[SK] Tesco -20/-50%

Založil SpCasPi000, 21.04.2012, 18:02:14

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Frco

S tym suhlasim  ;D

Ti co ste boli v Petrzalskom Tescu, su tam 50% zlavy na LOTRa?

S.t.a.l.k.e.r.

#61
Citace od: Frco kdy 05.01.2013, 15:47:39
Ti co ste boli v Petrzalskom Tescu, su tam 50% zlavy na LOTRa?

Uz sa len dopredava par setov (napr. Mandaloriansky battle pack, alebo 4441), posledny LOTR set v akcii bola Uruk hai army, uz vsak davno nie je ani cenovka na regali. Likviduju sezonny vianocny tovar a vsetko sa vracia na povodne miesto, ceny zase na list price. To iste Kamenne namestie a Lamac a obe predajne Alltoys. Onedlho tam budu visiet velkonocne zajace...  >:D

mesje

No musíme si zvyknúť na smutné obdobie katalogovych cien  >:(

STARHAWK

v TT su este niektore SW sety za 50% aspon podla cenovky

juraj

V piestanoch bola predvcerom 50% na par kusov. Ninjago lod, LOTR Gandalf a Shelob + SW sety.

pecco

Tak isto aj u nás -50% na set 60005 (dostatok kusov), cena: 17,49 €. Plus ešte zľava 20% na TMNT a nejaké nové SW sety.

TUKE

Dnes som bol Tesco na kamennom námestí a mali:

lego teenage mutant ninja turtles

79100 - 11,99 €
79101 - 23,99 €
79103 - 54,99 €

;)

5o

Dnes 24.05 a zajtra a 25.05. je v Tescu zľava 20% na všetky hračky, aj tie už zlacnené. V Petržke toho nie je veľa...
Preto lebo Lego...

papluh

MY Tesco na Kamennom ma znova -50% (tj za 17,49Eur) na 60005-1: Fire Boat.
Za tu cenu je to celkom pekny 'hraci' set.

Skoda, ze ten trup lode nema dostatocny vytlak na PF komponenty ... aj ked mozno kupit druhy a mat katamaran  >:D

Frco

co este tam maju v 50% zlave?

mesje

Citace od: Frco kdy 28.10.2013, 22:49:47
co este tam maju v 50% zlave?

Ja túžobne čakám, kedy Tesco dá aspoň 25 % zlavu na figy 11. série, ponúkané zatiaľ za solídne 4 eura  ;D ;D ;D

Ale vážne - tesco tento rok nahodilo tak žalostnú ponuku, že tomu nepomôže ani 50% zlava. V ponuke nielenže chýbajú celé série (LOTR, Hobit, Lone Ranger), ale chýbajú aj väčšie sety v hlavných sériach (castle hrad, upírov hrad, vlaky, town square, atd).

papluh

nic ine, evidentne dopredaj, ale mali tam toho dost
A tusim jeden z novsich hasicskych setov za -20%, ale tiez nic zaujimave

JaM203

Je pravda, že Tesco už připravilo mnoho věcí na vánoce, ale známá mi tvrdí, že pořádné věci teprve přijdou, tak uvidíme, co je na tom pravdy  ???

U nás má tesko taky 11.sérii CMF za nekřesťanských 100kč, to si raději zajdu o 10 minut delší cestu a za tu cenu mám 2.

Ovšem je to ale uvážený tah Teska, lidé co se o to nezajímají, si řeknou, proč ne, když to to naše dítě chce a dá pokoj, koupím mu to.

killco

Citace od: mesje kdy 28.10.2013, 23:58:56
Ale vážne - tesco tento rok nahodilo tak žalostnú ponuku, že tomu nepomôže ani 50% zlava. V ponuke nielenže chýbajú celé série (LOTR, Hobit, Lone Ranger), ale chýbajú aj väčšie sety v hlavných sériach (castle hrad, upírov hrad, vlaky, town square, atd).

žial s týmto sa dá iba súhlasiť

papluh

V MY Tesco na Kamennom v BA (inde som nebol) je plosna zlava -20% na hracky od stvrtka do nedele.
PLati aj na zlacnene, ale tych tam vela nieje.
Stale tam ale su poziarne clny 60005 za 17,49E tj po novom za 13,99E
Bral som deckam na hranie jeden pull back 42010 za ~16E -20% ~12,80E

Inak tam nebolo nic ine v zlave, mozno 'v zlave' :)
SW planetky za ~8,50 -20% ma nejak neoslovili
a Duplo vlacik s cislami (10558) bol prec

papluh

Tesco akcia - za hracky 1/3 naspat v poukazkach - od 14. 11. 2013  do 17. 11. 2013
http://www.tesco.sk/sk/novinky-a-ponuky/novinky/2013w38/zazracny-festival-hraciek-jedine-v-tesco/

Poukazky su s relativne kratkou platnostou - do 10.12.  a zacinaju platit az po skonceni akcie (tj 18.11. )


papluh

Ak by este niekto stihal, dnes 17.11. je (aspon v MY na kamennom) VIP den ked na ClubCard je -20% na hracky a spotrebice (a -25% na oblecenie ako zamienka tam dotiahnut polovicku ;)
Akurat som sa odtial vratil ... s o dost chudobnejsou penazenkou

V spojeni s akciou spomenutou o prispevok vyssie, ktora sa ale rata na nezlavnenu cenu, to vychadza cca 50% zlava (20% v peniazoch a ~33% zaokruhlene na 3E v poukazkach)

Na policke stal posledny smutny, mierne otlceny UCS R2D2 - cenovka 179,99 - platil som 144E a este dostal 59E v poukazkach na ruku.

