Elves 2018

Založil jerzeeg, 12.12.2017, 01:24:10

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

jerzeeg

Nove Elves sety (snad uz) oficialne venku:
https://brickset.com/sets/theme-Elves/year-2018

Trosku rozpacite pocity z nove rady, ani jedna z tech creatures mi neprijde tak povedena, jako byli draci.

Mr. Cube

Draci jsou holt draci  :D Ale ta zelená liška ujde.

richchie

za mna tiez sklamanie.. na elves som dcerku celkom namotal, mame doma skoro vsetky sety z 2017 a aj par starsich co sa hodili do pribehu... no z tejto novej sady... hmm max tak tie 2 nove minidoll (elfka s bielymi vlasmi a ta netopieria carodejnica), ked velmi prizmurim oci tie male netopiere (ale to len preto ze viem ze sa to malej bude pacit).. samotne zvierata postavene z kociek mi pridu dost zle.. na draky sa nechytaju ani z daleka... ten fialovy drak ma pre boha ake kridla?? ee za man jednoznacne sklamanie

kulich007

A mě to teda zase naopak přijde lepší než letos. Letošní dark draci mě nebavili, taky jsme z toho nic nepořídili, ale ty nové sety se mě osobně líbí a až je ukážu dceři, tak už přesně vím, které bude chtít. Holt každému se líbí něco jiného. Draci byli fajn, ale takový na jedno brdo, tady to je aspoň různorodé.

Neřád :-)

Za me uplne super nej je ta želva a lev, v seriálu jsem je ještě neviděl :-(

papluh

Tak Elfky sa nejak chopili zbraní, možno aj nejaký ten Castle časom postavia
https://www.youtube.com/watch?v=bmeLHLQSTag

väčšina vecí tam vyzerá byť setových, čo už sú v katalógu okrem
- bieleho vlka 1:50
- mechanického záporáckeho kočiara 0:49
- väčšej budoby pre elfky 1:32


richchie

beriem spat co som pisal, ukazal som video malej a jenadsena, uz si robime zoznam co ponakupujeme :D

ThomasMorta

Já se moc těším na toho lva - dokonce je i ve správné barvě k Nexo rytířům, kteří ho mají ve znaku:-) Tak se mi snad podaří vymyslet nějaký nový bojový oblek:-) Ale doufám, že do té hlavy pasují klasické dračí čelisti, abych měl možnost i jiné barvy než bílé...

Jinak musím ocenit, jak poslední dva roky Elves vykazují velkou invenci v tvorbě nových bojových strojů:-) Tahle past na velké příšery se mi docela líbí - asi ji zreplikuji, pokud si nepořídím rovnou tento set...
Jsem AFOL a miluju řadu Nexo Knights!
Diskuse o Nexo Knights: NEXO KNIGHTS :: vlastní tvorba, modifikace, sbírky... :: Galerie mojí tvorby (hostováno na Rajce.cz)

papluh

Odhady sa vyplnili, na leto sú 2 sety
- Biely vlk vs čierny kočiar
- útok čierneho "niečoho" na domček Elfov

richchie

papluh, vies sem prosim hoditlink na stranku odkial mas tie info, na brickset.com som nic nenasiel z tych posledných info co si tu pisal. dik

papluh

#10
Brickset je registrovaný LEGO fan site, podobne ako LUG, ak by dali online leaknutý obchodnícky katalóg tak asi im rýchlo skončí podpora  >:D
Za to taký Reddit, tam to chvíľu zostane  ;)  ;)  minimálne do pondelka kým nastúpia v TLG do práce :D

richchie

na nete su uz oficialne fotky 2 letných setov:
https://brickset.com/sets/theme-elves/year-2018

Drobuliatko

Nevyzeraju zle. ;)

Faire

Oj joj...  :( No nic, zahrnu do očekávaný výdajů.

STARHAWK

Ten voz nic moc, leda ako lacnejsi set s Nocturnou ak vobec bude lacnejsi.

41196: The Elvenstar Tree Bat Attack
Tento je paradny. Konecne nova farba spodnej sanky na draky. Kridla sa hodia a domcek vypada velmi prepracovane a je tam Lumia (nerad davam detvakom na hranie elfky/ov co mam len 1x, rychlo sa im osuchaju usi)

richchie

Citace od: STARHAWK kdy 08.05.2018, 09:33:34
Ten voz nic moc, leda ako lacnejsi set s Nocturnou ak vobec bude lacnejsi.

41196: The Elvenstar Tree Bat Attack
Tento je paradny. Konecne nova farba spodnej sanky na draky. Kridla sa hodia a domcek vypada velmi prepracovane a je tam Lumia (nerad davam detvakom na hranie elfky/ov co mam len 1x, rychlo sa im osuchaju usi)

hej, ten domcek vypada podarene, uz  som ho zahrnul do lanovanych nákupov. co sa tyka postaviciek tak tiez razim teoriu ze mat ich dvojmo resp. trojmo a viac nie je na skodu presne kvôli tomu co si pisal :-) Co sa tyka noctury, tak uvidim ci kupime set s kociarom alebo len samotnu postavisku cez BL

Faire

Domeček plánujeme taky, už kvůli schodům, které nejsou fialové ani růžové :). Těším se na kombinaci s tržištěm. Drak je v tomhle ohledu příjemný bonus.

jerzeeg

To neni drak, ale netopyr  :D

Faire

Eh, to opravdu chce trochu představivosti :)
Dělají k tomu ještě seriál? Viděl jsem jen první řadu.

richchie

jj pokial viem tak k tohtorocnym setom uz je vonku 7 casti, mala to chce pozerat stale dookola :D