Až bude něco jisté, napiš sem prosím přesně kdo veze koho místnosti.

atasoft

Citace od: atasoft kdy 18.05.2015, 10:27:09
Ahoj, domlouvám dopravu s plzeňáky, předběžně by to vzal asi Luky1987.

Ahoj, tak s Lukym (luky1987) je to domluvený, dáme mu to ve CT 21.5. a on to pak vezme na Lipno.
Máme "dětský pokoj" a 2 díly střechy, z toho jeden rohový - viz. záznamy v plánku.

atasoft (weissar)

Luky1987

Citace od: atasoft kdy 18.05.2015, 17:09:36
Citace od: atasoft kdy 18.05.2015, 10:27:09
Ahoj, domlouvám dopravu s plzeňáky, předběžně by to vzal asi Luky1987.

Ahoj, tak s Lukym (luky1987) je to domluvený, dáme mu to ve CT 21.5. a on to pak vezme na Lipno.
Máme "dětský pokoj" a 2 díly střechy, z toho jeden rohový - viz. záznamy v plánku.

atasoft (weissar)
Hlásím převzetí.

Kuba

#36
Včera v Lanškrouně předáno byty od Jukuruku-Kuba, Honzicek22 a Danyboy. Je to dáno v bedně s drobnostmí, kerou má Mirek v dodávce s připraveným nákladem na Lipno. Dále byly v bedně viněty od Hačislava, Pro Hačislava od AKIHO kovboj s torzem http://www.bricklink.com/catalogItem.asp?P=973pb1138c01 a dal jsem tam i 6 žlutých podložek 8x16, které by měl Hač někdy předat Akimu. Dále je v bedně nějaká viněta/y od Matky a jsou tam ještě vojáci na bitvu od Linhiho s trnína a minifigové na bitvu od Danyboye.

Snad jsem nanic nezapomněl, ale v bedně je A4 popsána tím co v bedně vše je a od koho. Tak to tam na Lipně slušně rozdělte ať se nic nikomu nestratí.  ;D

VocucBat


yanice

Me dve pokojicky bere MilanV. Omlouvam se za chybejici diakritiku, mam pujceny komp.

J.

davroman

Citace od: vocucbat kdy 24.05.2015, 09:11:29
Již jsem odeslal davromanovi.


Ano, potvrzuji přijetí a odvoz na Lipno. Cestu poštou to přežilo, rohový modul méně dobře. Ale to doladíme.
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

Puclik

Stará singrovka a Podomní prodejce dnes předány Tomas.

milanv

Převzal jsem od yanice její dva moduly a podle jejího vyjádření se nezměnily od posledního focení (čili políčka v mapě lze změnit na zelenou). Kvůli nemalému množství volně ložených dílů budou fotografie na místě potřeba.
Pán na Žlutém hradě

Neřád :-)


Marty713

Potvrzuji přijetí střešních modulů od Akiho ;)

Pokud bude souhlasit, můžu pro něj na Lipně vzít i ty podložky (6 žlutých 8x16) od Hače.

BlueRose