Společný projekt: Fantasy bitva

Založil Hacislav, 01.11.2014, 11:38:44

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Aki

Z lesnatého východu dorazí i oddíly tří elfských panství.
Z Lothlórienu dorazí oddíl vedený vznešeným elfem Haldirem, z Imladrisu snad dokonce jízdní oddíl vedený půlelfem Elrondem a z Temného hvozdu povede oddíl samotný král Thranduil

Hacislav

#61

foto

Po dobu svého dobrovolně nedobrovolného exilu v pohraničních oblastech ani Lorenc zvaný Prohrávač nezahálel.
Je to sice zneuznaný vojevůdce, nicméně na rozdíl od řady ostatních šlechticů se neštítí obchodu.
Na bitevním poli mu to moc nejde, ale na tom obchodnim je více než úspěšný. Takže za utržený peníz nejen, že obnovil síly po poslední prohře, ale jeho družina je nyní dokonce dvojnásobná.

Předák s Dolnodolu Gromk Dlouhovous ví co je jeho povinnost ke klanu, takže spolu s dvacítkou jeho Dolnodolský kovkopů, příjde podpořit krále Tooroga v bitvě.

Tři minotauři se doslechli o před bitevním houfování, tolik minotaurů na jednom místě bylo naposledy pře drahnou řádkou let.
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Hacislav

#62
Do vzdušné části bitvy hodlám za nemrtvé poslat dvě létající jednotky.

1) Genosianské zombie

foto

2) Vampíry

foto

Doufám, že se mi do Lipna podaří obě jednotky ještě rozšířit. (pokud by jste chtěl někdo jednu nebo obě jednotky podpořit tak to jen uvítám.

Jako protiváhu jedné jednotky za spojence mám už vymyslenou, ale její představení musí zatím ještě chvíli počkat.

Pokud by jste měl někdo nápad a chuť vyslat do vzdušné části bitvy někoho za spojence, tak druhý lot je zatím volný.
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Hacislav

Tak jak, troufnete si někdo na kostlivého draka? Není podmínkou aby byl "schopen letu" ale rozhodně by to bylo lepší.

Citace od: DarkDrago - Špalek kdy 01.11.2014, 23:04:36
Abych dostál svému jménu, tak možná bych se pokusil o sestavení nějakého toho draka. 100% neslibuju, že budou, ale přiložím tu několik obrázků podle nichž bych draky dělal, takže kdokoliv kdo by na to měl (dílky/odvahu) to může klidně sfušovat :D

Tak jak jsi se rozhodl, budeš stavět nějakého toho draka? Už je pomalu na čase, aby jsi se závazně vyjádřil jestli ano nebo ne.
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Mr. Cube

Citace od: Aki kdy 06.02.2015, 12:59:10
Z Lothlórienu dorazí oddíl vedený vznešeným elfem Haldirem, z Imladrisu snad dokonce jízdní oddíl vedený půlelfem Elrondem a z Temného hvozdu povede oddíl samotný král Thranduil

Tak teď jsem zmaten. Já měl pocit, že to má být fiktivní fantasy. Nebo v jakém univerzu se teda pohybujeme?  :)

Aki

fiktivně se nám to všechno prolíná.  ;D >:D

Mr. Cube

Jo ták, prolnutí dimenzí, tak to beru :D

šipka

Družina Viléma z Kiefernwaldu jest připravena. Zatím bez jezdců a vozatajstva.

Jago

ja sa možem pripojiť s mojimi pár kostlivcami a rytiermi

Hacislav

Citace od: Jago kdy 08.02.2015, 08:26:41
ja sa možem pripojiť s mojimi pár kostlivcami a rytiermi

Kostlivci jsou určitě vítáni Super!

Co se rytířů týče:
Tři rytířské erby jsou již vybrány. Pro zapojení tvých rytířů, bys na nich musel zapracovat a přezbrojit je. Pěkný popis k tomuto tématu napsal Aki
Můžeš se rozhodnout podpořit i Dargdragovy štíry nebo Linhiho Trnínské, ale v takovém případě, by jsi musel přezbrojit do jejich barev a insignii.

Případně mohu tvé dračí rytíře zařadit na seznam náhradníků. Viz třeba moje odpověď na nabídku Thrawna.
Pokud bych přistoupil ke kroku navýšení počtu erbů, tak dračí erb, je nejžhavějším kandidátem.

