SVĚT FANTAZIE Z KOSTEK Ostrava 23.-24.3. 2019

Založil danyboy, 10.09.2018, 19:53:11

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

Izabella08

Mně se ta žlutá líbí moc...určitě leták upoutá na první pohled :)

ivanku_kamarade

Není vstupné příliš nízké? Neznám zatím místní zvyklosti a detaily cenové politky. Výstavy zatím znám jen z pozice návštěvníka.
Za mě je tak 40 - 50 Kč za dítě od 7 do 19 let
Dospělý tak za 80 - 100 Kč
Rodina 200 - 250 Kč


Clermont

Snad na to odpovím správně...

Pořádá to stručně - nezisková organizace, takže výsledek musí vyjít +-0 :)

My tady v Ostravě nepotřebujeme na všem hned vydělávat miliony  >:D >:D >:D
My to děláme pro zábavu  ;D

danyboy

Citace od: ivanku_kamarade kdy 20.12.2018, 22:48:28
Není vstupné příliš nízké? Neznám zatím místní zvyklosti a detaily cenové politky. Výstavy zatím znám jen z pozice návštěvníka.
Za mě je tak 40 - 50 Kč za dítě od 7 do 19 let
Dospělý tak za 80 - 100 Kč
Rodina 200 - 250 Kč

Přesně jak již napsal Clermont. Výsledek by měl vykazovat ztrátu, či maximálně nulu.

jerzeeg

Citace od: danyboy kdy 21.12.2018, 11:26:40
Citace od: ivanku_kamarade kdy 20.12.2018, 22:48:28
Není vstupné příliš nízké? Neznám zatím místní zvyklosti a detaily cenové politky. Výstavy zatím znám jen z pozice návštěvníka.
Za mě je tak 40 - 50 Kč za dítě od 7 do 19 let
Dospělý tak za 80 - 100 Kč
Rodina 200 - 250 Kč

Přesně jak již napsal Clermont. Výsledek by měl vykazovat ztrátu, či maximálně nulu.
Udelat ztratu je ta nejjednodussi vec na svete.. Jestli nevis, tak staci rict a zaridim takovou ztratu, ze se o tom bude jeste za 30 let mluvit..  >:D

yoshimaka

Citace od: jerzeeg kdy 22.12.2018, 23:59:54
Citace od: danyboy kdy 21.12.2018, 11:26:40
Citace od: ivanku_kamarade kdy 20.12.2018, 22:48:28
Není vstupné příliš nízké? Neznám zatím místní zvyklosti a detaily cenové politky. Výstavy zatím znám jen z pozice návštěvníka.
Za mě je tak 40 - 50 Kč za dítě od 7 do 19 let
Dospělý tak za 80 - 100 Kč
Rodina 200 - 250 Kč
Přesně jak již napsal Clermont. Výsledek by měl vykazovat ztrátu, či maximálně nulu.
Udelat ztratu je ta nejjednodussi vec na svete.. Jestli nevis, tak staci rict a zaridim takovou ztratu, ze se o tom bude jeste za 30 let mluvit..  >:D
Ztrátu reálnou nebo účetní? K té účetní bych měl zájemce o Tvé služby..
Lust och fägring stor

danyboy

Citace od: yoshimaka kdy 23.12.2018, 12:50:41
Citace od: jerzeeg kdy 22.12.2018, 23:59:54
Citace od: danyboy kdy 21.12.2018, 11:26:40
Citace od: ivanku_kamarade kdy 20.12.2018, 22:48:28
Není vstupné příliš nízké? Neznám zatím místní zvyklosti a detaily cenové politky. Výstavy zatím znám jen z pozice návštěvníka.
Za mě je tak 40 - 50 Kč za dítě od 7 do 19 let
Dospělý tak za 80 - 100 Kč
Rodina 200 - 250 Kč
Přesně jak již napsal Clermont. Výsledek by měl vykazovat ztrátu, či maximálně nulu.
Udelat ztratu je ta nejjednodussi vec na svete.. Jestli nevis, tak staci rict a zaridim takovou ztratu, ze se o tom bude jeste za 30 let mluvit..  >:D
Ztrátu reálnou nebo účetní? K té účetní bych měl zájemce o Tvé služby..

