CZ TESCO

Založil pasin11, 25.09.2012, 21:30:16

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

stricekfido

Já dneska ukořistil 42063 za 699 kč v Klatovském Tescu

Mr. Cube

Já jsem si udělal taky radost, Tesco Havířov. Klasického stormíka jsem si vyhlídnul hned jak vyšel, a za 350,- je to do sbírky fajn.  :)

Ondrej

Kdo objednal přes itesco a ještě mu nic nepřišlo tak má asi jako já smůlu, už je vše pryč ale že by se obtěžovali dát vědět dřív než v den doručení to ne, objednávku mám přes net ale vzhledem k tomu že doručení domů měli další dva dny plný tak očekávám ve čtvrtek zprávu před doručením že nic nebude.

klubo

to je u tesca absolutně normal...už se to tu párkrát psalo, co neurveš v regálu tak nemáš

Lukas

#544
Včera Tesco Prostějov: LEGO 60161 CITY Průzkum oblasti v džungli  sleva 50% ( pomlácené krabice ) a 80% na rozdělané, po prozkoumání značně nekompletní a spousta sáčku tam chybí. Jedna nerozdělaná cestovala semnou  ;) 

swejk

Výprodej v Brně Dornych vše za 50% z katalogových cen - modulary, rypadlo, city....

Johny650

zbylo tam neco? v kolik jsi tam byl?

Freddy157

Ted jsem se vratil. Rekl bych ze tam jeste v blizke dobe bude skoro vse Technic, Architecture, Nexo a Star Wars. Nektere sety uz samozrejme vubec nejsou, ale co tam bylo, tak bylo v mnoha kusech. Modular detective's office tam byl tak trikrat jeste.

Jezevec

Tak zrovna modular Detective's office chci, ale budu ho shánět až na konci ledna, tak doufám, že se ještě v té době bude dát někde sehnat. Snad to lidi v povánočních slevách všechno neskoupí...  :( :(
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

Ravenhorn

Mohu potvrdit 50% jsou věci i v Letňanech, ještě tam toho celkem dost na to že sobota po 10 hodině.

Castle, Pirates a Star Wars.

mesje

Citace od: Jezevec kdy 29.12.2017, 17:21:27
Tak zrovna modular Detective's office chci, ale budu ho shánět až na konci ledna, tak doufám, že se ještě v té době bude dát někde sehnat. Snad to lidi v povánočních slevách všechno neskoupí...  :( :(

ty vazne cakas, ze nejaky modular v 50 % zlave prezije mesiac na pulte? Zazrak by bol, ak by prezil prvy den v zlave...

Jezevec

Citace od: mesje kdy 30.12.2017, 16:35:58
Citace od: Jezevec kdy 29.12.2017, 17:21:27
Tak zrovna modular Detective's office chci, ale budu ho shánět až na konci ledna, tak doufám, že se ještě v té době bude dát někde sehnat. Snad to lidi v povánočních slevách všechno neskoupí...  :( :(

ty vazne cakas, ze nejaky modular v 50 % zlave prezije mesiac na pulte? Zazrak by bol, ak by prezil prvy den v zlave...

Možná jsem to špatně formuloval - myslel jsem to tak, že doufám, že bude ještě k sehnání ten set jako takový bez slevy normálně. Spíš mám strach, že už je v prodeji dlouho a proto pomalu přestává být k dostání. Tak aby se teď nevyprodaly poslední kusy, co byly a šlus. Většinou to tak bývá, ne? Že dají do slevy to, co potřebují dostat pryč. Tak jsem to myslel. Nejsem naivka, abych věřil tomu, že něco v akci tam bude měsíc ležet....  :D
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

klubo

tak to čumim že se fakt dají sehnat moduláry za půlku, škoda že v liberci v tescu mají lega tak max za 1500... mě se podařilo jednou v eshopu bambule za 2800 a to mi přišlo jako super kauf

mesje

Citace od: Jezevec kdy 30.12.2017, 16:41:16
. Spíš mám strach, že už je v prodeji dlouho a proto pomalu přestává být k dostání. Tak aby se teď nevyprodaly poslední kusy, co byly a šlus. Většinou to tak bývá, ne? Že dají do slevy to, co potřebují dostat pryč. Tak jsem to myslel. Nejsem naivka, abych věřil tomu, že něco v akci tam bude měsíc ležet....  :D

Toho by som sa neobaval. Teraz konci cinema a detektiv bude este zit urcite aspon rok aj dva.
Tesco vypredaje nemaju ziadnu logiku ani vypovednu hodnotu. Su schopni dat do zlavy aj novinku, co kupili par mesiacov predtym.

Jezevec

Mesje - No tak snad to tak bude, že to ještě bude. Ale máš pravdu, koukal jsem do katalogu a fakt tam je uvedeno, že Palace cinema bude brzy vyřazeno. Mimochodem je docela zajímavé, že to kino jsem viděl skoro všude za dost malou cenu, že by to byl málo oblíbený modulár? Normálně za plnou cenu nebo i ve slevě je vždycky tak o 600-800 lacinější a přitom tam není nějaký velký rozdíl v počtu dílků na set. :)

Tajně upínám zrak k únoru na afol day, každá sleva dobrá... Ale jako docela rád bych to viděl na vlastní oči, modulár za 50% ve slevě. Toho svědkem jsem nikdy nebyl, aby to bylo tak levně. Akorát teď prostě nemám čas chodit po obchodech  :D Co jsem viděl na facebooku fotky z Tesca, tak lidi brali lega i po deseti, dvaceti krabicích dneska. :D
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

klubo

palace cinema byl vždy o 500 levnější než ostatní moduláry, nevím proč, ale je pravda, že podle mě je to jeden z těch ošklivějších

GinBook

Brno Tesco Dornych i Shopingpark prakticky vymeteno.

