CZ Albert 4. - 10. 4. 2012

Založil Bard, 02.04.2012, 21:39:35

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Bard

V letáku z Albertu píší, že v daném termínu proběhne 50 procentní sleva na vybraný sortiment LEGA. Jako příklad uvádí City 7942 (hasičský pick-up). Jde jen o 12 vybraných hypermarketů, mezi nimiž figurují 4 pražské.

Až zjistím víc, napíšu konkrétnější informace. Hned ve středu se tam zajdu podívat.

kokin

7942 za 249czk neni kdovíjaká sleva  :o spíš skoro žádná sleva ....

Bard

Citace od: kokin kdy 03.04.2012, 14:35:26
7942 za 249czk neni kdovíjaká sleva  :o spíš skoro žádná sleva ....
Máš pravdu. Já jsem ale netvrdil, že je. Tohle píšou na letáku. Uvidíme, jaká bude realita.

kokin

Realita bude bitva o polské máslo za 19,90 ....... ;D

bartas

Citace od: kokin kdy 03.04.2012, 15:19:00
Realita bude bitva o polské máslo za 19,90 ....... ;D
Polské?
Většina levných másel pochází z Belgie :) Jakmile na obalu není označen výrobce, ale jen prodávající, obvykle z Prahy, tak je to dotovaný humus z E.U. Typicky Pragolaktos....

honzicek22

Realita je 8ks setu číslo 7942 v Ostravské Karolině  ;D Holt u nás vybrali právě tento trhák  ;D

Bard

#6
Omlouvám se za vzbuzení falešných nadějí ohledně akce na LEGO v Albertu. I v MB oficiálně prodávají 7942 jako jediný zlevněný set.
Reagující skeptici v tomto topicu měli pravdu.

Co mě ale opravdu vytáčí, je lež ohledně původní ceny setu uvedená na letáku. Ofocený leták schválně přikládám.
To je podle mě vyložené klamání zákazníka, protože doporučená cena setu je 299,- Kč. Ten set vyšel v roce 2007 a už tam ta doporučená cena je. Pokud se mýlím, tak mě opravte.

Chystám se do Albertu napsat ostrý mail, protože tohle je sviňárna. Nejde o mě, já si cenové relace zjistím, ale co chudáci ostatní, kteří budou chtít udělat dětem radost.

QuiGon

Jen ho napiš  ;D Před malou chvílí jsem byl v Albertu (hypermarket) v Novém Jičíně a tam dokonce ani žádné LEGO neprodávají. Dívali se na mne jak na vola!

Bard

Citace od: QuiGon kdy 05.04.2012, 13:45:02
Jen ho napiš  ;D Před malou chvílí jsem byl v Albertu (hypermarket) v Novém Jičíně a tam dokonce ani žádné LEGO neprodávají. Dívali se na mne jak na vola!
Jojo, Nový Jičín nebyl v seznamu těch 12 hypermarketů, které údajnou slevu mají mít...
A mail už jsem jim napsal, jsem zvědavý, co mi odpoví.

QuiGon

Vidíš to ;D ;D Tak se na mne, jako na vola, dívali oprávněně ;D Každopádně končím s objížděním kamenných obchodů a hypermarketů s legem. Za prvé je benzin nehorázně drahý a za druhé v kraji, kde bydlím mají velké kulové. Nikde nic. Dokonce i když mělo TESCO slevy, tak jsem ve třech obchodech ostrouhal. Hned si jdu spravit chuť a objednat si něco z netu ;D


Luky1987

Jestli ještě nemáš 7964, tak mohu jen doporučit, včera jsem ho dostavěl a na Legéniu ho mají za slušnou cenu ;)
http://www.legenio.cz/lego-7964-star-wars-republic-frigate-tm/

QuiGon

Díky za tip. Budeš recenzovat?

Luky1987

Budu, ale tím tě nechci odradit od koupě ;)

QuiGon

 ;DTak jsem to nemyslel. Spíš jsem chtěl vědět tvůj názor na figy detaily atd.

otaznik

Co to sem pletete? Tohle je vlákno o něčem jiném!  ::)

Luky1987

Jistě, o slevě, která se nekoná a stejně se neaktuální akce/slevy po skončení platnosti mažou...

Colonel32

Citace od: Bard kdy 05.04.2012, 13:10:28
Chystám se do Albertu napsat ostrý mail, protože tohle je sviňárna. Nejde o mě, já si cenové relace zjistím, ale co chudáci ostatní, kteří budou chtít udělat dětem radost.

Radši to pošli rovnou ČOI.

Bard

Citace od: Colonel32 kdy 05.04.2012, 17:23:41
Citace od: Bard kdy 05.04.2012, 13:10:28
Chystám se do Albertu napsat ostrý mail, protože tohle je sviňárna. Nejde o mě, já si cenové relace zjistím, ale co chudáci ostatní, kteří budou chtít udělat dětem radost.

Radši to pošli rovnou ČOI.
O tom jsem uvažoval, ale nevím, jestli to má smysl. Máš s ní nějaké zkušenosti?

Colonel32

Ne. Ale četl jsem několik článků na iDnesu a podobných serverech věnovaných přesně těmto podvodným slevám. A vždy tam bylo řečeno, aby když někdo něco takového najde, aby kontaktoval ČOIku. Kor pokud jim můžeš poskytnout originál Albertovského letáku a originál Lego katalog s doporučenou cenou.

Bard

Citace od: Colonel32 kdy 05.04.2012, 18:34:25
Ne. Ale četl jsem několik článků na iDnesu a podobných serverech věnovaných přesně těmto podvodným slevám. A vždy tam bylo řečeno, aby když někdo něco takového najde, aby kontaktoval ČOIku. Kor pokud jim můžeš poskytnout originál Albertovského letáku a originál Lego katalog s doporučenou cenou.
Dík za info, asi na ČOI hodím info. Doporučenou cenu setu Hasičský pick-up jsem našel v katalogu z roku 2007 (299,-- Kč), který je pověšený tady na Kostkách.  I všechny e-shopy, na které jsem se díval, tuhle cenu uvádějí.
Je možné, že by se doporučená cena zvedla v mezidobí 2007 - 2012 nahoru, směrem k těm inzerovaným 499,-- ? Já si myslím že ne, ale ptám se pro jistotu, abych ze sebe neudělal blba.

Matošo

Třeba se nám konečně ten blbej Albert podaří z ČR vyhnat i s celym Aholdem...

Ojík

Citace od: Bard kdy 06.04.2012, 19:44:54
Je možné, že by se doporučená cena zvedla v mezidobí 2007 - 2012 nahoru, směrem k těm inzerovaným 499,-- ? Já si myslím že ne, ale ptám se pro jistotu, abych ze sebe neudělal blba.

Řekl bych naopak, že by na to měla být nějaká výprodejová sleva, jaká bývá u zbytků dva roky od jejich vydání. Tady ale nabízejí slevu na původně jednou tak drahý set. A na raritní kousky, a tedy vyšší ceny, se tu nějak nehraje, tím spíš u City. Ale kdo ví, co za tím stojí. Nějaký důvod k tomu ale mít musí.
All work and no play make Jack a dull boy.

otaznik

To je snad jasný, co za tím stojí - obalamutit zákazníka a nalákat ho na vymyšlenou slevu. Jen další příklad chování těchto řetězců...