Notak, uklidníme to tady. >:D

danyboy

Veselé Vánoce, všechno nejlepší do nového roku a hlavně hodně LEGA, ať pak můžete u nás vystavit ty nejlepší modely.  >:D

Danyboy a Monika


danyboy

#38
Milí afolové,
předem bych chtěla všem popřát do nového hodně zdraví, štěstí, lásky, spokojenosti, radosti a pracovních úspěchů.Již jsme se přehoupli do nového roku a blíží se nám výstava v Ostravě, která nás čeká a nebude to málo práce.
Ráda bych Vám poslala nějaké info, o kterých bych Vás ráda informovala.Co se týká letáků, který je na kostkách, tak se  tiskne k fyzické propagaci, 9. ledna půjdou A4 do všech porubských škol a školek. Dále budu dávat tisknout A4 a A3 na vývěsní tabule nejen v Porubě, ale třeba i do okolních vesnic. A5 půjdou pro všechny děti do MŠ a na první stupeň ZŠ. Další fyzická propagace, kterou rozvážíme  do dětských koutků, inf. center, koutků v nákupních centrech, domů dětí a mládeže, knihoven a jiných budu zajišťovat od 20.1. Z loňské zkušenosti vím, že to 2 měsíce před akcí stačí. Znovu s Danym objíždíme vývěsní plochy v našem okolí cca 3 týdny před akcí, protože po první vlně propagace je již strženo. Ostravským afolům, kteří nemají možnost tisknu rozvezu letáky osobně dle domluvy (pokud byste měli cestu kolem mě, můžu předat i tak) a poprosím, tak jako loni o propagace u svých známých, u dětí ve školkách ve školách, na panelech ve vesnicích a jiných. Předem moc děkuji. Také Vás všechny prosím, zda byste rozeslali leták v mailu či přes facebook svým známým, lidem o kterých si myslíte, že mohou dorazit atd. To vše jako loni a myslím, že jste se v tom všichni snažili, což se nám ukázalo na krásné návštěvnosti. Co se týká propagace na facebook, což mi Dany říkal, že se o to za kostky stará Jezevec (kterému ač nepřijede do Ostravy tímto děkuji, tak společně s mou kolegyní tiskovou mluvčí a redaktorkou za úřad Poruba budou propagovat výstavu na facebooku. Paní Janošcová, jako tisková mluvčí a redaktorka bude, tak jako loni články a upoutávky posílat do novin, do regionálních novin atd. Pro letošní Prio (porubský zpravodaj, který nám vychází každý měsíc) jsme se domluvili po souhlasu:) Jerzeega, že bude publikovat v únorovém Priu (vychází začátkem měsíce únor) článek s Jerzeegem, který napíše po návštěvě a rozhovoru s ním (pošleme na kostky). Budu zajišťovat veškerá povolení k pojíždění aut před ZŠ Dětskou, oznámení o konání akce a domlouvat strážníky MO, kteří budou dohlížet na chod před školou a na ulicích a hlídkovat během konání akce. Dále půjdu do základní školy, abych opět prohlédla prostory, vše spočítala, důkladně rozmístila do plánku, spočítala stoly, židle a zajistila všechny technické věci. Dále vše organizační okolo (objednávky jídel, ubytování, zajištění všech prac. pomůcek atd. atd....), ale tím vás nebudu zatěžovat. Dále Clermont ve spolupráci se Samym a Chairudem zajišťují vše potřebné k zábavě pro děti spineru (moc se
nám to líbilo v Olomouci, myslela jsem, že přijede i Jezevec, ale nemůže, tak kluci navrhli, že se o to postarají:) děkuji předem.  Abych se mohla i trochu posunout, protože každý den něco domluvím, tak bych moc všechny přihlášené afoly prosila, aby mi poslali na pracovní mail msoviarova@moporuba.cz  nebo msoviarova@seznam.cz  co nejdříve (tak do 14 dnů) tyto údaje i údaje k objednávkám(ty budu posílat, až ke konci února), až budete všichni 100% , abych mohla začít skládat také rozmístění, připravovat seznam, popisky, označení tříd, hlasování, kdo s kým bude a aby se nám vše krásně rozmístilo:


1. nick na kostkách, jméno a příjmení
2. datum narození
3. celou adresu
4. u podnikatelů i IČO (případně na koho se bude objednávka psát např. na syna, který je student atd., číslo účtu, kam se budou po výstavě posílat odměny (pro ty kteří neví z loňka, tak budu potřebovat od vás vystavit fakturu, ale toho se vůbec nebojte, neboť zašlu určitě vzor, který jen doplníte a pak mi pošlete buď naskenovaný v mailu po výstavě nebo přivezete rovnou na výstavu.
5. Váš telefon
6.  přesné názvy vašich vystavujících modelů! (případně celkový název vaší kolekce např. Kostkoměsto, kdo má popisky své ( tak si je může vzít), počet stolů (lavic 0,5 x 1,3 m), stolů nebo prostoru na zemi cca metrů (Miho neboj vím počítám, že potřebuješ ještě 2-3 stoly, myslím na tebe a pokud ve škole nejsou (teprve tam půjdu za ředitelkou), tak nechám dovézt od nás z centra, kde máme dřevěné 80x80cm výška 74 cm. 
6. kdy cca 3 přijedete instalovat
7. osobu případně osoby, které budou vašimi pomocníky
8. zda budete potřebovat zásuvku (prodlužky si prosím zajištěte), popřípadě baterky (ty jsem loni proplácela na paragon EET s březnovým datem)
9. Ať vím další finanční náklady, další případné požadavky
10. Také zda budete mít zájem o ubytování (mám předjednáno ve střední škole Prof. Z. Matějčka v Porubě kousek o místa výstavy, že by nám poskytli pokoje žáků, kteří odjíždění na víkend. Jsou to  to 3-lůžkové pokoje v jejich ubytování něco jako školní koleje. Sociálky společné na chodbě, jen byste si museli na vrátnici vyzvednout povlečení a postele si povléct sami. Není to tam špatné, jedna kolegyně tam ubytovala boxery, takže to mám ověřené. To bych samozřejmě platila já z rozpočtu výstavy. Jen potřebuji vědět,kdo z mimoostravských afolů nemá ubytování u někoho známého, či nebude chtít spát ve škole? Mám zarezervováno 8-9 pokojů. Je to tam bezbariérové, což jsem původně zajišťovala kvůli Vočkovi, ale ten asi nakonec nedojede?