Co se týče fantasy era skřetů/trollů: Tady je kapacita naplněná téměř beznadějně.
Dva kmeny porobených skřetů jsou zamluveny. K nim se nebudou přidávat, žádní podporovatelé.
Prostře živý skřeti musí tvořit jen "doplněk" v širých vojích nemrtvých.
Další skřeti budou už jen v Green army a ta podporu nepotřebuje. Ostatně Green army bude na bitevním poli zastoupena jen částí svých vojů, tak jak to bude dáno příběhem.
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Hacislav

#70
Volné kapacity

Volné kapacity mají rozhodně nemrtví, je povinností každého člena Nekromantské hanzy, aby se přidal k velkému tažení, jinak ho čeká osud horší než smrt.

* kostlivý drak / draci

Celý vzdušný prostor je otevřený pro vaše jednotky / nápady. Jen je potřeba, aby i ve vzduchu byla bitva minimálně vyrovnaná, nebo aby vyznívala mírně ve prospěch nemrtvých.

U spojenců jsou volné loty:

poznámka o vzdušném prostoru platí i pro spojence

* Další nápady a návrhy - těm jsme samozřejmě otevření
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Hacislav

PROSÍM VŠECHNY ÚČASTNÍKY ZÁJEZDU, ABY SE POKUSILI KONKRETIZOVAT ÚČASTI SVÝCH JEDNOTEK.

Rozhodně jsou velmi vítany nějaké fotografické ukázky, klidně třeba jen pracovní. Určitě tím podpoříte a inspirujete další účastníky a potěšíte oko diváků.

----
Aktualizoval jsem seznam jednotek v druhém příspěvku. Nově je u každé jednotky prolink na jejich ukázku nebo alespoň na příslib účasti dané jednotky.
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

šipka

Zde jsou nemrtví + pár temných postav, kteří lační po krvi. Foto spíše pracovní.

Mr. Cube

HAC: Tak já bych tedy dodal ještě i tu odvážnou skupinku hobitů...

Hacislav

Citace od: šipka kdy 09.02.2015, 07:30:39
Zde jsou nemrtví + pár temných postav, kteří lační po krvi. Foto spíše pracovní.

Jo, některý nemrtváci jsou vydařený.
Skřeti - počty skřetů bych zatím moc nenavyšoval. Tedy zatím bych to nechal na těch co je mají na starosti (MR. Cube a dargdrago) nicméně některé skřetí nápady mě taky zaujali.

Citace od: Mr. Cube kdy 09.02.2015, 07:55:58
HAC: Tak já bych tedy dodal ještě i tu odvážnou skupinku hobitů...

Super, tak i malý lid se přidá k spojencům.
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Jago

#75
tu je ponuka mojich ďalších castle figov, z ktorých by sa dalo niečo vybrať + draci zo setov:

http://brickset.com/sets/7094-1/King-s-Castle-Siege  a
http://brickset.com/sets/7017-1/Viking-Catapult-versus-the-Nidhogg-Dragon

Mr. Cube

(tento příspěvek bude postupně doplňován o další fotky jednotek i celková fota skupin)

KOSTLIVCI
Do bitvy se přidalo i vojsko tajemného Xarxe, černokněžníka a nekromanta, který se objevil před několika lety jakoby odnikud (ve skutečnosti se do tohoto světa propadnul z jiné dimenze a už se nemohl vrátit zpět). Brzy vyšlo najevo, že ovládá nekromancii a jeho oživlí kostlivci se zbraněmi očarovanými ledovým a ohnivým kouzlem jsou nebezpečnými protivníky.





TRPASLÍCI
---
SKŘETI
---
HOBITI
---

sakoras

Urozený Pán Erhart starší z Dubče vyslyšel výzvu Všebora Nakaše, přijal svarenské královské barvy a spolu se svým mágem spěchá k severní hranici.


Aki

Citace od: Jago kdy 09.02.2015, 16:47:09
tu je ponuka mojich ďalších castle figov, z ktorých by sa dalo niečo vybrať + draci zo setov:

A to jsou všici žoldáci na rozebrání? Nebo z nich zformuješ vlastní družinu s crownies erbem a vyšleš jí sám za sebe do boje?  >:D

sakoras

S tátou jsem dal dohromady i povinné kostlivce.


Hacislav

#80
Citace od: Jago kdy 09.02.2015, 16:47:09
tu je ponuka mojich ďalších castle figov, z ktorých by sa dalo niečo vybrať + draci zo setov:

No vidím pěknou armádu Krone, kteří by se mohli připojit jako další součást královské armády. Supeeer!
Lvi potažmo Falcony, nech doma. (ti by museli dost radikálně přezbrojit, aby odpovídali některému ze tří hlavních rytířských erbů.  Doma taky nech všechny korunované hlavy, nebo aspoň jejich koruny. Korunovaná hlava tam bude jen jedna.
Lidský král a zároveň vrchní velitel armády spojenců v jedné osobě.

