Duplo spolecny projekt pro Lipno 2015

Založil Neřád :-), 04.11.2014, 13:12:25

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

mischidotcz

Citace od: Neřád :-) kdy 26.03.2015, 17:45:55
takže předělaný návrh na stavbu
Neřáde, a proč si tedy spolu neprohhodme A8 a A10? Nikolinek by pak nemusela předělávat tu stranu, kterou má vlevo od hradu.
Co vy na to?

mischidotcz

Citace od: mischidotcz kdy 28.03.2015, 09:36:57
Citace od: Neřád :-) kdy 26.03.2015, 17:45:55
takže předělaný návrh na stavbu
Neřáde, a proč si tedy spolu neprohhodme A8 a A10? Nikolinek by pak nemusela předělávat tu stranu, kterou má vlevo od hradu.
Co vy na to?
Nikolinek,
pokud asi teda bude hrad ústit do A10, kde snad bude les, kolik nopů přesahuješ a jak daleko od prava začíná černá část mostu? Díky.

Neřád :-)

Citace od: mischidotcz kdy 28.03.2015, 09:36:57
Citace od: Neřád :-) kdy 26.03.2015, 17:45:55
takže předělaný návrh na stavbu
Neřáde, a proč si tedy spolu neprohhodme A8 a A10? Nikolinek by pak nemusela předělávat tu stranu, kterou má vlevo od hradu.
Co vy na to?
myslim ze neni duvod si něco  prehazovat pokud by to chtela Nikolinek predpokladam ze by si řekla .... Tesime se na nejake fotky tveho MOC lesa a krajiny :-)

nikolinek

Na kterou stranu bude je mi zatím jedno, jak se to bude hodit, hrad je stejně komplet rozložený a budu jej pak znova stavět. Ovšem jsem o tom přemýšlela a možná by bylo rozumnější a na pohled příjemnější umístit jej z A9 do A10. Nechci ale nikomu nic komplikovat.

Neřád :-)

#64
Citace od: nikolinek kdy 28.03.2015, 14:32:22
Na kterou stranu bude je mi zatím jedno, jak se to bude hodit, hrad je stejně komplet rozložený a budu jej pak znova stavět. Ovšem jsem o tom přemýšlela a možná by bylo rozumnější a na pohled příjemnější umístit jej z A9 do A10. Nechci ale nikomu nic komplikovat.
ja stim problem nemam pokud ti to vyhovuje vic muze to tak byt , A9 A10 je teda ve vasi kompetenci a domlouvejte se spolu od mischidotcz bych rad videl nafocenou jeji cast co nejdriv alespon hruby nastrel na hloubku tech 98cm a sirk od padaciho mostu do 98 cm vim ze jsi psala ze zvirata mají teprve dojit ale krajna les atd .. Se daji stavet uz ted ne ?:-)  dik tom

mischidotcz

Už na tom usilovně pracuji.
A rozměry teda jen 98x98?

Neřád :-)

Citace od: mischidotcz kdy 28.03.2015, 15:00:52
Už na tom usilovně pracuji.
A rozměry teda jen 98x98?
super :-)

Neřád :-)

Dám sem info od mischidotcz  :)

Citace od: mischidotcz kdy 03.04.2015, 00:16:28
Jelikož budeme navazovat na hrad mostem, udělala jsem první nástřel útesu...



Myslím, že by to mělo být víc rozvlněné, mno uvidíme...

Neřád :-)


Jelikož budeme navazovat na hrad mostem, udělala jsem první nástřel útesu...



Myslím, že by to mělo být víc rozvlněné, mno uvidíme...
[/quote]

ahoj úplné jsem si nejsem jisty z které strany to ma byt pohledové  :)

Neřád :-)

ps prosím návrh, nástřel , fotky atd. dávejte prosím do vlákna ať se k nim můžou případne vyjádřit i ostatní co staví dik t

nikolinek

A to by jako navazovalo na  ten most?

mischidotcz

Mno, předpokládala jsem, že bychom oddělali ten tunel a  napojili  to na ten útes...

mimochodem jsem udělala nový design útesu, který více odpovídá zaběhlému "rozlišení"...