Také se chci zeptat, vím, že jste mi někdo už posílal fotky, ale moje kolegyně, která píše na facebook mě prosila, ať ji posílám info. Průběžně jednak jaké máte modely, jak stavíte, jak balíte, atd. Chce tím postupně krmit facebook. Co se týká prodejce, tak opět bude prodávat Hanka Pustková a možná zajistím lidi z Mentál Café, nezisková organizace lidí, kteří mají postižení a jezdí s takovým stánkem na akce a vaří kafe. Jen ještě chci zajistit, abyste měli kafe zdarma, pokud nám žádnou protislužbu nenabídnou, tak to nechám být a kafe vám budou vařit opět moje šikovné kolegyně.
Co se týká soutěží pro děti, tak nechci tím nikoho letos zatěžovat, proto jsme se s klukami rozhodli, že budou více méně zábavné koutky a to: třídy s lego kostkami, dovezu koberec, 2 koberce jsou ve škole, poprosím opět Honzíčka o koberec, který půjčil loni, dále Hanku Pustkovou, zda by vzala pěnové puzzle. Bazének od na kostky už máme. Dále dětem nabídneme spinner (obsluhovat 2 lidi- dobrovolníci zajistím), dále fotokoutek (od Chairuda z Olomouce), skládání kostek na stěnu (od Chairuda, jen musím vyřešit na co panely přišroubovat). Bohužel nemůžeme ve škole vrtat na stěnu, tak mě napadá nějaký stojan (koho by něco napadlo, klidně napište).  Jinak si myslím, že vzhledem k tomu, že budeme mít letos dost  modelů interaktivních, pojízných, kdy se budete dětem v tomto ohledu věnovat, tak bych toho více neřešila.
Kdyby měl někdo ještě jiný nápad, klidně napište. Uvítala bych i třeba Hačislava s hádáním minifigurek, ale nevím, zda dorazí. Kdyby vás něco ještě napadlo, tak klidně pište a komunikujte i s Danym (FB Daniel Soviar, popřípadě SZ) nebo mi napište mail, já se omlouvám, ale na kostky moc nechodím. jméno a příjmení vystavujícího afola. Vím, že bych se měla sama za sebe přihlásit, ale já bych neměla tolik času s vámi tímto způsobem komunikovat.
Jen mi prosím na mail pošlete vše o co jsem vás výše prosila. Moc moc všem předem děkuji,  všem co se podíleli, podíleji a budou podílet na organizaci. Vážím si toho a věřím, že se nám společně podaří akci krásně a bez problémů zorganizovat. Budu se moc těšit.
Mějte se moc hezky a pište.
S pozdravem Monika
Posílám seznam přihlášených vystavovatelů. Pokud jsem na někoho zapomněla, tak se omlouvám a napište mi tady do SZ.
1) Kuba
2)Danyboy
3) Honzicek
4)Jerzeeg
5)Jojík
6) Borun + syn
7)Tomaslambo
8)Samy405
9) Clermont+ vočko (zapůjčí)
10)robkteryten?
11) Yoshimaka (zapůjčí )
12)Chairudo
13) Skyrider
14)Hana129
15)Thorenix
16)Mtron?
17)Mr. Tygris?+Bob
18)Marťas (Jablůnkov)
19)Vico
20)Miho
21)Davroman
22)Martin22
23)Komkuk
24) Peki
25) Igorus
26) Puresis
27) Fuente + kluci
28) Skywalker
29) p. Bartošíková(nick?)
30)Vasyk?
31)Mr. Cube?
32)444jakub
33)444martin

Jezevec

Na facebooku bude zajištěná průběžná propagace akce na naší stránce, interně v rámci události a přes sdílení na různé skupiny týkající se kultury, událostí, akcí, dětí, rodičů, maminek, zábavy a výletů z celého okolí (Ostrava, Hlučín, Opava, Vsetín, Havířov, Frýdek-Místek, Karviná, Český Těšín). Zatím dělám průzkum možných skupin, kterých jsem našel kolem 30 a více, takže do nich budu sdílet podle stejného modelu jako jsem to dělal v případě výstavy v Brně.
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

Chairudo

Taky trochu pomůžu s online propagací, zatím jsem událost nasdílel u sebe a v Olomouckém okolí.

Pro skládání kostek na stěnu by bylo nejlepší vytvřit stojan podobný tomu na fotostěnu, materiál na něj stál necelých 400,-
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Vočko

Já bych se rád zúčastnil. Stejně jako v Brně s Clermontem. Bude kolejiště a expozice drážních vozidel. Pokud se zadaří tak i s dioramou.
Jen bych prosil o info s bezbariérovým přístupem. Od Clermonta vím, že bude potřeba mě vynést. Chci být na instalaci a potom se uvidí, podle přespání.

Chairudo

Do přízemních tříd jsou jestli si dobře pamatuji jen 2 schody a do těch tě rádi vyneseme  ;D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Vočko

Citace od: Chairudo kdy 13.01.2019, 18:06:39
Do přízemních tříd jsou jestli si dobře pamatuji jen 2 schody a do těch tě rádi vyneseme  ;D
Tak pokud to jsou jen 2 schody, tak to je skvělé ;)

danyboy

Děkuji Chairudovi a Jezevci s pomocí kolem reklamy. :)

A Vočko, dám vědět mamce a ona te zahlti detaily. Nápis ji prosím na uvedeny email přihlášku viz. Par příspěvků zpet a ona se s tebou spoji pravděpodobně telefonicky :)

Matthes_CS

Co jako propagaci udělat soutěž/e na FB stránce o volné vstupenky, případně něco víc s odběrem na výstavě? Třaba takové klasické, hodí se fotka něčeho co tam bude a nějaká otázka k němu, třeba z kolika je kostek apod. Nebo nějaká stavitelská soutěž? Pokud by byl zájem a nebyly by žádné právní komplikace (v tom se nevyznám), tak bych něco na FB zorganizoval.

