SK Carrefour, asi do vypredania zásob

Založil chenny97, 08.11.2011, 08:33:32

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

chenny97

V Bratislave na Vajnorskej, v nákupnom centre Polus City Center, majú v predajni Carrefour akciu na niekoľko rôznych setov LEGO stavebníc.
Na webe sa mi nepodarilo nájsť presný zoznam, ale ide o niekoľko hier LEGO a niekoľko SW, CITY a CREATOR setov.

Ja som si kúpil set 5867 za 14,90 eur a 7929 za 22,90 eur (neskôr pridám recenziu na tento set).

SpCasPi000

To je pekné od nich, lebo u nás pred týdňom bola jediná hra -50%, ponuku obmedzili na minimum a skoro všetko Lego komplet dali za katalógové ceny + cca 10%, čo som ešte nikdy nikde nezažil takú nehoráznosť a zneužívanie predvianočného času na okrádanie ľudí ktorí sa v tom nevyznajú.

votrelec

#2
Ceny ziadna slava, tak o 1 euro nizsie ako eshop. A naozaj som aj ja bol prekvapeny ked som minuly tyzden videl v carrefoure vyssie ceny ako su katalogove.

mesje


chenny97

Citace od: mesje kdy 08.11.2011, 13:59:15
Minifigy tam nemajú ?
Minifigov v zľave nemali.
Myslím že tam bolo niekoľko sáčkov minifigov (neviem z ktorej série), ale v štandardnej cene 2 eura, možno aj viac.


Citace od: SpCasPi000 kdy 08.11.2011, 11:37:05
... ponuku obmedzili na minimum a skoro všetko Lego komplet dali za katalógové ceny + cca 10% ...
Tento Carrefour to robí štandardne. Občas sa ale vyskytnú akcie ako napr. aj tá v lete kedy som 8401 kúpil tuším za 4,70 eur.
Vyššie ako katalógové ceny sa vo veľkom vyskytujú aj v predajniach ALLTOYS (všetky ALLTOYS budú mať cez nasledujúci víkend zľavy na lego) v Bratislavskom Avion Shopping Park.

dado

Citace od: votrelec kdy 08.11.2011, 12:34:50
Ceny ziadna slava, tak o 1 euro nizsie ako eshop. A naozaj som aj ja bol prekvapeny ked som minuly tyzden videl v carrefoure vyssie ceny ako su katalogove.

Caute,
Carrefour kontrolujem pravidelne. Asi pred dvoma tyzdnami naplnili regale, aj legom ktore minuly rok nepredali a prihodili na to 10 %. Si myslia ze cez Vianoce predaju vsetko. Akcia je biedna. V blizkom draciku nakupite lepsie.

mesje

Tak to je sila že oni tam prásknu staré sety za ešte vyššie ceny... aký to rozdiel od tesca a ich výpredajov starého lega... Oni majú šancu nachytať iba príležitostných nakupujúcich, čo popri víkendovom nákupe zoberú aj nejaké darčeky... Ale pri tých cenách si skôr každý rodič povie, že radšej kúpi niečo iné, ako nejaké predražené malé lego za 40-50 eur... Pričom ale samozrejme väčšina rodičov nakupuje hračky v Dráčiku a približne pozná tamojšíe ceny, nehovoriac keď si niekto vyčíha tesco akciu, resp. iné akcie... takže carrefour môže nachytať iba nejakých zblúdilých neznalých rodičov či babky...

SpCasPi000

Len tak pre predstavu ako taká nenormálna cena vyzerá:

8085 Freeco Speeder = 30,89 Eur
7288 Mobile Police Unit = 41,99 Eur
7639 Camper = 19,49 Eur

Zľavy len na pár setíkoch Cars okolo 21% podľa štítku, len neviem či nie z tých prehnaných cien a nie katalógových, ale to je jedno, kto by to kupoval  ;D

mesje

Neskutočné... tam bude lego kupovať fakt len blázon... Ale asi im to je jedno, gro zárobku je inde, a tie legá su len pomimo... možno sa vzchopia po vianociach, keď im tam ostane ležať úplne všetko...

SpCasPi000

#9
Zľavám sa nevyhnú, celý rok prepínajú medzi plnými a nižšími, to si niektoré boxy spočítam, veľa ich aj tak nie je, a keď tam prídem o týždeň či dva majú tak o jeden kus menej pri katalógových cenách, ale až keď sú zľavy 30-50% im to začne rýchlejšie miznúť, ale to asi vďaka mne hlavne  ;)
Od leta do októbra mali napr. staré hry z roku 2009 za polovicu všetky, tak aspoň na diely dobré a škatule sa mi veľmi hodia na skladovanie.