Report- Návštěva výstavy "Wonders of world "na NZ

Založil MeNadruhou, 11.01.2019, 11:49:13

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

MeNadruhou

Zdarec do cajzlova, štatlu a kratkozobakova ;)
Jel jsem takhle od doktorů, a mrkla na mě reklama na akci Wonders of the world v Airforce muzeu v Christchurch.
nedalo mi to a výstavu sem ihned navštívil. Bohužel vystavená díla byla rukou LEGO certifikovaných profesionálů, a navíc žádný technic  >:( .
Žádný z bildrů tam samosebou nebyl, a lidi co to tam "šéfovali" akorát tak věděli, že se kostičky spojují na sebe, a že se zase dají rozdělat  :'( .
Viděl jsem pár věcí, co mi přišli velmi povědomé (modelům co kostkaři stavěli pro Janu a Michala šnobra). Interaktivita s modely téměř žádná.
Prostory pro výstavu důstojné, okolo některých modelů byli hrací bazénky jako součást podstavce, kruhový tvar, za mě supr, ale vyrábět bych je nechtěl..
Pro děti soutěž v hledání figurky Edýho (Edie explorer - postavička průzkumníka,či prospektora) a následně někde na netu napsat počet výskytů a zařadit se tak do slosování o něco. Spočítal jsem ho tam celkem 18x .prakticky v každém modelu, někde i dvakrát.
Za mě top model ISS, Titanic lámající se vejpůl, šikmá věž, antický chrám, stone henge, a pěkně zvládnutá věž Big benu. Super detaily- stín zavěšeného letadla na mrakodrapu s Kinkongem, ufon na boku ISS a růžová kosmonautka, a zajímavé provedení plachty plachetnice. Naopak velkým zklamáním je červený golden gate bridge, který je rovný jako pravítko- to malé klenutí mi tam prostě chybí a podle mě degraduje model jako celek.

Nemám moc dál, co k tomu napsat, snad kromě omluvení se za mizerné fotky, kur*ení kompozice a vyblitou kartu na rajče. -
Takže kdo se dočetl sem, tak tady je odkaz na fotky


Nekouřím a nepiju - bez kostiček nežiju!   //  http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?m=MeNadruhou

Chairudo

Ryan v létě hledal nové zaměstnance na stavění modelů, je vidět že se mu daří :D

YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

MeNadruhou

otázka zní, zda na stavění je myšleno "podle návodu" nebo dává i prostor pro vlastní tvobu
Nekouřím a nepiju - bez kostiček nežiju!   //  http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?m=MeNadruhou

Chairudo

Předpokládám převážně podle návodu, prostor pro vlastní tvobu ve vlastním čase  :D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr