Společný projekt: Sousedé

Založil Petronel, 29.10.2014, 22:58:42

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

davroman

2x černé dveře mám a přivezu 29.5. na Lipno

Jinak schody jsou skvělé, líbi se mi víc než, kdyby byly jedno barevné.
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

milanv

Jak jsem ti psal teď do SZ: překvapil jsi mě svým pojetím, ale je to parádně realistické. A ty barvy tomu pomáhají zase z výtvarného hlediska. Ostatně, třeba na Kladně ve starších činžácích (mají tam takové megadomy na pomezí komunitního bydlení) to tak mají, aby vůbec poznali lidi, kde jsou :)

Jo a kornouty máš u mě - píšu pro ostatní, že už netřeba shánět.
Pán na Žlutém hradě

patkutil

Posílám slíbené fotky- Kolárna. Petr Olomouc
patkutil

Puclik

Ahoj. Rád bych se svým modulem a zároveň prvotinou na Kostkách " Návštěva podomního prodejce" připojil do projektu Sousedé, samozřejmě pokud je ještě místo (Petronelovi jsem napsal SZ).  Více fotek na http://krcmar.rajce.idnes.cz/Sousede/

milanv

Ježiš, já se bavím! :D Výborný nápad!
Pán na Žlutém hradě

Marty713

Fakt dobrý! Fakt dobrý... ;D :o

Nejlepší jsou dveře a polička, moc pěkný ;) a vypínač! :D

milanv

Abych napsal něco informačně hodnotnějšího...

Je to výborná místnost - skvěle vyvážené množství detailů. Jsou tam, a jsou pěkné, ale je jich přesně tolik, aby vynikla hlavní myšlenka. Samo to navede oči diváka na prodejce a vysavač, který je pak perfektně zpracovaný. Pokud bych mohl mít nějaký nápad, tak snad leda ještě povýšit výtvarnou nadsázku a místo jedné stovky v ruce dát před "domácího" minifiga koš plný peněz, jak ho tlačí prodejci... Ale to je jen nápad.

V každém případě překrásná místnost - úplně slyším "Obsah roztočů u vás je 98%!" :D
Pán na Žlutém hradě

Petronel

#307
Ahoj Pucliku,
místo mezi námi je samozřejmě tvoje. Místnost je dokonalá!  :D
Velmi dobrý a originální nápad. Asi to bude scénka podle vlastních zkušeností...  >:D
Líbí se mi i zcela jednoduchý, ale krásný skleněný stolek z toho štítu. Dobrý nápad.

Je tu pouze jeden problém: vše máš uvedeno v pravidlech, dveře jsou krásné, ale měly by někam vést. Pokud někdo staví modul s dveřmi, měl by se domluvit nejdřív se sousedem a nebo mít modul i vedle. Tak je to přesně dáno. Buďto tě nastěhuji na K1 nebo K2, vedle jsou vždy moduly Milana. Tzn. dveře buďto odstranit, nebo požádat nějakého souseda, ať jím přizpůsobí svou místnost.

Popřípadě pokud se domluvíš s někým jiným - Šipkou, nebo Tomas. (Hráči videoher), Sihaja (večírek) tak mohu moduly vyměnit, aby jsi byl u správného souseda, který ti zajistí toto propojení. Tito ještě snad nemají místnosti hotové a mohlo by se to tak dostavět - nechat vyříznutý prostor vedoucí k tvým dveřím.

edit: psal jsem si s Milanem, u něj změna není možná. Zbývají ostatní jmenovaní a přesun, nebo dveře zrušit, dej prosím vědět jestli jsi se s někým dohodl.

Izabella08

Ahoj všem sousedům,
přidávám svůj druhý pokoj s Bujarou oslavou kulatin


Izabella08

+ ještě posílám doupravený Pokojíček LEGO fanouška

Petronel

Izabello dokonalé! Ta oslava je velmi povedená a dopiplaná do tolika detailů a dobrých nápadů! Paráda, další oživení naší bytovky.  ;)

Obrázky na zdi z těchto fotek tolik neidentifikuji, pokud však ten první je ta plachetnice s měsícem, tak prosím o výměnu za cokoliv jiného. Byla by tu už 3x  :-\

Prosím všechny ostatní aby také sledovali co používají jiní za obrázky a nepoužili ty samé.

milanv

Nádherné místnosti, našlapané detaily! A ty provlíknuté kytky...
Pán na Žlutém hradě

danyboy

Citace od: Petronel kdy 10.05.2015, 20:36:14
Izabello dokonalé! Ta oslava je velmi povedená a dopiplaná do tolika detailů a dobrých nápadů! Paráda, další oživení naší bytovky.  ;)

Obrázky na zdi z těchto fotek tolik neidentifikuji, pokud však ten první je ta plachetnice s měsícem, tak prosím o výměnu za cokoliv jiného. Byla by tu už 3x  :-\

Prosím všechny ostatní aby také sledovali co používají jiní za obrázky a nepoužili ty samé.


Já ji mám také.  ;D

Petronel

Tak změnit lidičky. Sledujte obrázky co mají ostatní. Ať to nemáme jak když to všichni nakoupili vedle v Ikee.
Každá místnost má být originální a obsahovat něco jiného. Tile dílků s potisky či nálepkou jsou stovky.

milanv

Moderní hobby: Kutil tom staví dron

(omlouvám se za kvalitu fotek. Pokud stihnu, přefotím to.)