Není možno ještě zapůjčit kostky tan, dark tan, gray a dark gray?

pavlik88

Ahoj,
přikládám foto jak by mohla vypadat ZOO z kostek a zvířátek co máme.
ještě bude potřeba upravit rozvržení, aby to bylo čistší.
Rozměr hloubka cca 85cm a šířka 110 cm. Pokud bych použil jen 4x plochu bylo by cca 85x85cm.
Jen bych potřeboval potvrdit, zda a jaké místo mám vyhrazeno.
Z diskusí v době, kdy jsem se neozýval mi vyplynulo, že jsou sektory již rozebrány...
Pavel

Neřád :-)


mischidotcz

Nikolnek, jak velký budeš tedy potřebovat porstor pro svůj hrad z naší plochy?
Neřáde, je nutné dělat kopec, resp. kdyby hrad navazoval zadem, tedy jezerem, bylo by asi jednodušší na něj navázat. A můžeme s Pavlíkem na našem kousku použít kousek farmy? Jak to máte vymyšlené vy s BlueRose?

Neřád :-)

Citace od: mischidotcz kdy 13.04.2015, 18:31:52
Nikolnek, jak velký budeš tedy potřebovat porstor pro svůj hrad z naší plochy?
Neřáde, je nutné dělat kopec, resp. kdyby hrad navazoval zadem, tedy jezerem, bylo by asi jednodušší na něj navázat. A můžeme s Pavlíkem na našem kousku použít kousek farmy? Jak to máte vymyšlené vy s BlueRose?
ahoj zacinam se v tom ztracet , nejdrive jsi si chtela misto prohodit ze budes stavet les a navazovat na hrad a mas na to objednane sety a navhrhujes pretoceni hradu OK a ted zase chces jenom stavet jenom zadni cast a ve ktere casti A8 A9 A10 ? Nebo  te puvodni ?nebo zase otocime hrad ?  Promin ale uz nechci porad vse  prehazovat protoze ti to zrovna ted prijde jednodusi.I ja si delam na svou cast. Nechame to jak  je .Prostoru na zmeny bylo  dost a mas to jak jsi chtela , v nasem ctverci bude vesnice vcetne farmy takze dalsi neni uplne vhodna a z mostem nepocitam od te doby co jsi zadala o  vymenu mist a otoceni hradu .

nikolinek

Už se tedy taky dost ztrácím.  Začala jsem stavět. Počítám to asi takto, celá základna hradu i s okolím na délku jsou tři velké podložky asi 115 cm - bude vepředu ukončeno vodou plus bude asi 5 cm přesahovat most, na který by se mělo navázat, to předpokládám, že mischidotcz  je to tak? Nebo se tedy něco mění? Z těch cca 120 cm by se daly odpočítat tak 3 max. 4 cm ,když se to celé posune vzadu přes (za) ten podstavec (pokud to půjde).

Neřád :-)

Citace od: nikolinek kdy 13.04.2015, 21:02:48
Už se tedy taky dost ztrácím.  Začala jsem stavět. Počítám to asi takto, celá základna hradu i s okolím na délku jsou tři velké podložky asi 115 cm - bude vepředu ukončeno vodou plus bude asi 5 cm přesahovat most, na který by se mělo navázat, to předpokládám, že mischidotcz  je to tak? Nebo se tedy něco mění? Z těch cca 120 cm by se daly odpočítat tak 3 max. 4 cm ,když se to celé posune vzadu přes (za) ten podstavec (pokud to půjde).

Ahoj v klidu stavej dal podle toho jak potrebujes

mischidotcz

Citace od: nikolinek kdy 13.04.2015, 21:02:48
Už se tedy taky dost ztrácím.  Začala jsem stavět. Počítám to asi takto, celá základna hradu i s okolím na délku jsou tři velké podložky asi 115 cm - bude vepředu ukončeno vodou plus bude asi 5 cm přesahovat most, na který by se mělo navázat, to předpokládám, že mischidotcz  je to tak? Nebo se tedy něco mění? Z těch cca 120 cm by se daly odpočítat tak 3 max. 4 cm ,když se to celé posune vzadu přes (za) ten podstavec (pokud to půjde).
Mno, možná jsem se v tom ztratila já, omlouvám se. Měla jsem za to, že stavíme s Pavlíkem roh, když jsi se chtěla přemístit na A10, není tak?
A díky za rozměry.

