Stěhování do sousedství - Doprava modulů sousedů na Lipno

Založil Petronel, 23.04.2015, 19:55:21

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Petronel

Stěhování do sousedství

CitaceCo zkontrolovat před stěhováním!

  • je pořádně všechno secvaknuté a zpevněné. (zdi, plate,tile atp.)
  • nekouká a nevyčnívá do boku modulu nějaký dílek nebo výstupek!
  • zespodu na modulu jsou v druhé a předposlední řadě studů díry – viz obrázek v pravidlech.
  • model má správnou celkovou výšku! Celkem 8 bricků a 4 plate (2 na podlahu, 2 na strop)
  • uvedené 2 vrstvy na podlahu a jedna (ta horní) na strop jsou z pohledové strany v barvě Dark Bluish Gray!
  • na stropě v rozích plate 2x2 jinak jen tile! (2 tile nechat přesahovat vpravo, do vedlejšího modulu a zároveň nechat prostor a počítat s napojením zleva sousedními tiles)
  • rohové moduly jsou pohledové ze dvou stran – tmavě šedé tiles na dvou stranách. 2x2 tmavě šedé plate také v každém rohu a pravidla pro hladké tiles jako viz. víše. Pouze se nejedná o dvě protilehlé strany!
  • moduly, které dle plánu mají okno či dveře, mají vytvořený otvor přesně na daném místě (okna i v dané výšce), tak jak je dáno v pravidlech! Dveře a okna nevkládejte a nepřibalujte! (vše je psáno v pravidlech)
  • modul je nafocen a jeho konečné provedení zveřejněno v tématu projektu (jinak nebude zařazen do soutěže!).

Po překontrolování všech bodů celý modul pořádně zabalit, aby vše přežilo cestu. Volné dílky bezpečně přibalit v pytlíku a přiložit do modulu. Fotodokumentace je také důležitá pro případnou opravu modulu či umístění volných dílků. Proto mějte vše prosím řádně nafoceno.

Toto téma slouží k dohodám a sjednávání dopravy modulů ze společného projektu Sousedé.
Zakládám nové téma, aby se nám to nemísilo se základním.

Svůj/svoje modul/y můžete buďto předat jinému vystavovateli, který na Lipno jede (domlouvejte se prosím zde), nebo doručit osobně v době stavěcích víkendů dle termínů zde.
Dle informací se však nepočítá s ubytováním, pokud vystavujete pouze Sousedy či/a Fantasy bitvu.
Doporučuji tedy těmto stavitelům využít možnosti předání modulů v Praze, či jinde ostatním vystavovatelům.
O moduly bude samozřejmě dobře postaráno a já se postarám o jejich správné vyprezentování.  :)
I v takovém případě získáte "titul" vystavovatele - čili možnost účastnit se Lugbulku a dalších možných akcí a zařazení do naší sousedské soutěže.

Prosím tedy diskutujte zde, jak moduly na Lipno doručíte, já to budu evidovat v prvním příspěvku ať máme přehled.
Pokud budete potřebovat moduly odvézt napište sem a dáme to nějak dohromady. Samozřejmě ale ideální bude předání někomu v Praze, Brně...

Seznam sousedů a jejich stěhování:
Petronel - osobně, veze Kerbosovo z Liberce
MilanV - osobně, veze od Horcik Designs
Hacislav - osobně
honzicek22 - doručí peki (Jukuruku-Kuba pekimu)
Martins - osobně
yanice -
Sanna - osobně
Hardegon - osobně
Papluh - osobně
šipka a syn - osobně
BlueRose - doručí peki
Sihaja - osobně
kerbos - doručí Petronel
atasoft - doručí luky1987
vocucbat
Horcik Designs - doručí MilanV
matka - osobně
Izabella08 - doručí Chairudo
peki - osobně, veze Jonasovo, BlueRose, Jukuruku-Kuba
Jukuruku-Kuba - doručí peki
yoshimaka - doručí Chairudo
Davroman - osobně
tomas. - osobně
patkutil - doručí Chairudo
Marty713 - osobně
Jonas - doručí Peki
danyboy -
Atom106 - osobně
Mrs.Tygris - osobně
Puclik - doručí tomas.