V MY na Kamennom maju z nezvykleho sortimentu kopec Architecture setov - OSN, Fallingwater, White House, Guggenheim ...

5o

O zľave 20% som sa dozvedel až z tvojho príspevku. To platilo iba dnes? A je to niekde napísané?
Preto lebo Lego...

STARHAWK

#78
Citace od: 5o kdy 14.11.2013, 23:07:27
O zľave 20% som sa dozvedel až z tvojho príspevku. To platilo iba dnes? A je to niekde napísané?

Myslim ze len dneska a len s Clubcard. Ja som sa to dozvedel z fora a utakal nieco kupit kym to smelinary nerozoberu, prisiel som skoro pozede. Zanechal som tam po sebe este 1 R2-D2 a jeden 10229 aby aj niekto dalsi mal co kupit pre seba.

Zobral som si R2 (dam si pod stromek), 10229 (asi postavim a ulozim pod stromek a pocas vianoc ccelkovo niekde v obyvaku), fiends jachtu 41015 (mojej buducej generacii odlozim) a par drobnejsich setov. Budem mat co robit teraz aby som behom tych cca 3 tyzdnov pominal cez 100Eur v tesco poukazkach.

Este tam samozrejme ostala tona Architecture - tie sa na partovanie vobec nedaju zobrat aj ked niektore maju zaujimave suciastky. Ta cena je hrzna aj po zlave. Oplati sa to len tym co maju BL shop aby to lacnejsie zobrali a s nejakou marzou postupne rozpredavali, co asi aj niekto spravil.

5o

#79
OK a naozaj si dostal zľavu? Ráno som tam bol a dostal som zľavu 1,88 Eura Toys by night a poukážky.

Clubcard mám aj ja.
Preto lebo Lego...

mesje

Este dodam, ze tam chodila manazerka a ponukala dalsich 10% dole ako mimoriadnu zlavu - tj celkovo bola zlava neuveritelnych 63 %.

papluh

#81
Tá zľava "Toys by night" je vodítko na výdaj poukážok, koľko centov zľavy na účte, toľko Eur v poukážkach.  1,88E * 3 ... niekto sa posnažil :)
O tých  -20% na ClubCard som nevedel, ani to nikto nepovedal (napr pri platení), len na účte som to našiel. Aj to ako '20% domaci potre' takže som si myslel, ze niečo bolo nazbierané na karte. Až neskôr som si všimol tie VIP plagáty, ale až pri oblečení (-25%), tam boli snáď na každom stojane. Tak hneď otočka späť na LEGO :)

Škoda tých ďalších -10%, aj keď... to by asi totálne skolabovalo moje už pošramotené sebaovládanie.

Aha, tak vysvetlenie z Tesco stranky :
CitaceVýhody Clubcard v Tesco obchodné domy
» počas júnového a decembrového výpredaja získate 10 % zľavu na už zľavnený tovar
» ak si u nás zaregistrujete svoj e-mail, dostanete od nás 2x ročne newsletter s kupónom na 20 % zľavu
» v novembri si užijete VIP vianočné zľavy - jeden deň so špeciálnymi zľavami na vybraný sortiment
» ako zákazníci, ktorí nakupujú v obchodných domoch Tesco, od nás dostanete informácie
  o aktuálnych akciách poštou
Evidentne som ešte ClubCard amatér...

killco

Prečo nedajú 30% na víkend ako v ČR a nie takéto tajné akcie ako v J.B. 007.

Frco

Tieto zlavy platia vo vsetkych Tescach v BA? Alebo len na kamennom?

Anatyt

Už neplatia nikde. Už len klasika poukážky a to v každom tescu.

papluh

Poukážky nie sú úplne klasické (tj platnosť na kalendárny rok a takmer neobmedzené použitie), ale špeciálne pre túto akciu.  Hračky za chľast či cígy nejde vymeniť :)

danyboy

Citace od: papluh kdy 15.11.2013, 14:38:36
Poukážky nie sú úplne klasické (tj platnosť na kalendárny rok a takmer neobmedzené použitie), ale špeciálne pre túto akciu.  Hračky za chľast či cígy nejde vymeniť :)


Nevíte jestli ty poukázky budou určené i pro ČR?

SpCasPi000

Až po tom čo vám zavedú éčka!  >:D

papluh

Tak druhy pokus minut prvu davku kuponov a klasicky pozret co nove :)  Na prvykrat, v pondelok na ranajky, ich odmietli zobrat v Tesco Express, ze system ich nenacital, druhy pokus este v Expres nebol.

Tesco Zlate Piesky
- len par nepodstatnych zliav do -20%
- a tri -50% z 34,99E na 17,49E
Duplo skatula 4627
Basic skatula 4628
SW BARC Speeder 75012 - ale tie boli prebrane az na nejake 2 kusy zasite medzi inymi SW setmi

killco

13.12 až 15.12 - akcia -30% na všetky hračky.