A je tam Wifi? Kdyby byla, tak bych mohl zkusit nějaké živé přenosy nebo ty storíčka v průběhu akce/stavění na FB a/nebo Instagram.

Clermont

Tak dneska jsem převzal prototyp spineru od Samyho a vyzkoušel jsem dva základní druhy papíru v gramáži 300g (jak výkres ve škole) a to křídu matnou (hladký lesklý papír) a ofsetový (klasický povrch jak do domácí tiskárny).
Uchycení papíru musíme trochu vylepšit i když se protáčelo jen při kreslení až u kraje a větším přitlačení, ale jak psal Jezevec, alchymie jsou fixy a papír :)
Fixy jsem otestoval z Ikea - zdají se mi dobré.
Co se týká papíru, tam je rozdíl patrný a to tak, že na hladký papír se fix hned nepropije a má pěknou plnou vrstvu - ten vlevo
Na ofsetovém papíru fix hned zasychá a tím že jsou nepatrné nerovnosti (i když se to nezdá) tak v té rychlosti to jako by vynechává a pak to vypadá jak malované pastelkami nebo voskovkou  :)
Co říkáte, co je pěknější? Papír na pravé kolečka už mám doma - cca 6000 koleček. Papír na levé můžu sehnat také.

Daniel Hájek

Prosím chtěla bych se zeptat jestli je ještě možné se zúčastnit výstavy, syn má dva modely z LEGO technicu.

danyboy

Citace od: Daniel Hájek kdy 28.01.2019, 17:26:57
Prosím chtěla bych se zeptat jestli je ještě možné se zúčastnit výstavy, syn má dva modely z LEGO technicu.

Dobrý den, napište mi prosím do SZ telefonní kontakt. Ozveme se Vám telefonicky. :)

D.

Jezevec

Příspěvek o akci nasdílen na tyto facebook skupiny:

Maminky Frýdek-Místek a okolí
Kam na výlet s dětmi (z Krnova)
Ostravská inzerce
Ostrava!!!
Inzerce Moravskoslezský kraj

Akce, koncerty, párty, kultura, události a zábava v Ostravě
Český Těšín
Akce Ostrava a okolí
TOP AKCE OPAVA
Akce ve Frýdku-Místku a okoli

KAM S DĚTMI AKCE VSETÍN A OKOLÍ
HAVÍŘOVSKÉ MAMINKY
Kam s dětmi na Ostravsku - restaurace, akce, tipy na výlet a další
Kulturní akce Ostrava Opava a okolí
Havířovské maminky bez cenzury :-)

Frýdek-Místek
Akce pro děti a rodiče, Třinec a okolí
Tipy na výlety, kulturní akce, akce pro děti aj.
Maminky  a tatinkové z Hlučína a okolí
OSTRAVA

Opavske maminky a tatínci
Maminky - Ostrava a okolí
Maminky Ostrava
Bav se Frýdek-Místek a okolí
maminky, tatínci, ... z Frýdlantu nad Ostravicí a okolí

Karviná
INZERCE - OSTRAVA - Moravskoslezský kraj
Ostravské maminky - bazárek,pokec,rady
Kultura v Ostravě
Kam s dětmi na hlučínsku a okolí

Akce v Ostravě a okoli
Opavská Komunita
Kam s dětmi na výlet, dovolenou a za zábavou
MAMINKY Z KARVINÉ
Výlety a akce pro děti v Opavě a kdekoliv jinde :)

LEGO BAZAR CZ/SK
BAZAR LEGO
LEGO sběratelé CZ/SK
CZECH&SLOVAK AFOLs - MY FRIENDS
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

danyboy

Citace od: Jezevec kdy 03.02.2019, 17:31:59
Příspěvek o akci nasdílen na tyto facebook skupiny:

Maminky Frýdek-Místek a okolí
Kam na výlet s dětmi (z Krnova)
Ostravská inzerce
Ostrava!!!
Inzerce Moravskoslezský kraj

