Flexo

Založil Kubos.cz, 21.09.2016, 20:37:35

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Kubos.cz


milanv

To je úžasná věc. Už sis objednal? Nechce se mi platit celé poštovné z Nového Zélandu a v ejich FAQ jsem se dočetl, že pak při finálním objednávání lze navýšit objednávku. Že bychom se pak dohodli, navýšil bys to o díly pro mě a já bych se s tebou podělil o poštovné?
Pán na Žlutém hradě

Mamut

Tiez by som sa pridal, ak by sa dalo.
TECHNIC občas CREATOR

Kubos.cz

#3
Ja to objednavat nebudu, takze pokud se bude neco organizovat tak beze mne. Ja jen sdilim  :)

Sihaja

Já už si "objednala", ráda se podělím o poštovné. A budou i light bluish grey, když se zvolí dodání v lednu (které jsem si vybrala)

Foton

Citace od: Sihaja kdy 27.09.2016, 13:48:57
Já už si "objednala", ráda se podělím o poštovné. A budou i light bluish grey, když se zvolí dodání v lednu (které jsem si vybrala)

Já bych si taky pár kousků vzal, pokud se můžu přidat k tobě. Případný flexo storage bin nepožaduji :-)
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Sihaja

Citace od: Foton kdy 27.09.2016, 16:09:09
Já bych si taky pár kousků vzal, pokud se můžu přidat k tobě. Případný flexo storage bin nepožaduji :-)

Tak se podívej na kick starter a nějaký z těch si předplať, až se bude řešit poštovné, tak tam prostě všichni dáme jednu adresu a nějak to s nimi vzkomunikuju, případně to mohu za tebe zaplatit rovnou a pak ti to předat až to dojde.

Sihaja

Tak kampan se podarila a za nejakou chvili si snad reknou o info ohledne dodani, tak pokud nekdo chcete, tak se muzeme domluvit na spolecne dodaci adrese v Praze.

Sihaja

Tak pokud se budeme chtít domluvit na společném poštovném, tak by bylo dobré už pomalu nominovat oběť, které to necháme poslat, jsem ochotna zajistit platbu.

Foton

Sakryš, Kickstarter jsem prospal.
Překvapivě to vypadá že na https://www.indiegogo.com/projects/flexo-bendable-bouncy-flexible-building-bricks#/?ref=FundedToday&utm_medium=referral&utm_source=ksa.fnd.to
se dá ještě něco pořídit. Uvidím, jestli se to dá spojit do zásilky z KS.
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Sihaja

Citace od: Foton kdy 01.11.2016, 11:40:27
Sakryš, Kickstarter jsem prospal.
Překvapivě to vypadá že na https://www.indiegogo.com/projects/flexo-bendable-bouncy-flexible-building-bricks#/?ref=FundedToday&utm_medium=referral&utm_source=ksa.fnd.to
se dá ještě něco pořídit. Uvidím, jestli se to dá spojit do zásilky z KS.

K té se podle mailu, který posílali dá něco přidat. Chtěl by ses případně podělit o poštovné?

Foton

Jo přesně to mi napsal borec z Flexa:
CitaceHi Foton

Thanks for getting in touch.

If you get your friend to add another beginners pack for january delivery (choose the grey option) to her order in the backerkit survey we have sent out to her, she can then get 2 of them and the second one only has a little more shipping rather than the whole amount of shipping again.

Hope that helps
Kind Regards
James

Takže prosím přihoď ke své objednávce ještě jeden Beginners pack a šábnem se o poštovné.
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Sihaja

Citace od: Foton kdy 02.11.2016, 13:49:38
Jo přesně to mi napsal borec z Flexa:
Takže prosím přihoď ke své objednávce ještě jeden Beginners pack a šábnem se o poštovné.

Ok ok.

Sihaja

Doobjednáno. Ještě mohu něco přidat, ale jen do pátku 12:00 pak už se nedostanu na net.