Neřád :-)

#79
Citace od: mischidotcz kdy 14.04.2015, 18:00:25
Citace od: nikolinek kdy 13.04.2015, 21:02:48
Už se tedy taky dost ztrácím.  Začala jsem stavět. Počítám to asi takto, celá základna hradu i s okolím na délku jsou tři velké podložky asi 115 cm - bude vepředu ukončeno vodou plus bude asi 5 cm přesahovat most, na který by se mělo navázat, to předpokládám, že mischidotcz  je to tak? Nebo se tedy něco mění? Z těch cca 120 cm by se daly odpočítat tak 3 max. 4 cm ,když se to celé posune vzadu přes (za) ten podstavec (pokud to půjde).
Mno, možná jsem se v tom ztratila já, omlouvám se. Měla jsem za to, že stavíme s Pavlíkem roh, když jsi se chtěla přemístit na A10, není tak?
A díky za rozměry.

jenom ti pripomenu jednu vec  :)
Citace: mischidotcz  28.03.2015, 09:36:57
Citace: Neřád :-)  26.03.2015, 17:45:55
takže předělaný návrh na stavbu
Neřáde, a proč si tedy spolu neprohhodme A8 a A10? Nikolinek by pak nemusela předělávat tu stranu, kterou má vlevo od hradu.
Co vy na to?
Nikolinek,
pokud asi teda bude hrad ústit do A10, kde snad bude les, kolik nopů přesahuješ a jak daleko od prava začíná černá část mostu? Díky.

o nejake zmene na A9 tady nikdy nepadlo ani slovo a nikolinek nikdy zadnou zmenu nechtela ...

pavlik88

Citace od: Neřád :-) kdy 14.04.2015, 21:09:56
Citace od: mischidotcz kdy 14.04.2015, 18:00:25
Citace od: nikolinek kdy 13.04.2015, 21:02:48
Už se tedy taky dost ztrácím.  Začala jsem stavět. Počítám to asi takto, celá základna hradu i s okolím na délku jsou tři velké podložky asi 115 cm - bude vepředu ukončeno vodou plus bude asi 5 cm přesahovat most, na který by se mělo navázat, to předpokládám, že mischidotcz  je to tak? Nebo se tedy něco mění? Z těch cca 120 cm by se daly odpočítat tak 3 max. 4 cm ,když se to celé posune vzadu přes (za) ten podstavec (pokud to půjde).
Mno, možná jsem se v tom ztratila já, omlouvám se. Měla jsem za to, že stavíme s Pavlíkem roh, když jsi se chtěla přemístit na A10, není tak?
A díky za rozměry.

?????????????????????????????????????? jenom ti připomenu jednu vec
Citace: mischidotcz  28.03.2015, 09:36:57
Citace: Neřád :-)  26.03.2015, 17:45:55
takže předělaný návrh na stavbu
Neřáde, a proč si tedy spolu neprohhodme A8 a A10? Nikolinek by pak nemusela předělávat tu stranu, kterou má vlevo od hradu.
Co vy na to?
Nikolinek,
pokud asi teda bude hrad ústit do A10, kde snad bude les, kolik nopů přesahuješ a jak daleko od prava začíná černá část mostu? Díky.

o nejake zmene na A9 tady nikdy nepadlo ani slovo a nikolinek nikdy Žádnou změnu nechtěla ...


Ahoj,
já tomu rozuměl takto:
roh č. 9 staví Hrad Nikolinek
č. 10 staví farmu Tom
č.8 staví lesní hřeben Lenka, který navazuje na most z hradu. Já tam maximálně půjčím kostky nebo zvířátka.
Je to tak?
Proto jsem si myslel, že na ZOO už není místo.
Přeci jen do 98x98 se víc než jedna stavba nevejde.
Leda, že bych dostal další místo na ZOO od Pekiho.

Popsal jsem to dobře?
Pavel

mischidotcz

Citace od: Neřád :-) kdy 14.04.2015, 21:09:56
Citace od: mischidotcz kdy 14.04.2015, 18:00:25
Citace od: nikolinek kdy 13.04.2015, 21:02:48
Už se tedy taky dost ztrácím.  Začala jsem stavět. Počítám to asi takto, celá základna hradu i s okolím na délku jsou tři velké podložky asi 115 cm - bude vepředu ukončeno vodou plus bude asi 5 cm přesahovat most, na který by se mělo navázat, to předpokládám, že mischidotcz  je to tak? Nebo se tedy něco mění? Z těch cca 120 cm by se daly odpočítat tak 3 max. 4 cm ,když se to celé posune vzadu přes (za) ten podstavec (pokud to půjde).
Mno, možná jsem se v tom ztratila já, omlouvám se. Měla jsem za to, že stavíme s Pavlíkem roh, když jsi se chtěla přemístit na A10, není tak?
A díky za rozměry.

jenom ti pripomenu jednu vec  :)
Citace: mischidotcz  28.03.2015, 09:36:57
Citace: Neřád :-)  26.03.2015, 17:45:55
takže předělaný návrh na stavbu
Neřáde, a proč si tedy spolu neprohhodme A8 a A10? Nikolinek by pak nemusela předělávat tu stranu, kterou má vlevo od hradu.
Co vy na to?
Nikolinek,
pokud asi teda bude hrad ústit do A10, kde snad bude les, kolik nopů přesahuješ a jak daleko od prava začíná černá část mostu? Díky.

o nejake zmene na A9 tady nikdy nepadlo ani slovo a nikolinek nikdy zadnou zmenu nechtela ...