Akce, koncerty, párty, kultura, události a zábava v Ostravě
Český Těšín
Akce Ostrava a okolí
TOP AKCE OPAVA
Akce ve Frýdku-Místku a okoli

KAM S DĚTMI AKCE VSETÍN A OKOLÍ
HAVÍŘOVSKÉ MAMINKY
Kam s dětmi na Ostravsku - restaurace, akce, tipy na výlet a další
Kulturní akce Ostrava Opava a okolí
Havířovské maminky bez cenzury :-)

Frýdek-Místek
Akce pro děti a rodiče, Třinec a okolí
Tipy na výlety, kulturní akce, akce pro děti aj.
Maminky  a tatinkové z Hlučína a okolí
OSTRAVA

Opavske maminky a tatínci
Maminky - Ostrava a okolí
Maminky Ostrava
Bav se Frýdek-Místek a okolí
maminky, tatínci, ... z Frýdlantu nad Ostravicí a okolí

Karviná
INZERCE - OSTRAVA - Moravskoslezský kraj
Ostravské maminky - bazárek,pokec,rady
Kultura v Ostravě
Kam s dětmi na hlučínsku a okolí

Akce v Ostravě a okoli
Opavská Komunita
Kam s dětmi na výlet, dovolenou a za zábavou
MAMINKY Z KARVINÉ
Výlety a akce pro děti v Opavě a kdekoliv jinde :)

LEGO BAZAR CZ/SK
BAZAR LEGO
LEGO sběratelé CZ/SK
CZECH&SLOVAK AFOLs - MY FRIENDS

pekne (y) dekujeme  ♡


milanv

Paráda. Mrzí mě, že to termínově pokaždé vychází pro mě tak napjatě, takže nemůžu slíbit účast.
Ale mám tip: v jednom tom článku slibují za vás lidem "panenky Friends a Elvis" - no a jelikož tam prý bereš ten rockový koncert, tak co tam udělat Elvis revival band? :D
Pán na Žlutém hradě

Jezevec

#53
Moravskoslezský kraj - Ostrava (SVĚT FANTAZIE Z KOSTEK)
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Moravskoslezský kraj v rámci fb propagačně pokrytý. Původní počet skupin jsem ještě více než zdvojnásobil (aktuálně jich je +/- 90)
a dosah tohoto příspěvku z fb Kostek je téměř 40 tisíc lidí. Do výstavy ještě jednou týdně vypustím post a nasdílím ho všude po kraji.
---------------------------------------------------------------------------------------------------


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Správní obvody Moravskoslezský kraj (ne všechny mají vhodné skupiny k propagaci)

Bílovec, Bohumín, Bruntál, Český Těšín, Frenštát pod Radhoštěm, Frýdek-Místek
Frýdlant nad Ostravicí, Havířov, Hlučín, Jablunkov, Karviná, Kopřivnice, Kravaře
Krnov, Nový Jičín, Odry, Opava, Orlová, Ostrava, Rýmařov, Třinec, Vítkov
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Skupiny, do kterých bylo sdíleno:

