StarWars - 75035 / Kashyyyk Troopers - Video recenze / unboxing

Založil Richard III, 15.01.2016, 13:36:52

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Richard III

Ahoj :-)
Jsem na tady nováček, relativně nedávna jsem se dozvěděl o tomto fóru a řekl jsem si že se připojím  :)
Mám youtube kanál kde dělám něco jako recenze / unboxingy mých oblíbených hraček a techniky. Lego sbírám od cca 10 let, vždy to pro mě byla jen hračka a až v posledním roce se to stalo pořádné hobby kterému věnuji mnohem více času a ještě více peněz  ;D

Jen rovnou říkám, nejsem ostřílený Lego "profík" jsem spíše nadšenec, ale jakékoliv připomínky jsou vítány (i konstruktivní kritika).
*Ještě připomínka, že na můj kanál koukají převážně děti ve věku 8-17 let, videa jsou tak i zpracována (jsou taková jednoduchá).

A tady už je link k samotnému videu (téma: Star Wars - 75035 / Kashyyyk Troopers)

https://www.youtube.com/watch?v=DVtulxz7iMc

Futurion

Za mě dobrý. Kvalita zvuku i obrazu výborná, to je z poloviny vyhráno :) Recenze jako taková mi přišla zcela ok až na ty stormtroopery, ale to ti už dali sežrat v komentářích pod videem :D (mimochodem od epizody VI jsou to stormtroopeři, protože jsou to lidé, tou dobou už téměř žádní klonoví vojáci neexistují, nejde tedy jen o změnu názvu).

Z používání výrazů jako "figurky" možná někteří zdejší diskutéři dostanou kopřivku a dají to jasně najevo, z toho si nic nedělej  ;)

Richard III

Jop... menší chybka  :P jak jsem říkal, při natáčení jsem si neuvědomil že to je z období války klonů v té době byla armáda pojmenována jinak. Snad to bude do budoucna lepší  ;D

Jinak jak tady figurkám / minifigurkám říkate ? ?

Futurion

#3
Citace od: Richard III kdy 15.01.2016, 14:17:33
Jinak jak tady figurkám / minifigurkám říkate ? ?

Počeštěně minifigs, tedy minifigy a zkráceně figy :)

Aki


builder

Citace od: Futurion kdy 15.01.2016, 14:01:01
Za mě dobrý. Kvalita zvuku i obrazu výborná, to je z poloviny vyhráno :) Recenze jako taková mi přišla zcela ok až na ty stormtroopery, ale to ti už dali sežrat v komentářích pod videem :D (mimochodem od epizody VI jsou to stormtroopeři, protože jsou to lidé, tou dobou už téměř žádní klonoví vojáci neexistují, nejde tedy jen o změnu názvu).

Z používání výrazů jako "figurky" možná někteří zdejší diskutéři dostanou kopřivku a dají to jasně najevo, z toho si nic nedělej  ;)
Tak já zase mimochodem řeknu že klonů byla spousta, bylo by velice nevýhodné a zbytečné vyřadit celou Velkou armádu republiky (po bitvě o Kashyyyk a Geonosis cca 7milonů klonů). Nejznámějšími představiteli klonovaných stromtrooperů jsou 501 legie- osobní oddíl Dartha Vadera a ti všichni byly kloni (konkrétně elitní komando)
takže rozhodně není pravda že stromíci nebylibyli ,,téměř" žádní kloni.

Futurion

#6
Citace od: builder kdy 26.01.2016, 09:18:57
Tak já zase mimochodem řeknu že klonů byla spousta, bylo by velice nevýhodné a zbytečné vyřadit celou Velkou armádu republiky (po bitvě o Kashyyyk a Geonosis cca 7milonů klonů). Nejznámějšími představiteli klonovaných stromtrooperů jsou 501 legie- osobní oddíl Dartha Vadera a ti všichni byly kloni (konkrétně elitní komando)
takže rozhodně není pravda že stromíci nebylibyli ,,téměř" žádní kloni.

Ale je to pravda. Hned po svém vzniku začalo Impérium s tréninkem rekrutů z řad loajálních lidí. Kloni byli z armády velmi rychle vyřazeni i kvůli jejich zrychlenému procesu stárnutí. Tebou zmíněná 501. legie byla také poslední a jediná sestávající pouze z klonů. Už 5 let po Epizodě III byla většina armády sestavena z narukovaných lidí. Píše se o tom i v canon novele Tarkin.

A krom toho viz video s odpovědí přesně na tuto otázku od Pablo Hidalgo v souvislosti se seriálem Rebels.


builder

Já na seriál se na seriál Rebels nedívám protože mi to přijde pod úroven a krom toho je dost zkreslený (v ohledu reality star wars) takže pokud se koukáš na star wars rebels tak toho určitě víš mnohem víc.

Futurion

Je to kánon. Tedy co tam je, to v univerzu Star Wars platí a není na tom nic zkresleného. Ale jak jsem psal, stejné zmínky jsou i v knize Tarkin.