Citace od: nikolinek kdy 28.03.2015, 14:32:22
Na kterou stranu bude je mi zatím jedno, jak se to bude hodit, hrad je stejně komplet rozložený a budu jej pak znova stavět. Ovšem jsem o tom přemýšlela a možná by bylo rozumnější a na pohled příjemnější umístit jej z A9 do A10. Nechci ale nikomu nic komplikovat.
Aha, tak to se omlouvám, já to z příspěvku Nikolinek pochopila jinak. OK
S Pavlíkem se ještě do pondělí domluvíme, doufám.

Neřád :-)

#82
Citace
Ahoj,
já tomu rozuměl takto:
roh č. 9 staví Hrad Nikolinek
č. 10 staví farmu Tom
č.8 staví lesní hřeben Lenka, který navazuje na most z hradu. Já tam maximálně půjčím kostky nebo zvířátka.
Je to tak?
Proto jsem si myslel, že na ZOO už není místo.
Přeci jen do 98x98 se víc než jedna stavba nevejde.
Leda, že bych dostal další místo na ZOO od Pekiho.

Popsal jsem to dobře?
Pavel
Ahoj ano ,ale následně byl požadavek od mischidotcz
Neřáde, a proč si tedy spolu neprohhodme A8 a A10?
následně se domluvili  (mischidotcz - nikolinek)
že na pohled příjemnější je umístit hrad smerem z A9 do A10.
to byla poslední domluvená změna mě a já v A8 navážu na zadní cást hradu .
a mischidotcz bude pokrčovat od mostu dál v A10 , ale už jenom omezne
z důvodu zasahujícho hradu a mostu z A9



mischidotcz

#83
Tak všechny fotky, které mám a souvisí s částí lesa doplněné o kočovné artisty, viz album Lipno 2015.


mischidotcz

Nikolinek,

Neřád psal, že ti to přesahuje víc, než jsi předpokládala. Můžeš prosím vložit fotku, kde vyznačís přesah. Díky.

Neřád :-)

Citace od: mischidotcz kdy 01.05.2015, 22:58:01
Nikolinek,

Neřád psal, že ti to přesahuje víc, než jsi předpokládala. Můžeš prosím vložit fotku, kde vyznačís přesah. Díky.
.ahoj ja psal - jak to s vama vypada dnes mi volala Nikolinek ze se kdyz to stavela tak ji to vyslo ze velkou cast A10 zaplni a vzledem tomu ze se nikdo neozval  tech 30 - 40 cm co zbyva uz dodela sama. Uz je to tyden od posledni domluvy (to byl tyden do 26.4) a vzledem k tomu ze cas se krati a od vas stale nic nemame a nechcemne to honit na posledni chvilu, tak na vas uz to bude spis na nejake doplneni detailu - nepsal jsem vam nic o napojovani tom

mischidotcz

#86
Citace od: Neřád :-) kdy 02.05.2015, 13:05:56
Citace od: mischidotcz kdy 01.05.2015, 22:58:01
Nikolinek,

Neřád psal, že ti to přesahuje víc, než jsi předpokládala. Můžeš prosím vložit fotku, kde vyznačís přesah. Díky.
.ahoj ja psal - jak to s vama vypada dnes mi volala Nikolinek ze se kdyz to stavela tak ji to vyslo ze velkou cast A10 zaplni a vzledem tomu ze se nikdo neozval  tech 30 - 40 cm co zbyva uz dodela sama. Uz je to tyden od posledni domluvy (to byl tyden do 26.4) a vzledem k tomu ze cas se krati a od vas stale nic nemame a nechcemne to honit na posledni chvilu, tak na vas uz to bude spis na nejake doplneni detailu - nepsal jsem vam nic o napojovani tom

OK, už se nesnažím...

Neřád :-)


pavlik88

díky za fotku.

ty jó, ten hrad je fakt velkej:-)
vypadá to báječně.
snad se tam dostanu i naživo.
Pavel