Maminky Frýdek-Místek a okolí
Kam na výlet s dětmi (z Krnova)
Ostravská inzerce
Ostrava!!!
Inzerce Moravskoslezský kraj
Akce, koncerty, párty, kultura, události a zábava v Ostravě
Český Těšín
Akce Ostrava a okolí
TOP AKCE OPAVA
Akce ve Frýdku-Místku a okoli
KAM S DĚTMI AKCE VSETÍN A OKOLÍ
HAVÍŘOVSKÉ MAMINKY
Kam s dětmi na Ostravsku - restaurace, akce, tipy na výlet a další
Kulturní akce Ostrava Opava a okolí
Havířovské maminky bez cenzury :-)
Frýdek-Místek
Akce pro děti a rodiče, Třinec a okolí
Tipy na výlety, kulturní akce, akce pro děti aj.
Maminky  a tatinkové z Hlučína a okolí
OSTRAVA
Opavske maminky a tatínci
Maminky - Ostrava a okolí
Maminky Ostrava
Bav se Frýdek-Místek a okolí
maminky, tatínci, ... z Frýdlantu nad Ostravicí a okolí
Karviná
INZERCE - OSTRAVA - Moravskoslezský kraj
Ostravské maminky - bazárek,pokec,rady
Kultura v Ostravě
Kam s dětmi na hlučínsku a okolí
Akce v Ostravě a okoli
Opavská Komunita
Kam s dětmi na výlet, dovolenou a za zábavou
MAMINKY Z KARVINÉ
Výlety a akce pro děti v Opavě a kdekoliv jinde :)
Bazarek  Bilovec a okoli :-)
Maminky Bílovec a okolí
Události - Bohumín a okolí
Bohumín Bohumíňáků - Bez Cenzury
Bohumín - Akce, kam zajít
Tipy na výlety Bohumín a okolí
Akce ne jen pro děti – Bruntál
Bruntál - Akce, kam zajít
Český Těšín
VÍKENDOVÉ AKCE A JINÉ TŘINEC, FRÝDEK-MÍSTEK, ČESKÝ TĚŠÍN A OKOLÍ
Těšínský bazar maminek
Tipy na výlety Český Těšín a okolí
Čěský Těšín - Akce, kam zajít
Český Těšín - obchod, inzerce, služby
Starosti a radosti občanů Frenštátu pod Radhoštěm
Tip na výlet
Maminky Frýdek-Místek a okolí
Akce ve Frýdku-Místku a okoli
Bav se Frýdek-Místek a okolí
Frýdek Místek - Akce, kam zajít
Bazárek Frýdek-Místek a okolí
Frýdlant nad Ostravicí
Bazarek  Frydlant n.Ostravici a jeho okoli
Inzerce Frýdlant nad Ostravicí a okolí
Bazárek Frydlantských maminek a jeho okolí v MS Kraj
Havířovské maminy a blízké okolí
Havířovské maminy nákup – prodej
Jsem z Havířova
Inzerce Havířov
Havířovský bazar bez PRAVIDEL
HAVIŘOV & NAŠE MĚSTO
Havířovské maminy a blízké okolí
Hlučínská inzerce
Hlučínské maminky - poradna, prodej ...
AKCE V HLUČÍNĚ A PŘILEHLÉM OKOLÍ
OTÁZKY @ ODPOVĚDI JABLUNKOV
Karviná Karviňákům INZERCE
Maminky z Karviné
Kopřivnice - Akce, kam zajít
Krnov !!!
Inzerce Nový Jičín a okolí
Maminky Nový Jičín a okolí
Odry na Facebooku
Opavská skupina
Akce /Eventy/ Opava
Inzerce Opava
Inzerce Opava a okolí
AKCE Bohumín, Ostrava, Karviná, Orlová, Dolní Lutyně, Dětmarovice, Rychvald
Orlová Orlováků
Inzerce V Ostravě
AKCE V OSTRAVĚ
Ostrava - Akce, kam zajít
Třinec Živě
Maminky Třinec a okolí
Třinec - Akce, kam zajít
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

peki

Citace od: Jezevec kdy 13.02.2019, 21:06:16
Moravskoslezský kraj - Ostrava (SVĚT FANTAZIE Z KOSTEK)
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Moravskoslezský kraj v rámci fb propagačně pokrytý. Původní počet skupin jsem ještě více než zdvojnásobil (aktuálně jich je +/- 90)
a dosah tohoto příspěvku z fb Kostek je téměř 40 tisíc lidí. Do výstavy ještě jednou týdně vypustím post a nasdílím ho všude po kraji.
---------------------------------------------------------------------------------------------------


Dost dobrý, jak by řekl nejmenovaný operátor to je skoro 100 procentní pokrytí :)

danyboy

Jezevec odvedl skutečně dobrou práci, ale zaznamenal jsem něco, co si nějak nedovedu vysvětlit. OD tohoto masivního sdílení totiž prakticky přestali stoupat účastníci v udalosti. :o
Což mi nějak vzhledem k rozsahu propagace od jezevce nejde do hlavy. Ze by nějaká blokace ze strany fb?