Štíři jsou samozřejmě plně použitelní a mohou podpořit své bratry ve zbraní/erbu, které vysílá do bitvy Dargdrago.
A trpaslíci by mohli podpořit krále Tooroga (Zichi)
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Hacislav

Citace od: sakoras kdy 17.02.2015, 12:10:46
Urozený Pán Erhart starší z Dubče vyslyšel výzvu Všebora Nakaše, přijal svarenské královské barvy a spolu se svým mágem spěchá k severní hranici.



Královská armáda se postupně rozrůstá v sílu s kterou je rozhodně třeba počítat.

Ale kdo ví jestli to bude stačit na houfující se nemrtvé, kteří se vylézají jak červy z děr.
Citace od: sakoras kdy 19.02.2015, 17:00:11
S tátou jsem dal dohromady i povinné kostlivce.



Pěkně, obě skupinky se mi líbí.
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Ryxe

Můj malý houfec v čele s arcinekromancerem Nageaschem (na koni uprostřed).Jeho hlavními oporami jsou mocní wrigti, lichové, kteří svými kouzly likvidují vše živé v dohledu a brutální silou těm ubohým královským vojáčkům přelámou všechny kosti v těle mrtví rytíři. Z obyvatel zpustošných vesnic si pak Nageasch tvoří pěchotu.  Jak projíždí zemí, jeho šiky se rozrůstají. Takže toto asi nebude finální síla jeho mrtvé armády. Jak hlásá "věk živých je u konce" >:D.

Mr. Cube

Tak toto se mi fakt líbí, pěkná práce!  :D Akorát si neodpustím wrigt => wraith = přízrak.

Hacislav

#84
Tak tady je letecká jednotka za stranu Spojenců kterou jsem avizoval už dříve:


foto

Vezír Sulejmám a jeho džini a arcidžini.
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Hacislav

Letecká jednotka Genosianských zombii se mi v poměrně krátké době docela slušně rozrostla.

moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

DarkDrago

Abych vyhověl požadavkům tak o sobě taky dávám vědět ;D

Snad ti dobří

Škorpíci Řád Škorpiona, padlého císaře - 60 mužů (počítám, že to zatím není konečný stav)
Plně vyzbrojeni, s mnoha zkušenostmi s nemrtvými. Vlastně v Poskarionu není nikdo jiný kdo by věděl o nemrtvých všechno tolik let po poslední bitvě s nemrtvými a taky byl stále připraven, že se tato hrozba jednoho dne vrátí...
Možná jich pár přiletí i na dracích.


Dračí národ - 61 mužů + jedna žena ;D
Všichni jsou připravení vyrazit pokud se boje dotknou i jejich hranic a ohrozí království.


Trollové - 70 mužů/zrůd
Všichni jsou připravení až vypukne ta velká hostina. Ano, nemrtvé berou jako žrádlo, které si jsou ulovit :D


Trpaslíci - 13 mužů
Určitě se přijdou podívat na tu srandu a možná se i zapojí pokud je omrzí jen se dívat ;D


Královská garda - 40 mužů
Opět jako dračí národ se zapojí jen ve chvíli kdy se jich bude bitva přímo týkat, nebo je někdo pozve.


Plus někdo z národů s nelidskou silou a podobou...

Ta druhá strana, kterou netřeba představovat

Zde ještě nemám pořádně co nabídnou, když tedy nepočítám pár kostřiček co mám.
Ale zde by měli přijít ke slovu Anubisovi nejvěrnější služebníci v nemalém počtu, kteří se nepotáhnou až takovou dálku jako jiní >:D
Dále si asi vypůjčím "vojáky" co má Ryxe, tedy ty přilbáky v otrhaných hadrech, kterých bych mohl dodat až 300 (černých přileb mám doma docela dost a ještě bez využití >:D )

Fotky ještě dodám...
Dračí páni s mocí ohně...

Ryxe

Darkdrago:Nevím jestli správně chápu termín "vypůjčím". Pokud to myslíš tak, že vytvoříš jednotku cca 300 obdobných klonů jednotek, které jsem avizoval, nebylo by lepší a pro divácké oko zajmavější kdyby sis vymyslel svůj vlastní styl?