Ravenhorn

Se nedivím, 50% fakt přitahuje. I já jsem kvůli tomu dnes ráno jel do Letňan  ;D
Castle, Pirates a Star Wars.

papluh

veľká LEGO čistka

havlik.jakub666

Citace od: mesje kdy 30.12.2017, 17:29:41
Toho by som sa neobaval. Teraz konci cinema a detektiv bude este zit urcite aspon rok aj dva.
Tesco vypredaje nemaju ziadnu logiku ani vypovednu hodnotu. Su schopni dat do zlavy aj novinku, co kupili par mesiacov predtym.

To je fakt. V Děčíně byly za polovic i sety z Last Jedi.
LEGO forever

Faire

Zjistil jsem, že mě pořád více vytáčí lidi, kteří přijedou s nákupním vozíkem a odváží jej plný stejných setů. Ne protože bych jim záviděl (sami si ta lega z většiny nepostaví, a o peníze mi v tomhle nejde), ale protože mě strašně vytáčí, že se ta lego nedostanou k lidem / dětem, kteří si jich mohli užít. Respektive dostanou, ale s přirážkou...

Byl jsem v Tescu na Dornychu hned odpoledne a moc tam toho nezůstalo, zato regálu objížděla paní s vozíkem, který se vršil Technic rypadly....

jerzeeg

Citace od: Faire kdy 02.01.2018, 07:34:48
Zjistil jsem, že mě pořád více vytáčí lidi, kteří přijedou s nákupním vozíkem a odváží jej plný stejných setů. Ne protože bych jim záviděl (sami si ta lega z většiny nepostaví, a o peníze mi v tomhle nejde), ale protože mě strašně vytáčí, že se ta lego nedostanou k lidem / dětem, kteří si jich mohli užít. Respektive dostanou, ale s přirážkou...
A ja jsem zjistil, ze jsem rad za prekupniky, kteri to koupi ve vyprodeji za 50% dop. ceny a pak to hned preprodavaji za 60%, 70% dop. ceny apod.
Protoze mnozi, kteri zrovna nezijou v nejvetsich mestech, kde je Tesco, obvykle nemaji sanci se k nejakemu takovemu vyprodeji dostat a zbyva jim koupit bud za plnou, nebo pres nejaky standardni eshop za cca 75%-80% ceny. Diky prekupnikum to maji jeste o neco levnejsi.

A dokonce jsem zjistil, ze jsem rad i za prekupniky, co to vykoupi, drzi a pak po case prodavaji treba za 200% ceny.
Protoze mnozi nemeli prilezitost ci zajem set koupit, kdyz byl jeste v ofic. prodeji a po letech ho aspon takto novy (MISB) sezenou.

Faire

Já vím, že přinášejí i pozitivní věci, ale i tak bych celkem uvítal, kdyby Tesco zavedlo nějaké omezení v odběru na osobu.

klubo

žádný omezení, taky mě to mrzí že nemám takovou možnost, ale zase proč někoho omezovat, dojel si tam, měli ve slevě, koupil, a tak to má být... a jestli toho koupil vagon a rozebral na BL, jenom dobře, aspoň je větší výběr dílků :-)

jinak kolikrát se dá i na netu koupit za půlku, chcet to jen sledovat, mě se to povedlo asi u 5ti setů a dokonce ještě před vánocema

Jezevec

#564
No ale všichni, kdo kupují jeden set ve více kusech, nejsou překupníci. Já jsem třeba poměrně nedávno (někdy na přelomu října a listopadu) vyhmátl malý setík Lego Creator 31050 Corner Deli v podzimní výprodeji za 550 Kč (z původní ceny 999 mám dojem, někde jsem ho viděl dříve i za 1100-1200 v plné ceně ). Tak jsem jich vzal rovnou 5 s tím, že z více malých domků postavím později nějaký velký podle svého. A v tom určitě nejsem sám. Prostě když to někdo zaplatí, ať si koupí kolik kusů chce.

Mně osobně třeba vadí i limity na jiné nákupy, třeba když je ve slevě něco fakt žádané, mnohdy je u nás v Albertu limit třeba 5-10 ks na jeden nákup nebo osobu. Akorát že to stejně nikdy nic nevyřeší, ani u toho lega - ať už by tam byl limit na 1 nákup nebo na osobu. Nikdo nikdy není schopen kontrolovat, jestli koupíš 10 ks, doneseš je k autu a jdeš pro dalších deset nebo ne. Limity na nákupy jsou podle mého názoru blbost...

Limity dělají akorát větší fronty u pokladen, protože ten samý člověk jde jednu věc kupovat na 3 nákupy za sebou, místo v jednom. Stejně každý, kdo chce, tak tu věc koupí kolikrát chce a limit ho nezastaví. Naštěstí se s tím moc často nesetkávám.
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

Johny650

Faire to byla přítelkyně :D
Jela tam po práci a čekala na mě v obchodě 2h než jsem dojel a zaplatil, ale pár věcí jsem pustil ostatním. Bylo tam hodně lega co brali rodiče dětem a né lego za 3500 (po slevě)
Nikdy jsem takový akce moc nevyužil než skončím v práci a dostanu se 50km do velkého města je vše pryč..

Ravenhorn

Ten Modular bych bral taky, ten mi ještě chybí  :P
Castle, Pirates a Star Wars.

klubo

závidim  ;) můžu se zeptat co s nima máš v plánu? vše si asi nenecháš nebo? budeš prodávat nebo máš BL a rozebereš na dílky?

Faire

To musela být ona. Chudák tam s tím vozíkem popojížděla do kola, říkal jsem si, že na někoho čeká :)

Johny650

Jj byla. No musel jsem si to vyžehlit