Jezevec

#56
Citace od: danyboy kdy 26.02.2019, 11:06:57
Jezevec odvedl skutečně dobrou práci, ale zaznamenal jsem něco, co si nějak nedovedu vysvětlit. OD tohoto masivního sdílení totiž prakticky přestali stoupat účastníci v udalosti. :o
Což mi nějak vzhledem k rozsahu propagace od jezevce nejde do hlavy. Ze by nějaká blokace ze strany fb?

Oslovený člověk (ten, komu se ukázal post na facebooku - prostě to jen viděl)
Zájemce, účastník (ten, kdo provedl interakci s událostí a klikl na tlačítko)

Protože realisticky jen málo těch virtuálně oslovených lidí jde a klikne na to tlačítko, že se zúčastní (mají zájem). To je normální, počet lidí se skutečným zájmem je vždycky obrovská menšina v poměru ke všem těm, ke komu se ta informace nějak dostane. Plus realita je taková, že ten kdo klikne na tlačítko zájem pak klidně nepřijde a další lidi zase přijdou i když nikde na sociální sítí svoji účast nezaklikli. Všechna ta čísla je třeba brát hodně orientačně. Je to spíš o tom ty lidi oslovit a dostat k nim informaci, že to je. :)

Namátkou pro srovnání:
Brno: oslovených lidí 169,1 tisíc x 5,8 tisíce má zájem
Ostrava: oslovených lidí 52,7 tisíc x 1,9 tisíce má zájem
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

danyboy

Citace od: Jezevec kdy 26.02.2019, 12:16:57
Citace od: danyboy kdy 26.02.2019, 11:06:57
Jezevec odvedl skutečně dobrou práci, ale zaznamenal jsem něco, co si nějak nedovedu vysvětlit. OD tohoto masivního sdílení totiž prakticky přestali stoupat účastníci v udalosti. :o
Což mi nějak vzhledem k rozsahu propagace od jezevce nejde do hlavy. Ze by nějaká blokace ze strany fb?

Oslovený člověk (ten, komu se ukázal post na facebooku - prostě to jen viděl)
Zájemce, účastník (ten, kdo provedl interakci s událostí a klikl na tlačítko)

Protože realisticky jen málo těch virtuálně oslovených lidí jde a klikne na to tlačítko, že se zúčastní (mají zájem). To je normální, počet lidí se skutečným zájmem je vždycky obrovská menšina v poměru ke všem těm, ke komu se ta informace nějak dostane. Plus realita je taková, že ten kdo klikne na tlačítko zájem pak klidně nepřijde a další lidi zase přijdou i když nikde na sociální sítí svoji účast nezaklikli. Všechna ta čísla je třeba brát hodně orientačně. Je to spíš o tom ty lidi oslovit a dostat k nim informaci, že to je. :)

Namátkou pro srovnání:
Brno: oslovených lidí 169,1 tisíc x 5,8 tisíce má zájem
Ostrava: oslovených lidí 52,7 tisíc x 1,9 tisíce má zájem

jasnačka, chápu že ten účel byl splněn. Spíš mě zaráží, že ta propagace měla spíš v těch účastech přidat a ne je úplně zbrzdit. Teď koukám, že zas od posledního sledování z minulého pátku přibylo několik desítek lidí, zatímco v předešlých týdnech prakticky nikdo. Jak říkám, to nemění nic na tom, že lidi ty sdílení vidí a rozhodně to bude mít svůj díl na počtu účastníků reálné akce 8)

danyboy

Přeji pěkný den všem vystavovatelům. Pokud máte nějaké momentky ze stavby nových modelů, popřípadě byste souhlasili se sdílením Vašich fotek i třeba hotových modelů na fb události, prosím pisněte mi třeba odkazy na fotky do SZ, popřípadě rovnou pošlete na bricktradecz@gmail.com

Pro info, díky mnohosměrné propagaci na fb nám kliklo na účast už přes 2000 lidí, což je víc jak o 1/3 víc jak  loni. :)

peki

Jak to dopadlo s mikroměstem? Já svoje moduly asi 5 kusů mohu přibalit. Ale vše ostatní je u původních majitelů (teda doufám :) ).