(Vlastní) Pajda City

Založil Pajda, 26.01.2015, 22:31:51

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

MÍLA

Hele Pajdo a co takhle ? zatím máš představu na ploše 1x1,25 m chtělo by to nějaké ty bytovky a občanskou vybavenost.


Pajda

Až my Lego vyrobí Baseplate co je na obrázku, tak přísahám, že to tak udělám ;D
A i tak my v tom nepříde zas tak velkej rozdíl.. ;)

davroman

Krásné úpravy standardních setů, nádhera, hezky se na ně kouká, možná něco "zkopírujeme" do našeho města. Zřejmě tu benzínovou stanici.   ;)

Jinak k té zatáčce - také vždy bojujeme s místem a zrovna tato benzínka ho spotřebuje neuvěřitelně moc. Proto jsme ji v posledním layoutu ani nepoužili. Možná bych zkusil návrh od papluha - použít namísto zatáček dvě "T" křižovatky a přebytečné odbočky "zastavět".

Držíme palce, aby dílo zdárně pokračovalo.
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

MÍLA

Citace od: Pajda kdy 07.05.2015, 22:17:48
Až my Lego vyrobí Baseplate co je na obrázku, tak přísahám, že to tak udělám ;D
A i tak my v tom nepříde zas tak velkej rozdíl.. ;)

ta rohová baseplate co je na obrázku je normální T-kus ale složenej ze dvou fotek, takže můžeš začít stavět.
Citace od: Davroman kdy 07.05.2015, 22:26:16
Možná bych zkusil návrh od papluha - použít namísto zatáček dvě "T" křižovatky a přebytečné odbočky "zastavět".
Hele Davromane, to co navrhuje papluh je znázorněno na mém obrázku s menší grafickou úpravou jedné baseplate která by v reálu byla provedená pomocí velkých plates.

papluh

Narýchlo som zbuchol pár nápadov pri "T" cestách
- mini umývarka s 1 boxom z 2 (otočená o 90 stupňov môže byť v plnej veľkosti)
- boxy s vysávačmi
- LPG cisterna
- podľa mňa sa tam dá presunúť aj hlavná budova ak tá 32x16 baseplate nezapadá do plánu mesta


Pajda

Ta LPG cisterna se my vážně zamlouvá, tu asi použiju - Díky!  ;)
...a děkuju, za vaše kreativní nápady, ale i tak budu zatím tvrdošijně trvat na svejch zatáčkách..
Až se konečně hecnu a postavím si ten stůl, abych měl možnost to vidět trošku v globálu, tak se spousta věcí bude muset ještě doupravit... ;)

Pajda

A mám tady ještě poslední "holou" stavbu.

MÍLA

To má být hasičská zbrojnice ?
hádám podle názvu, ale garáží by to chtělo víc, taky nějakou podlahu v patře a ty schody k oknu se mi taky nějak nezdají.

LLLuky

Citace od: Pajda kdy 07.05.2015, 20:28:33
Představa je takováhle...

Tak mi to vrtalo hlavou, že i když je to nevhodné, stejně na toto vlákno musím odpovědět! Když dáš k té benzínové stanici T-čko, máš zároveň vjezd do autoopravny... nemyslíš? :) Vím, že není nejvhodnější , aby se 2 zařízení střídali o jeden vjezd, ale jelikož bojuješ s prostorem.. :)

Pajda

Benzínka je teď takřka rozebraná, ale díky za reakci  :)

LLLuky

No, a kdy se budeme moci dočkat dalšího příspěvku? :)

Pajda

Heh, no to bohužel na mojí lenosti (resp. času, kterýho teď vskudku není moc) penězích (který nejsou) a stole, kterej měl podle mejch původních planů už asi půl roku stát.... >:( ;D

LLLuky

To mě mrzí, tvoje město (tedy, příspěvky, které si sem vkládal), to bylo prostě úžasné... Snad to někdy dokončíš :)

Pajda