Hacislav

#88
Citace od: DarkDrago kdy 01.03.2015, 01:47:47
Škorpíci Řád Škorpiona, padlého císaře - 60 mužů (počítám, že to zatím není konečný stav)

Nějak se ti smrskli.  ??? Poslědně jsi jich sliboval:
Citace od: DarkDrago kdy 01.11.2014, 23:04:36
Určitě budu moct zapojit Štíří armádu (k dnešku cca 100ks)
Ja myslel, že je to jedna ze tvých základních armád a že ji máš už celkem zmáknutou?
Dobře škrtám 100 a do přehledu píšu 60

Citace od: DarkDrago kdy 01.03.2015, 01:47:47
Dračí národ - 61 mužů + jedna žena ;D
Všichni jsou připravení vyrazit pokud se boje dotknou i jejich hranic a ohrozí království.
Dračí erb se přidávat nebude.
Maximálně pokud by jsi se rozhodl stáhnout nominaci štírů.

Citace od: DarkDrago kdy 01.03.2015, 01:47:47
Trollové - 70 mužů/zrůd
Všichni jsou připravení až vypukne ta velká hostina. Ano, nemrtvé berou jako žrádlo, které si jsou ulovit :D
To si malinko pleteš, jsou dvě skupiny živých, kteří bojují na straně nemrtvích. V obou případech se jedná o porobený kmen skřetů (jeden je ten tvůj - základ fantasy era, druhy je od Cubeho založený na LOTR - skřetech), kteří nemají na víběr a bojují za nekromanty jako živý, protože pokud by nebojovali, tak budou bojovat za nekromanty jako mrtví.  >:D

Citace od: DarkDrago kdy 01.03.2015, 01:47:47
Trpaslíci - 13 mužů
Určitě se přijdou podívat na tu srandu a možná se i zapojí pokud je omrzí jen se dívat ;D
Jací trpaslíci? Žlutí nebo růžový?

Citace od: DarkDrago kdy 01.03.2015, 01:47:47
Královská garda - 40 mužů
Opět jako dračí národ se zapojí jen ve chvíli kdy se jich bude bitva přímo týkat, nebo je někdo pozve.
Co to znamená? Jakého krále garda? Král zde bude jen jeden!
Jaký nosí erb? Pokud Krone, tak se mohou zapojit jako jedna z jednotek Královské armády. V takovém případě budou vítáni.

Citace od: DarkDrago kdy 01.03.2015, 01:47:47
Plus někdo z národů s nelidskou silou a podobou...
To je konkrétně kdo? Ti minotauři, které jsi kdysi sliboval, ale nyní nezmiňoval, nebo je to někdo úplně jiný?


Citace od: DarkDrago kdy 01.03.2015, 01:47:47
Zde ještě nemám pořádně co nabídnou, když tedy nepočítám pár kostřiček co mám.
Ale zde by měli přijít ke slovu Anubisovi nejvěrnější služebníci v nemalém počtu, kteří se nepotáhnou až takovou dálku jako jiní >:D
Dále si asi vypůjčím "vojáky" co má Ryxe, tedy ty přilbáky v otrhaných hadrech, kterých bych mohl dodat až 300 (černých přileb mám doma docela dost a ještě bez využití >:D )
Můžeš prosím upřesnit
Citace od: DarkDrago kdy 01.03.2015, 01:47:47
Dále si asi vypůjčím "vojáky" co má Ryxe
Protože pokud by to bylo tak jak se obává Ryxe:
Citace od: Ryxe kdy 01.03.2015, 19:50:15
Pokud to myslíš tak, že vytvoříš jednotku cca 300 obdobných klonů jednotek, které jsem avizoval, nebylo by lepší a pro divácké oko zajmavější kdyby sis vymyslel svůj vlastní styl?
Tak s ním musím souhlasit, že by bylo nejlepší, když by jsi si zvolil nějaký svůj styl.

Další výhradu bych měl k počtu
Citace od: DarkDrago kdy 01.03.2015, 01:47:47kterých bych mohl dodat až 300
Bude potřeba, aby bylo nemrtváků co nejvíc, nicméně jednoznačně nejpočetnější jednotkou na straně nemrtvých musí být kostlivci. Zatím to vapadá, že kostlivců bude všech dohromady, něco přes 300 v lepším případě 400.
Takže by bylo lepší, aby jsi zvolil nějaký rozumější počet. Ostatně toto tvé číslo vnímám jen jako takový planý slib do větru.  ;)

Citace od: DarkDrago kdy 01.03.2015, 01:47:47
Fotky ještě dodám...
Dodej.
Dodej.
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Aki

#89
Vlastní oddíl krále Všebora III už také vyrazil na cestu. Chybí už jen pár desítek štítů. I s králem celkem 50 mužů.