Vikingský šach

Založil myth, 07.08.2006, 23:14:38

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

myth

Na S@H sa objavil nový set - G577 Viking Chess Set. Obsahuje 24 Vikingských minifigov vrátane 2 vikigských žien!!! Bohužiaľ je dostupný iba v USA <g>.

(via Eurobricks)
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

Colonel32

jak je to s tema figama? nejsou slepeny?

Jindroush

Jestli se nepletu, tak ty KK2 nebyly. Mičánek má, může pohovořit.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

myth

Ani na eurobricks, ani na classic-castle nepíšu nič o zlepení. Takže predpokladám že to budú normálne rozoberacie figy.
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

Colonel32

takovadle armada za 50 dolaru? tak to ji beru nejmin 3x !!!

J0hny54

Citace od: Colonel32 kdy 08.08.2006, 00:04:41
takovadle armada za 50 dolaru? tak to ji beru nejmin 3x !!!
Za 50$ je to opravdu lidová cena, stokrát lepší než 7021 kde nic neni a ještě je to dražší (prodejní cena u nás)

Benelli_2000

WOW - to je hustý.
Šachy z LEGA, lol.
Pravda, že ti vikingové http://shop.lego.com/product.asp?p=G577 se mi líbit více, než ty rytířské šachy http://shop.lego.com/product.asp?p=G678
A cena nevypadá špatně. Kua lidi, já kvůli vám snad začnu sbírat rytíře a jim podobnou havěť.
Blue coats of the Carribean. No more Jack Sparrow (Captain jack Sparrow).

J0hny54

Citace od: Benelli_2000 kdy 08.08.2006, 00:20:54
A cena nevypadá špatně. Kua lidi, já kvůli vám snad začnu sbírat rytíře a jim podobnou havěť.
No to bys měl, protože rytíři (teda ty dřívější ne jako tyhle šachy) jsou to nejlepší z lega vůbec  ;D ;D ;D

Mičánek

Citace od: Jindroush kdy 07.08.2006, 23:51:55
Jestli se nepletu, tak ty KK2 nebyly. Mičánek má, může pohovořit.

Mohu potvrdit, že rytířské šachy obsahují normální rozkládací postavičky. Škoda, že jsem neměl informaci o těchto Viking Chess minulý týden. Ve čtvrtek jsem byl v Legolandu a šachovnic tam měli mnoho. Jen jsem si nevšimnul, že mohou být jiné než s rytíři.
Když byl dotaz na rozebírání postaviček, tak jsem tam koupil postavičky s magnety. Jsou totožné s postavičkami ze setů, jen se nedá oddělit trup od nohou. Magnet je v nohách. Mám 6 různých postaviček z Betmenů, 6 rytířů, 4 z Exo Force a 3 ze Star Wars. Jsou i z města a další ale už jsem na ně neměl EURa.

muzzo

#9
Ty věže jsou hrozně odfláklý a jen dva štíty na 24 figů je málo, ale přesto ho chci. :)

Raistlin M

Určitě to chci taky...jen koukám... jak ten střelec střílí ze dvou mečů? Neměli ve skladech moč meců?

peter

Citace od: muzzo kdy 08.08.2006, 08:18:53
Ty věže jsou hrozně odfláklý a jen dva štíty na 24 figů je málo, ale přesto ho chci. :)

No pokud Ti jde o figy jako takové, tak já pro ně vidím celkem 6 štítů. Dva šíty mají "králové" a pak další čtyři jsou na čelních stranách těch věží ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Frco

ked niekto zisti kde sa to da kupit na slovensku/vo viedni. nech napise/postne link ;) 1500 Sk za 24 minifigov je fakt nic, lepsie jak cela ich pevnost IMO.

muzzo

Citace od: peter kdy 08.08.2006, 08:50:15
No pokud Ti jde o figy jako takové, tak já pro ně vidím celkem 6 štítů. Dva šíty mají "králové" a pak další čtyři jsou na čelních stranách těch věží ;)

Pravda, to jsem přehlídnul, ale i tak je to málo.

J0hny54

Citace od: Mičánek kdy 08.08.2006, 00:48:31
Citace od: Jindroush kdy 07.08.2006, 23:51:55

Mohu potvrdit, že rytířské šachy obsahují normální rozkládací postavičky. Škoda, že jsem neměl informaci o těchto Viking Chess minulý týden. Ve čtvrtek jsem byl v Legolandu a šachovnic tam měli mnoho. Jen jsem si nevšimnul, že mohou být jiné než s rytíři.
Když byl dotaz na rozebírání postaviček, tak jsem tam koupil postavičky s magnety. Jsou totožné s postavičkami ze setů, jen se nedá oddělit trup od nohou. Magnet je v nohách. Mám 6 různých postaviček z Betmenů, 6 rytířů, 4 z Exo Force a 3 ze Star Wars. Jsou i z města a další ale už jsem na ně neměl EURa.


Jestli to mají v legolandu tak tam to můžu koupit, jedu tam koncem srpna tak kdyby to někdo chtěl tak mi napište, ale potřebuju peníze předem, protože si taky něco chci koupit a tak bohatej nejsem :(

Mičánek

Citace od: J0hny54 kdy 08.08.2006, 09:36:34
Jestli to mají v legolandu tak tam to můžu koupit, jedu tam koncem srpna tak kdyby to někdo chtěl tak mi napište, ale potřebuju peníze předem, protože si taky něco chci koupit a tak bohatej nejsem :(

Pozor. V Legolandu měli šachů hodně ale myslím si, že to byli jen rytíři. To, že by tam byli Vikingové jsem vůbec nezaregistroval. Dříve než tam pojedeš, podívej se na https://www.lld-shop.de/index.php?language=en jestli je mají v nabídce.

J0hny54

Proč zmizely fotky těch viking šachů a jsou tam jen ti rytíři ??

myth

Citace od: J0hny54 kdy 18.08.2006, 18:00:29
Proč zmizely fotky těch viking šachů a jsou tam jen ti rytíři ??

Iba špekulácia ;).
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

peter

Na Brickshlef jsem čistě náhodou narazil na tuto galerii Vikingských šachů.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Micho

Citace od: peter kdy 02.09.2006, 18:26:30
Na Brickshlef jsem čistě náhodou narazil na tuto galerii Vikingských šachů.

Len škoda je, že veľa fotiek je neostrých ....  :(

J0hny54

Tak jsem si dnes vzpomněl na LEGO šachy. Už je někdo má ? Mám na mysli ty Vikingy, rytíři za moc nestojí

Marcel