Marty713

Na Lipno jedeme s rodinkou, takže já osobně. Všem AFOLům z Ústecka pak můžu nabídnout odvoz jejich MOCů včetně následné instalace na místě ;)

HD

Dílnu (snad i s ochranou převozní krabicí) můžu svěřit (a svěřím  ;D ) do opatrovnictví kdekoli v Praze (nejraději někde kolem centra). (Pokud ji prosím někdo s sebou vezme, samozřejmě.)
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

tomas.

Citace od: HorcikDesigns kdy 23.04.2015, 22:41:21
Dílnu (snad i s ochranou převozní krabicí) můžu svěřit (a svěřím  ;D ) do opatrovnictví kdekoli v Praze (nejraději někde kolem centra). (Pokud ji prosím někdo s sebou vezme, samozřejmě.)



Z Prahy můžu vzít (i dalším), tak klidně napište...  ;)

milanv

Citace od: tomas. kdy 23.04.2015, 23:11:22
Z Prahy můžu vzít (i dalším), tak klidně napište...  ;)

Já samozřejmě také - mám volno v autě jak pro lidi, tak pro modely.
Pán na Žlutém hradě

Kuba

Předal bych to někomu v Lanškrouně. Nějaký dobrovolník?

yoshimaka

Ahoj - já to pravděpodobně pošlu po Chairudovi - ten tam určitě jede.
Lust och fägring stor

HD

Citace od: milanv kdy 23.04.2015, 23:50:25
...
Citace od: tomas. kdy 23.04.2015, 23:11:22
...

Tak teď jsem na rozpacích...   ;D Který z Vás to má blíže k okolí Žižkova? (aby nikdo z nás nemusel dále než je nutno :D )
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

tomas.

Pohybuju se na pravym břehu řeky a ideálně P4 nebo P10...
V autě budu mít případně místo pro jednoho člověka.

VocucBat

Já mám s dopravou celkem problém, když jsem se hlásil myslel jsem že pojedu sám vlakem, ale nakonec takto pojedu na otočku na kidfest, proto to bud mohu zalsat poštou k někomu z vás či někomu předat.
Děkuji

Chairudo

čtvrtek 28 jedu na Lipno, pro ty co tam mají MOC z Lanškrouna nebo Olomouce se mi mohou hlásit, zatím vezu jen pár bytových jednotek sousedů a 2 moduláry, takže místa je dost.

bytové jednotky beru pro Yoshimaka a Izabella08
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

milanv

Citace od: HorcikDesigns kdy 26.04.2015, 18:31:53
Tak teď jsem na rozpacích...   ;D Který z Vás to má blíže k okolí Žižkova? (aby nikdo z nás nemusel dále než je nutno :D )

Zastávka Orionka a/nebo každodenní cesta Orionka<->Palmovka přes Ohradu je OK? :)
Pán na Žlutém hradě

HD

#12
Citace od: milanv kdy 27.04.2015, 15:16:00
...
Citace od: tomas. kdy 26.04.2015, 21:09:34
...

No, Ohrada mluví jasně, tu mám opravdu "skoro za dveřmi", na P4 nebo P10 musím, sic krátkodobě, ale přece, využít služeb nabízených MHD-ou.

VELKÉ díky Tomas., a Milanv ;) (se skloňováním přezdívek si nejsem jist, tak ho raději vynechávám)


EDIT: Předám Milanovi.
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

davroman

Dorazíme s rodinou ve čtvrtek 28.5. večer a zůstáváme na Lipně do neděle. Na "place" se objevíme v pátek dopoledne. Kdyby někdo chtěl vzít nějaké MOCy, jedeme trasu Trutnov - HK - Pha - CB - Lipno.
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

papluh

Pondelok 25teho idem na služobku do Mníchova, cestou dovezem moduly na Lipno.
V piatok 29teho pojdem naspäť cez Lipno s tým, že to doaranžujem sám.
Budú s dokumentáciou pre prípad, že by som to pred uzávierkou v piatok nestihol.

Sihaja

#15
EDIT: Dovezu asi osobně víkend 22. 24. května.

Petronel

Prosím všechny co ještě neinformovali o tom, jak své moduly sousedů doručí na Lipno (viz. první příspěvek), aby tak učinili!

Děkuji  :)

Sanna

Dovezu osobně. Jedeme v pátek 22.5. a budeme až do neděle 31.5.  Pokud by někdo chtěl něco vzít,tak je možné předat v Praze na Černém mostě.

