Cafe Corner set (10182)

Založil Jonas, 06.03.2007, 16:11:15

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Micho

Ja sa na tento setík tiež veľmi teším a skoro som ho už v pondelok mal, len môj zdroj bol v Nemecku cez víkend a predaj začal až od pondelka. Takže smola.  :'(

Verím, že o nejaký ten týždeň ho ale budem mať v rukách.  ;)

otaznik

Citace od: Jonas kdy 23.03.2007, 13:43:45
Už po dvou týdnech prodeje tohoto setu je jasné, že TLC mělo tentokrát velmi šťastnou ruku a že se zrodila skutečná legenda.

V dlouhodobém žebříčku LUGNETu - http://guide.lugnet.com/set/rank/
už je Cafe Corner na první příčce a jeho náskok před dalšími sety je skutečně impozantní.

Přeceňuješ ten set.
Nezapomeňte, že na Lugnet chodí víceméně jen AFOLové, ten žebříček není absolutně legitimní v návaznosti k prodejní úspěšnosti daného setu.

Café corner je pěkný set, ale pro mě je to takové ošklivé kačátko, není to ani City, ani Creator, ani Model Team (i když to nejspíše). Neříkám, že si ho nepořídím, ale líbí se mi asi stejně jako třeba nová hasičárna nebo Technic kombajn.

Možná až za pár let bude podobných setů 10 a bude z nich parádní ulice -> zrodí se nová řada, tak to bude něco jiného.

Jonas

Citace od: otaznik kdy 23.03.2007, 22:45:47
Citace od: Jonas kdy 23.03.2007, 13:43:45
Už po dvou týdnech prodeje tohoto setu je jasné, že TLC mělo tentokrát velmi šťastnou ruku a že se zrodila skutečná legenda.

V dlouhodobém žebříčku LUGNETu - http://guide.lugnet.com/set/rank/
už je Cafe Corner na první příčce a jeho náskok před dalšími sety je skutečně impozantní.

Přeceňuješ ten set.
Nezapomeňte, že na Lugnet chodí víceméně jen AFOLové, ten žebříček není absolutně legitimní v návaznosti k prodejní úspěšnosti daného setu.

Asi v mém příspěvku hledáš něco, co v něm není. Já vůbec netvrdím, že jde o nejprodejnější set. (Nejsem obchodník, a tak se naštěstí nemusím trápit tím, jestli je nejvíce prodávaný Bionicle nebo Exoforce.)

Žebříček samozřejmě tvoří svým hlasováním AFOLové, navíc pouze ti, kteří kteří jsou zaregistrovaní na LUGNETu. A ti svými hlasy vysoce ocenili a dále oceňují Café Corner. Můžeme si o tom žebříčku myslet co chceme, ale o jiném takto reprezentativním (z hlediska AFOLů) nevím. Navíc umístění mnoha mnou ceněných setů v tomto žebříčku mě utvrzuje v tom, že mám podobný vkus jako většina AFOLů na Lugnetu.
Jonas - Můj Brickshelf

otaznik

Citace od: Jonas kdy 24.03.2007, 07:20:55

Asi v mém příspěvku hledáš něco, co v něm není. Já vůbec netvrdím, že jde o nejprodejnější set. (Nejsem obchodník, a tak se naštěstí nemusím trápit tím, jestli je nejvíce prodávaný Bionicle nebo Exoforce.)

Žebříček samozřejmě tvoří svým hlasováním AFOLové, navíc pouze ti, kteří kteří jsou zaregistrovaní na LUGNETu. A ti svými hlasy vysoce ocenili a dále oceňují Café Corner. Můžeme si o tom žebříčku myslet co chceme, ale o jiném takto reprezentativním (z hlediska AFOLů) nevím. Navíc umístění mnoha mnou ceněných setů v tomto žebříčku mě utvrzuje v tom, že mám podobný vkus jako většina AFOLů na Lugnetu.

Můj příspěvek byla reakce nejen na tebe, ale i na hobbyho, který píše o tom, že je set úspěšný -> to teď ještě nikdo neví. Úspěch v očích TLC se samozřejmě rovná dobrým prodejům.

Umístění Cafe corner v žebříčku je jistě i obrazem toho, že tu byl hlad v AFOL komunitě po takovém setu, reakce na něj jsou podle mého názoru až příliš spontání.

peki

Citace od: Jonas kdy 17.03.2007, 13:12:29
... Dovedu si představit, že řada nadšenců začne stavět další domy ve stejném měřítku a ve stejném půdorysném modulu, který byl ukázán v článku v BrickJournalu.

Větší město se pak dá snadno a rychle postavit tak, že se sejde pár AFOLů a jednoduše spojí své moduly. Možná námět na budoucí Kostkařskou výstavu?  :)


co dodat?

[příloha smazaná administrátorem kvůli své velikosti]

Jonas

Zkusil jsem přidat pár domů ve formátu CC.

Jonas - Můj Brickshelf

Colonel32


Jonas

Citace od: Colonel32 kdy 01.05.2007, 01:04:12
Amici se s tim vubec, ale vubec nese*ou  ;D  ;D  ;D

http://www.lugnet.com/img/hpnews/070331-6-xl.jpg

Máš pravdu. Propagovaná modulovost setu se dá vyložit různě a amíci na obrázku si ji vysvětlili tak, jak to odpovídá jejich nátuře. ;D
Jonas - Můj Brickshelf

***Banana.com

Citace od: Colonel32 kdy 01.05.2007, 01:04:12
Amici se s tim vubec, ale vubec nese*ou  ;D  ;D  ;D

http://www.lugnet.com/img/hpnews/070331-6-xl.jpg

Zajímalo by mne, jak dlouho spodní kostky unesou tlak těch pater..Taková detailní fotka po dvou měsících by prozradila více. ;D

stepan

tak vydržet to může dlouho, nevíš, jestli to je vevnitř vyztužený...

zakm

...ak nájdeš v živote cestu bez prekážok ,tak nikam nevedie...

LiBorec

musím ríct,ze obe alternativy tohoto setu jsou více mene osklive :-X