FLAT CAD (ESO,KRYSA,Brejlovec, Albatros)

Založil Flat, 29.04.2005, 10:56:41

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

peki

#60
Citace od: Flat kdy 16.01.2009, 21:46:43
Parní minilokomotiva 498.0 "Albatros".

To je dost, že jsi se ozval ;D. Moc hezké, ale co to udělat v klasickém měřítku, já to pak postavím. Tvoje studie mi byla vždy neocenitelným pomocníkem při stavbě, díky za ně.

hobby

Ten vláček je opravdu moc hezký, má nápad i vtip 8). Rád bych viděl pokračování téhle tvorby. Ještě tak, kdyby vláček měl otáčecí kolečka, ale ono všechno v legu bohužel nejde.

mirek

Moc pěkné, nápadité.
Co takhle dát pod lokotku pevný magnet a pod rovnou plastovou podložku druhý... někde jsem už tento FÍGL viděl... a lokotka, i když se jí netočila kolečka jezdila dokola.
Pro Roztoky atrakce jako hrom. Nechci se pouštět do dalších vizí, ale minidomečky, ministromečky...
Spojím-li tuto vizi s tím co jsem viděl svého času na veletrhu hraček v Norimberku, mohlo by to celé být v otevřeném kufříku. (Tam měli dvě stejná minikolejiště ve dvou kufříkách, jedno letní a jedno zimní.)

mirek

Hobby,
tak jako jsou papírové vystřihovánky pro děti velkým kouzlem, myslím si, že založit na Kostkách nové téma, kde by byly návody v LDD na stavbu těchto minidílek, by bylo velkým přínosem a obohacením.
Mělo by to jednu velkou přednost.  S malým počtem kostiček postavíš  v dětských očích "velké dílo".

grohl

Zde opět platí méně=více. Skvělá práce.

Jindroush

Flat do CAD kdysi přispíval. Předpokládám, že v Ldraw, anžto LDD je nešikovná hračka.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)