Pán na Žlutém hradě

germik

Výborný nápad, jen mi možná dron přijde trochu moc těžkopádný - masivní... Co použít
a 4x + ty volanty na rotory?
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

milanv

Jo jo, taky ještě přemýšlím nad odlehčením dronu. Jenže - a to je právě to - ty dokážeš narvat (jakýkoli) Bar do těch volantů??
Pán na Žlutém hradě

germik

Jo ony jsou ty trubičky nějak hodně zmáčklé? Ono to právě z fotek vidět není a teď nemám Lego po ruce... Co v tom případě vyzkoušet http://www.bricklink.com/catalogItem.asp?P=30663 (jestli to teda už není moc velké...)
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

Martins

Ahoj, člověk tady chvíli chybí a hned se tu dějou věci. Parádní nové byty!

Citace od: Petronel kdy 08.05.2015, 20:05:34
Schodiště

tak minulý víkend postaveno a teď konečně nafoceno:


A ještě ke schodišti: Petroneli myslím, že je skvělé. Vzhledem k charakteru mého bytu nahoře, dodám na horní podestu ještě 2 hasiče a na ty schody 2 až 3 zvědavé sousedy... Možná bych jednoho dal i o patro níž. Ok?

milanv

Citace od: germik kdy 11.05.2015, 00:29:27
Výborný nápad, jen mi možná dron přijde trochu moc těžkopádný - masivní...

Vyhecoval jsi mě k několika nápadům. Mezi dvěma nejhezčíma se nejsem schopný rozhodnout, tak můžete teď všichni hlasovat který je hezčí :)
Pán na Žlutém hradě

Mrs.Tygris

Kuchyň a spižírna dohromady ... hotovo

Petronel

Paráda Mrs.Tygris, díky za foto.
Máš to moc pěkné. Dokonce i šedá digestoř, o které jsem psal Vocubatovi.  ;D A obrázky to také krásně doplňují.  :D

Dovolím si jen nějaké poznatky/návrhy:
Jediné co mi tam trošku nesedí jsou ty masivní židle vysoké skoro jak pult. Možná když by se snížily, daly na 4 nožky a popř. study vyměnily za tile (pokud už nemáš, klidně zkusit jinou barvu ať jsou kontrastnější ;)). Nebo to můžou být i barové stoličky bez opěradla. Nechám na tobě.
Nějaké study trochu kazí výsledný dojem. Např. ty za pultem na zemi u kuchtíka a ty pod pytlem ve spižírně, kterých jsem si teď všiml. Klidně tam dej tile a pytel při nejhorším může být i na volno vložen, nic se neděje. Bude to daleko lepší!  :)

Mrs.Tygris

uvidím třeba to poupraviím ale jen když najdu kostky  :-\

Petronel

#323
Volná jedna místnost!
Opustil nás jeden soused, Engine mi po urgencích právě odpověděl, že kotelnu nepostaví. Tedy místnost je ještě k mání.

Byl bych pro, kdyby měl někdo o ni zájem a postavil ji. Samozřejmě podle svého s možnou inspirací z jeho původního plánu zde.

Pokud je nějaký zájemce (kdokoliv z aktuálních sousedů, či ještě někdo nenastěhovaný kdo se chce přidat) tak mi prosím napište co nejdříve.
V opačném případě tam dáme rezervní model Sihaji.

To znamená, že aktuálně nabízím ke stavbě kotelnu a poslední volnou rohovou místnost!


PS: doufám, že to byl první a zároveň poslední ze sousedů co mi takto pozdě dal vědět, že s jeho místností nemůžeme počítat.

peki

Citace od: Petronel kdy 11.05.2015, 20:14:49
Volná jedna místnost!
Opustil nás jeden soused, Engine mi po urgencích právě odpověděl, že kotelnu nepostaví. Tedy místnost je ještě k mání.

Byl bych pro, kdyby měl někdo o ni zájem a postavil ji. Samozřejmě podle svého s možnou inspirací z jeho původního plánu zde.

Beru kotelnu

Petronel

Citace od: peki kdy 11.05.2015, 20:26:12
Beru kotelnu

Ojoj! Takový velký kapřík se chytil na udičku!  ;D Oki je tvoje.  ;)

Sihaja

Zde fotky hotových pokojů. Jen zahradnice mi chybí, ale bude.




Petronel

Krásné místnosti, díky za fotky Sihajo. Pěstitelka bude další unikátní místnost co zde máme, nikdo takovou nemá.
A večírek? Tam se to tedy pěkně rozjelo oproti předešlé fotce. To je asi jiný den a úplně jiná banda.  >:D
Fajn!  :D

milanv

Teda obě místnosti jsou krásné, ale na tu pěstitelku (bez pěstitelky :) ) musím pořád zírat. To je totiž scéna z nějakého filmu, ale nemůžu si za živýho boha vzpomenout z kterého... Ale v každém případě nádhera.
Pán na Žlutém hradě

Petronel

#329
Předminulý víkend jsem se už trochu obával jak zaplníme všechny pokoje a tak jsem ubral ze svých požadavků, že každý soused bude mít max. 3 pokoje a zanesl jsem do mapy Milanův další (původně rezervní) skvostný pokoj "Sádrokartonáři". No a když jsem dostavěl schodiště, blýskl mi hlavou jeden nápad a musel jsem se pustit také do dalšího okýnka.  :)


Pirátský pokojík

Pokoj mladého hocha, který vždy toužil být pirátem. Ale narozdíl od mnoha ostatních, jemu se to aspoň takto trochu poštěstilo. Místnost nabízí správnou atmosféru i díky prostředí s mořem, písečným ostrovem s palmami, modrým nebem a zakotvenou lodí.  :)

 

 

 

Nechal jsem se trochu inspirovat touto fotkou. Kochal jsem se a stále jsem doufal, že se někdo připojí, kdo postaví nějaký pokojíček pro malého rytíře, nebo něco takového. Obzvlášť když tu máme tolik hradařů.  :) Když se však tak nestalo, vzal jsem to do vlastních rukou a máme tu aspoň jeden pirátský.  ;D Jak se líbí?