Hacislav

Skusím to s verbováním i zde:

Citace od: Hacislav kdy 03.05.2015, 16:09:38
Mám prosbu.
Našel by se někdo kdo by byl schopen být na místě už v pátek ráno (nejlépe příjezd na místo v čtvrtek večer, tak jako já) a od rána mi pomohl se stavbou Fantasy bitvy. Je potřeba, aby jsme postavili přes den maximum základu/terénu a také vyřešili maximum vzdušného prostoru, vytvořili tak prostor bitvu, aby následně odpoledne - v podvečer jak přijedou další lidé, nám měli kde a s čím pomáhat.

Všichni s kterými jsem byl předběžně domluvený nakonec nemůžou.
Nabídnout mohu bohužel jen to, že ten kdo mi bude pomáhat se stavbou bude mít vystavovatelské ubytování zdarma.
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

VocucBat

Prosím, nenašel by se někdo z okolí Uherského Hradiště, Zlína či Kroměříže, kdo by byl ochoten vzít jeden až dva pokoje? Případně někdo komu bych to mohl zaslat poštou?
Děkuji

davroman

Citace od: vocucbat kdy 03.05.2015, 20:34:18
Prosím, nenašel by se někdo z okolí Uherského Hradiště, Zlína či Kroměříže, kdo by byl ochoten vzít jeden až dva pokoje? Případně někdo komu bych to mohl zaslat poštou?
Děkuji

Pokud bys nikoho nenašel poblíž na předání, nemám problém tvé pokoje přijmout poštou a na Lipno je odvézt. Dej případně vědět přes SZ.
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

davroman

Citace od: Hacislav kdy 03.05.2015, 16:13:31
Skusím to s verbováním i zde:

Citace od: Hacislav kdy 03.05.2015, 16:09:38
Mám prosbu.
Našel by se někdo kdo by byl schopen být na místě už v pátek ráno (nejlépe příjezd na místo v čtvrtek večer, tak jako já) a od rána mi pomohl se stavbou Fantasy bitvy. Je potřeba, aby jsme postavili přes den maximum základu/terénu a také vyřešili maximum vzdušného prostoru, vytvořili tak prostor bitvu, aby následně odpoledne - v podvečer jak přijedou další lidé, nám měli kde a s čím pomáhat.

Všichni s kterými jsem byl předběžně domluvený nakonec nemůžou.
Nabídnout mohu bohužel jen to, že ten kdo mi bude pomáhat se stavbou bude mít vystavovatelské ubytování zdarma.

Na Lipno dorazíme ve čt večer, ubytování máme v soukromém penzionu, v pá ráno se objevíme na výstavě. Nabízel jsem "volné ruce" pekimu na stavbu kolejiště, ale zatím bez odezvy. Takže případně můžeme pomoci s tvojí stavbou.  ;)
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

Atom


matka

Paní na Žlutém hradě

BlueRose

U našich dvou bytů (Novákovi, Bartáčkovi) se dolaďují barvy, k focení tak za týden. Na Lipno nejedeme, mohu zajistit předání komukoliv ochotnému v Praze nebo ještě lépe kdo pojede na Lipno přes exit 21 D1, tak v Mnichovicích.

peki

Citace od: BlueRose kdy 05.05.2015, 22:58:28
U našich dvou bytů (Novákovi, Bartáčkovi) se dolaďují barvy, k focení tak za týden. Na Lipno nejedeme, mohu zajistit předání komukoliv ochotnému v Praze nebo ještě lépe kdo pojede na Lipno přes exit 21 D1, tak v Mnichovicích.

u Blue Rose vyzvednu (snad tam po roce trefím  ;) )

Lanškroun směr Lipno vezmu já nebo Mirek

Martins

Osobně, mohu někomu něco vzít, přes den se pohybuji po Praze, nejčastějí na Praze 5.

Petronel

ok píšu si:
Peki bere modul BlueRose a modul Jukuruku-Kuba z Lanškrouna.

Kuba

Ještě vemu do Lanškrouna místnst Honzicek22, včera jsme si volali. No a myslím, že do Lanškrouna vemu i Danyboyové místnosti, ale to jsme ještě neprobrali.

peki

Citace od: Jukuruku-Kuba kdy 08.05.2015, 09:41:43
Ještě vemu do Lanškrouna místnst Honzicek22, včera jsme si volali. No a myslím, že do Lanškrouna vemu i Danyboyové místnosti, ale to jsme ještě neprobrali.
čím více tím lépe  ;)